Question Kāpēc L-metamfetamīns netiek lietots vairāk?

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Esmu veicis eksperimentus ar winstar žurkām, un vidēji, ja salīdzinām d-metu ar l-metu, D-mets ir labāks apetītes nomākšanas un dopamīna izdalīšanās ziņā. Bet no tauku zuduma viedokļa esmu novērojis, ka žurkas mēdz būt daudz aktīvākas un īsākā laika posmā zaudēt vairāk svara ar L- metamfetamīnu, jo palielinājās noradrelīna līmenis + to aknas bija atbrīvotas no jebkāda veida taukiem.

Aptaukojušies cilvēki, kuriem ir NAFLD, atbrīvotos no tās dažu nedēļu laikā.

  • Tas vedina mani uz jautājumu, kāpēc cilvēkiem mēdz nepatikt L- metamfetamīns? Vai tas ir tāpēc, ka I.V l-metamfetamīns ir sliktāks?

Piemēram, l-selegīns pārvēršas par l-metamfetamīnu, un daudzi cilvēki to lieto mao-b nomākšanai, tomēr TO KONVERĢĒ par mazāk vēlamo stereoizomēru.

  • Vēlreiz, kāpēc d,l-metamfetamīns netiek lietots vairāk? Vai tāpēc, ka d-metamfetamīns rada visvairāk atkarīgo? Kāds tam ir pamatojums?

"Onelīnistiem", lūdzu, neatbildiet: "LoL its bcs es ist scheiße" ♄ , lūdzu, rūpējieties par to sīkāk un dalieties savās domās.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kāpēc jūs smēķējat nezāles ar THC, nevis CBD? Tikai THC ir psihoaktīvs. Tas pats ir ar metamfetamīnu. D-mets ir psihoaktīvs L-mets nav psihoaktīvs.
Tātad d-meth darbojas l-meth nav.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Es uzskatu, ka jūs maldīgi domājat, ka L- mets ir mazāk ļaunprātīgi izmantots. Praktiski viss mets, ko es redzu, ir D,L. Lielākā daļa pieejamo prekursoru ražo D,L. P-2-p, P-2-np, PMK, BMK, VISI PRODUCĒ racēmiskus produktus, un mazāk nekā 10 % cilvēku mēģina tos atdalīt. Lielākajai daļai cilvēku nav ne jausmas, ko viņi skatās vai izmanto. Šobrīd tirgū ir kāds, kas pārdod L-metu. Paskatieties uz šo materiālu. viena no lietām nav tāda pati kā pārējās. 😅🤭🤫
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
atbildēt tas ir viegli = tas sūcas bro :D un arī cilvēki dod priekšroku pārbaudītām lietām, kas ir viegli iegūstamas/ir lētas.
 
Top