Question Pytania i propozycje #3 vs #4 H

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Więc,
Dorastałem na #4 H lub ECD, dopóki nie przejął mnie fent. Kiedy obudziłem się na rynkach, zdałem sobie sprawę z różnych rodzajów h. Zawsze zakładałem, że h, do którego byłem przyzwyczajony, pochodziło z Afganistanu, co później okazało się błędne. Moje pytanie jest takie, że zauważyłem, jak tani jest #3 H, głównie w Europie. Byłem zaskoczony niską ceną. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwe, aby w jakiś sposób wziąć #3 i syntezę dalej, aby zrobić #4? Prawdopodobnie nie próbowałbym osobiście, ponieważ moja nauka i matematyka nie są na równi. Zastanawiam się jednak, czy ktoś miałby wiedzę i inteligencję, czy można to zrobić? Różnica w cenie wynosi prawie 120 USD. Zakładam, że gdyby można było to zrobić, to tak. Ale nadal muszę zapytać z powodu ciekawości..... czy jest to wykonalne?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie, ujawnij używane nazwy (#4 H, ECD, #3)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 heroina, #4 heroina, ecd=east coast dope (chicago over to NY)
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
#3 to freebase, a #4 to wersja z solą, prawda? Zgaduję, że wolna baza może sprzedawać się taniej, ponieważ trudno jest kupić taką ilość HCl bez podejrzeń? Jest to jednak czysta spekulacja, logicznie rzecz biorąc, wolna baza powinna być droższa, jeśli moc = cena, ponieważ nic nie obniżyłoby mocy w wersji wolnej bazy. Z drugiej strony jestem całkiem pewien, że przyzwoita część użytkowników H lubi wciągać swoje H, co po prostu nie jest możliwe w przypadku wersji freebase.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Domyślam się, że chodzi mu o przekształcenie brązowego h z afganistanu w białe h z azji.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Czy "China White" nie jest po prostu uliczną nazwą heroiny zawierającej fent?
 
View previous replies…

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
za "moich" czasów china white była białą heroiną z Azji. przepraszam za zamieszanie
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Dzięki za wyjaśnienie :D
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Teraz tak. Ale kiedyś China White była wysokiej klasy heroiną z Chin.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Spanarana, dokładnie nad tym się zastanawiam. Pobieranie dużych ilości brązu z Afganistanu i przekształcanie go w wysokiej jakości biel..... czy jest to wykonalne, a jeśli nie, to dlaczego?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Kolejny mały zabawny fakt..... W pewnym momencie konsumenci mogli wybierać spośród wielu fentalogów, fent itp. Następnie agencje federalne zagroziły moderatorom rynku, że nie pozwolą na sprzedaż broni, niczego związanego z handlem ludźmi i fentem, który uważają za krajowy terroryzm. Tak więc China White lub syntetyczne h stały się ogólnymi terminami dla fent lub mieszanki fent/h. Niestety, teraz ludzie nie wiedzą, co kupują. Wcześniej można było sprawdzić rodzaje i ogólne dawki w porównaniu z innymi. Teraz to tajemnica. Czyniąc go znacznie mniej bezpiecznym. Moim zdaniem sprzedawcy zrekompensowali to sobie, wypuszczając słabsze produkty, a niektóre rodzaje stały się przestarzałe. Bardzo wątpię, by można było znaleźć carf na jakimkolwiek rynku. Jeśli już, to na 99% będzie on pocięty. Rząd próbował, ale nie zrozumiał, że wprowadzając pewne ograniczenia, w rzeczywistości uczynił go mniej bezpiecznym dla konsumentów. Mając to na uwadze, cieszę się, że nikt nie sprzedaje broni, ludzi, egzotycznych zwierząt. Zawsze śmieję się, że szalona żona wciąż próbuje wynająć zabójcę online. Pamiętam, że w pewnym momencie istniał ogromny rynek broni. Był całkowicie fałszywy. Nikt nic nie dostał. Ale ludzie wysyłali monety przez ponad 6 miesięcy. Czekając na swoją skrzynkę pocztową lol!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Czy wiesz też, czy H w Europie jest dobrej jakości? Czy też wszystko jest pocięte fentem i tym całym gównem?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nie mieszkam w Europie, ale powiedziano mi, że Fent jeszcze nie przejął tłumaczenia
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
nie, nie jest tak jak w stanach. głównie brązowy w europie.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 nie jest w USA poza kilkoma kupującymi online. Myślę też, że pochodzenie jest inne. W USA słyszałem, że większość pochodzi z Kolumbii, podczas gdy wszędzie indziej z Afganistanu. Słyszałem też, że do #3 należy dodać cytrusy. W dużych miastach USA większość nie ma nawet czarnej smoły z jakiegokolwiek powodu.....
 
Top