Question Kāpēc neveidot tēmu : "pieredze" ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Var būt forši pastāstīt kādu pieredzi par zālēm, RC ect, vai ne?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Tas ir atkarīgs no stāstījuma konteksta.
Jūs varat dalīties savā pieredzē šeit un šeit
Arī grupās. Jūs varat arī atstāt detalizētu atsauksmi pēc jebkura produkta iegādes
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ja vien tas palīdz cilvēkiem un neieved viņus bezjēdzīgā apjukumā, viss ir kārtībā, centieties būt sistemātiski un pēc iespējas objektīvāki (lai gan vienlaikus nevar būt gan objektīvi, gan subjektīvi).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Gatavojos uzrakstīt šo ziņu, līdz ieraudzīju, ka tā ir uzrakstīta. Es arī domāju, ka būtu noderīgs pieredzes ziņojuma tipa forums. Man bija interesanti, kā 4-mc ir salīdzinājumā ar kokaīnu, bet es neatradu atbildi. Domāju, ka narkotiku kombinācijas, lai arī ir svarīga tēma, nav īstā vieta, jo mani interesē atsevišķu zāļu mijiedarbība. Narkomānija ir līdzīga tēma, bet tā arī neaptver objektīvās sajūtas un izjūtas, ko izraisa narkotikas, un farmakoloģija ir specifiska radniecīga zinātne, kas lielākoties runā par zāļu un organisma fizikālo mijiedarbību. Es domāju, ka tas varētu būt tikai 1 dēlis farmakoloģijas sadaļā. Iespējams, nav nepieciešams katrai klasei veltīt atsevišķu tāfeli. Es zinu, ka ir kalns zāļu, ko nekad neesmu redzējis vai izmēģinājis, un es gribētu uzzināt vairāk par to, kā tās liek justies. Tas ir tikai kā, mans viedoklis, cilvēks
 
Top