240% wydajności amfetaminy... co się dzieje!?

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Niedawno zsyntetyzowałem 2 partie amfetaminy ze znacznie wyższą wydajnością niż powinny. Obie mają dość silny zapach, a konsystencja amfetaminy po wysuszeniu bezpośrednio po syntezie jest bardzo twarda, o konsystencji przypominającej cukier.

Wydajność jednej partii wyniosła 18,16 g, podczas gdy powinna wynosić maksymalnie 4,52 g.

Co może być nie tak?


więcej szczegółów:

zrobiłem płukanie suchym acetonem dla 9g tej partii, żeby zobaczyć jaka będzie różnica, ale po tym nastąpił tylko spadek wagi o 0,5g. (amfetamina z jednej z partii miała żółtawy kolor, który zniknął po przemyciu acetonem, ale zapach, choć nieco słabszy, nadal tam był).

Nadal muszę przeprowadzić ekstrakcję A/B, ale mimo to wydaje się, że coś poszło nie tak z wydajnością o wiele wyższą niż normalnie.

Co dziwne, kiedy przetestowałem amfetaminę (lub przynajmniej to, co powinno być amfetaminą) za pomocą 3 różnych rodzajów testów odczynnikowych, wynik był pozytywny dla amfetaminy we wszystkich 3 (chociaż wyniki testu markiza były bardzo słabe, kolor brązowy nadal się pojawiał).
testy nie wykazały również obecności żadnych innych produktów.

coś innego, co może mieć wpływ na ten problem, to fakt, że p2np, którego użyłem, mógł być zanieczyszczony wodorosiarczanem sodu, ponieważ próbowałem go oczyścić, używając wodorosiarczanu sodu (omyłkowo w tej samej ilości, co p2np, który miałem), a następnie wykonując rekrystalizację. aby temu przeciwdziałać, wykonałem może 2 kolejne rekrystalizacje, a uzyskany p2np był jasnożółty i miał słaby zapach, podczas gdy wcześniej było odwrotnie.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
czy ktoś może potwierdzić, czy to, co mam, to rzeczywiście amfetamina?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Jeśli to istotne, do wytrącania amfetaminy użyłem kwasu fosforowego.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Może został zanieczyszczony wodorosiarczanem sodu. Czy jest higroskopijny? Ponieważ wtedy tlenek wodoru (woda) również może się do niego dostać.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Nie wydaje mi się, żeby wodorosiarczan sodu był szczególnie higroskopijny, ale nie wiem.

Czy kiedykolwiek słyszałeś o takiej sytuacji?
 

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
spróbuj produktu, jeśli smakuje słono, to głównie sód. czy użyłeś naoh do bazowania?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
tak. nie będę tego jeszcze konsumował.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Po zakończeniu reakcji oddestyluj cały szlam, a następnie spuść zasadę kwasową, przeczytaj forum, wszystkie pieniądze są tutaj, po prostu przeczytaj!!!! Reakcja nie została zakończona lub pomyliłeś się z bazą ekstrakcyjną, po zakończeniu reakcji zamknąłeś mleczną ciecz, bez śladu glinu i bez nieprzyjemnego zapachu, potrzebujesz destylacji, po pierwszym etapie redukcji, odpowiedź dla ciebie. wtedy wszystkie odczynniki sprawdzają się prawidłowo, nie masz nieprzyjemnych zapachów.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Do redukcji używam borohydryku sodu, więc mogą występować pewne różnice.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Lata temu zrobiłem A&B w oleju A w niskiej temperaturze, tylko 6 kropli i dziura spuchła jak grzyb, gęsty biały jak lody
Nie był to najlepszy produkt, ale praca...
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
W przypadku amalgamatu może to być izopropanol lub wodorotlenek glinu. Ale nie jestem pewien, czy mogę powiedzieć, że jeden z nich jest bardzo higroskopijny i stwardnieje, a następnie stanie się pastowatą solą. Może to być wynikiem użycia polarnej części mieszaniny reakcyjnej, a nie warstwy organicznej. Tylko spekulacje
 
Top