Looking for a vendor Vai kāds reaģentu piegādātājs pārdotu sintēzes komplektus?

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Es gribētu iegādāties neliela mēroga reaģentu komplektu amfetamīna izgatavošanai, bet, lai pirmo reizi izgatavotu amfetamīnu, kam ir pieredze tikai liela mēroga dmt ekstrakcijā, es negribētu tērēt papildu naudu. Vai kāds vēlas man palīdzēt un pārdot visu nepieciešamo nelielai amfetamīna sintēzei? Es sekošu https://bbgate.com/threads/the-easiest-way-to-make-amphetamine-in-the-kitchen.6950/
Lietuvā nevar piekļūt fenilnitropropropēnam vai dzīvsudrabam, lai gan man ir reships arī Latvijā, Polijā un Vācijā, lai izvairītos no muitas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Jā, es esmu lūdzis bezmaksas, bet es gribētu vislabāko iespēju to saņemt un tā vietā samaksātu par pašu komplektu.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Tuvākajā nākotnē mēs sāksim pārdot komplektus ar iespēju saņemt naudas atmaksu, ja uzrakstīsiet detalizētu sintēzes pārskatu un pēc tam pārdosiet gatavo produktu mūsu tirgū. Tikmēr jūs varat saņemt komplektu bez maksas.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Vai es saņemtu komplektu, ja es dalītos ar savu DMT ekstrakcijas metodi? Visticamāk, es varu izveidot tādu, kas kopumā aizņem aptuveni 1-2 stundas haha STB
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Es izvēlētos Al/Hg p2np reducēšanu, sākot ar 5-7 g substrāta vai NaBH4/CuCl2, kur 10-15 g p2np ir daudz mazāk riskanti, un šī skala ir ideāli piemērota mācībām, atkārtojot. Jums arī vajadzētu iemācīties, ka mērogošana, jo īpaši amalgamas procedūra, ir jābaidās, un nekad nevajadzētu mēģināt desmitkārtīgi palielināt mērogu, perfekti neizpildot arvien, bet lēnākā tempā pagatavošanas mērogu. Ar 100 g ir jārīkojas ar nopietnu pieredzi un aprīkojumu.
 
Top