Question Pomóż mi dostać się do produkcji i syntezy💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Hej, jestem nowy na tym forum i bardzo się cieszę, że w końcu znalazłem ludzi, którzy mają wiedzę, której szukałem!

Więc już prawie skończyłem prasę do pigułek, wyprodukowałem dmt z powodzeniem wyekstrahowałem koncentraty chwastów, zmieszałem chude itp. i moim celem jest zrozumienie i rozpoczęcie produkcji / syntezy różnych substancji.

Myślę, że na początek po wyprodukowaniu dmt najlepszym potencjalnym krokiem byłoby rozpoczęcie produkcji 4mmc, ponieważ "łatwa synteza", którą tu znalazłem, jest moim zdaniem najlepszym sposobem na rozpoczęcie produkcji substancji o dużym popycie i tylko kilku sprzedawcach.

Więc moje pytanie brzmi, czy jest coś, co powinienem najpierw wyprodukować, zanim przejdę do 4mmc. I czy są inne substancje, które mogę produkować mniej lub bardziej "łatwo".

Czy jest ktoś chętny do poprowadzenia mnie we właściwym kierunku, jeśli chodzi o sprzęt, którego będę potrzebować (mieszadło magnetyczne itp.).

I gdzie mogę łatwo dostarczyć te substancje do Austrii?

Jaki sprzęt powinienem zdobyć, zwłaszcza do innych ekstrakcji / syntezy.

Byłoby wspaniale, gdyby ktoś był zainteresowany nowicjuszem z niewielkim doświadczeniem, aby zdobyć wiedzę i umiejętności!

Pozdrawiam 🙏 i z góry dzięki!!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Nadal szukam kogoś, kto dostarczy mi chemikalia na małą skalę.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Czasami można je kupić. Czasami można je wyodrębnić z chemii gospodarczej lub samochodowej, środków do usuwania farby itp. Czasami trzeba je po prostu zsyntetyzować. 4mmc wydaje się łatwe tylko dlatego, że można uzyskać 2-b-4-metylopropiofenon. W ten sam sposób wiele leków jest łatwych do wyprodukowania. Gdybyś musiał zacząć od kwasu proprionowego i wytworzyć chlorek proproinylu, aby wytworzyć propriofenon, aby wytworzyć para-metylopropiofenon, aby wytworzyć 2-bromo-4-M-propriofenon, nie nazwałbyś tego łatwym.
Jeśli
Jeśli chcesz pomocy, będziesz musiał przynajmniej wybrać to, co robisz i wykonać wstępną pracę. Możesz jeść mi z ręki, ale nie dam ci butelki
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Chodzi bardziej o to, jaki sprzęt masz do produkcji czegokolwiek jest łatwe, jeśli masz dobry.
4-mmc i podobne związki są zasadniczo po prostu trochę gotowane i wyciągane z niepolarnym rozpuszczalnikiem, a następnie krystalizowane.
 
Top