Question 4-metylopropiofenon

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Cześć, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc z

Synteza 4-metylopropiofenonu


Znalazłem film, który pokazuje, jak przy użyciu chlorku propionylu (aq), toluenu i chlorku glinu, ale nie mogę znaleźć żadnego chlorku propionalu w naszym kraju. Czy istnieje alternatywa dla chlorku propionylu, a może inny sposób wytwarzania 4-metylopropiofenonu?

Dzięki
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
@kokkewiet czy kiedykolwiek otrzymałeś odpowiedź?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Nie, nie robiłem tego. Czy sam wcześniej przeprowadziłeś syntezę metedronu? Wczoraj zrobiliśmy partię (po raz pierwszy) i naprawdę potrzebujemy porady, ponieważ coś poszło nie tak z naszym procesem. Produkt pali się jak diabli i jest bardzo krystaliczny i sproszkowany?
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Czy potrzebujesz KU crystal?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
@Antihero999

Zrobiliśmy wczoraj partię z syntezy metedronu (po raz pierwszy) i naprawdę potrzebujemy porady, ponieważ coś poszło nie tak z naszym procesem. Produkt pali się jak diabli i jest bardzo krystaliczny i sproszkowany?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Legalny?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18

Myślę, że to fajnie, że masz coś, na czym możesz się oprzeć. Kiedy mówisz, że się pali, to znaczy, że to wypróbowałeś? Czy to coś dało?

Pytałem o reakcje 4-metylopropiofenonu, ponieważ wygląda na to, że podążamy tą samą ścieżką i mamy te same problemy.

Więc przypuszczalnie masz 2-bromo-4-metylopropiofenon do syntezy metedronu i jestem ciekawy, czy znalazłeś sposób na zrobienie 4-metylopropiofenonu, którego użyłeś do zrobienia 2-bromo-4-metylopropiofenonu? A może w końcu go kupiłeś?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Zsyntetyzowałem 4-metylopropiofenon z toluenu i chlorku propionylu, który można otrzymać z kwasu propionowego.
Reakcje nie należą do najprzyjemniejszych, dlatego zawsze polecam zakup gotowego 4-metylopropiofenonu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Trochę szkoda. Chcę być w stanie zrobić wszystko z tego, co jest legalnie dostępne, ale teraz mówimy o 4 poziomach indykcji :cautious:

Wkrótce będę jak średniowieczny alchemik pochylony nad wrzącym kotłem, zeskrobujący odczynniki ze szponów bazyliszka.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Po południu, czy masz link do syntezy chlorku propionylu, dzięki
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Istnieje kilka plików do pobrania i ciekawa dyskusja na temat syntezy chlorku propoinylu tutaj. W większości prekursory obejmują nieosiągalne chemikalia, ale nie wszystkie przepisy. Widzę, że jest na sprzedaż na Ebay, jeśli jesteś odważny. Kiedy marzę o zrobieniu go, marzę o metodzie wspomnianej na stronie Wikipedii z użyciem fosgenu, który mogę zrobić z wodorotlenku sodu i acetonu
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Wybielacz plus MEK oddzielają chloroform, a następnie wykorzystują pozostałe produkty uboczne do kwasu propionowego w reakcji haloformu.

następnie użyć kwasu propionowego do wytworzenia chlorku propionylu z chlorkiem benzoilu
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Z jakiego kontynentu pochodzisz? Mam 4-metylopropiofenon tylko 1l, ale jest to gatunek roboczy. A jeśli przeszukasz wszystkie możliwości, możesz znaleźć gotowe 2b4mp.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Nie mogłem pozwolić wam kupić wszystkiego. Następnie wodorotlenek sodu do czyszczenia kanalizacji i aceton, destylacja próżniowa, witam fosgen. Fosgen i kwas propionowy = witam chlorek propionowy, chlorek propionowy + toluen = witam 4-metylopropiofenon.🤔🤔 Myślę, że to prawda.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Mam nadzieję, że wkrótce zacznę to robić. Mam butelkę kwasu propionowego. Waham się, czy robić fosgen w moim domu, mieszkam w mieście i mam dwójkę małych dzieci, których mam nadzieję nie otruć, ale nie miałem szczęścia w zdobyciu paramethylpropriophenone w USA. Natknąłem się na ten wątek, co jest świetne, ponieważ nie mogłem sobie przypomnieć ani znaleźć syntezy fosgenu przy użyciu prekursorów, które mógłbym kupić. Mam nadzieję, że to pobudzi moją pamięć. Kiedy czytasz 100 stron dziennie o procedurach syntezy, mój umysł staje się mętny.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Chciałem kupić 4-metylopropiofenon


Muszę więc wiedzieć, dlaczego jest on stosowany w perfumach

Kiedy zostanie zatrzymany przez służby celne, muszę udzielić im przekonującej odpowiedzi, więc czy znam jego zastosowania w kompozycji perfum?
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Czy ktoś z was ma film o syntezie
4-metylopropiofenon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Cóż, jest film o metylacji propriofenonu i jest film o bromowaniu 4-mp w filmach na tej stronie, ale nie sądzę, żeby był taki dla propriofenonu, ale jest na to kilka sposobów.... Friedel-crafts chlorek propionylu i benzen, ketonizacja między kwasami benzoesowym i propionowym i kilka innych, myśląc o chlorku propionylu i ksylenie z chlorkiem glinu, może obecnie myślę o tym dość mocno. Wierzę, że na rodzie synteza z kwasu proprionowego do pseudoefedryny przechodzi przez półprodukt propriofenonu. Użycie ksylenu zaczyna się od parometylów na obu końcach, więc dla 4-mp jest to reakcja pominięta
 
Top