Question Efekt 3cmc

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Witajcie przyjaciele ☺️😊 czy mogę wiedzieć, jaki jest efekt kliniczny 3cmc?
Chcę wiedzieć, jakie efekty powoduje i jakie skutki uboczne, proszę 🙏
Moje pytanie kieruję do tego, kto go wypróbował.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Plusy: Energia, można spędzić kilka nocy bez snu, po prostu imprezować lub pracować w razie potrzeby. Niskie dawki mogą zwiększyć koncentrację i produktywność, jednak upewnij się, że pozostajesz tuż poniżej progu euforii, jeśli go przekroczysz, produktywność spadnie w otchłań. Dla mnie osobiście przy bardzo małych dawkach moja uwaga na szczegóły i duch obserwacji szaleje, mogę wyobrazić sobie każdy szczegół bardzo szybko, na przykład patrząc na tłum, zauważę każdy mały szczegół, co każda osoba ma na sobie, kolory, wzory w sposobie poruszania się itp. Euforia jest krótka, 10 minut maksymalnie 15, problem polega na tym, że właśnie wtedy, gdy się nią cieszysz, zaczyna zanikać, więc musisz wciągnąć kolejną kreskę. Zwiększa popęd seksualny i wytrzymałość, sprawia, że niektóre ukryte pragnienia wychodzą na powierzchnię, a dla niektórych osób nie jest to zbyt przyjemne w miejscach publicznych :))
Negatywy: Uszkodzenie nosa, próbowałem wielu wariantów od różnych kucharzy, nie ma 3cmc out htere, który nie spali ci nosa. Chęć ponownego zażycia jest prawdziwa, w większości przypadków skończysz cały zapas. Wysusza organizm z płynów, więc ukrycie jest obowiązkowe. Niektórzy ludzie popadają w psychozę, ale do tego potrzeba dużej ilości narkotyku i kilku nocy bez snu. Odbiera zahamowania i sprawia, że robisz lub mówisz rzeczy, których naturalnie nie robisz, więc pamiętaj, aby nie brać tego i nie przebywać w pobliżu niewłaściwych ludzi. Po skończeniu narkotyku może powodować zawroty głowy, drżenie i brak snu, najlepszym sposobem na złagodzenie tego jest zażycie benzo tuż przed zakończeniem skrytki i wypalenie marihuany, będziesz spać jak dziecko i bez skutków ubocznych następnego dnia.

Uważaj, jeśli pijesz również alkohol, najlepiej nie łączyć, zwykle piję dwa lub trzy kieliszki białego wina na noc, w jakiś sposób efekty sinergizują się jak 1 + 1 = 3, haj będzie silniejszy, ale także twoja głowa będzie cięższa. Najciekawsze jest to, że nie ma żadnego kaca następnego dnia, nie pytaj mnie jak, ale jeśli masz kaca po x ilości alkoholu bez przyjmowania tego leku, jeśli użyjesz tej samej ilości alkoholu lub nawet więcej w połączeniu z 3cmc następnego dnia po śnie, nie będziesz miał kaca.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to przyzwoity lek, ale na pewno istnieją lepsze alternatywy, gdybym miał wybierać między tym a kokainą, szczerze wybrałbym to (na pewno wariant jakościowy). Jednak 3MMC jest lepszy, przynajmniej dla mnie, niektórzy ludzie wolą pośpiech, wolę więcej euforii, a ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedniego 4MMC na litość boską, 3MMC jest dla mnie gniazdem w tej chwili.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Dziękuję bardzo za pomoc, potrzebowałem tych informacji, jestem ci wdzięczny
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Mam na myśli, że to oczywiste, że prawdopodobnie próbowałeś. Ale czego brakuje w tym 4mmc?
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Euforia, to, co znalazłem, było mniej euforyczne niż to, co 3 mmc miałem...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Więc uważasz, że synteza 3mmc promowana tutaj i przez rozszerzenie 3mmc jest lepsza? Hmmm, będę musiał to wypróbować i zobaczyć. To znaczy nigdy nie próbowałem preban 4mmc, próbowałem preban 3mmc i to było niesamowite.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Co zrozumiałeś? Powiedziałem, że 4mmc, które do tej pory kupiłem z tego forum, były do bani. oni przyznali się do euforii....
 
Top