Kāpēc tā sauktās iestādes par savu dzīves iekarojumu uzskata narkotiku lietotāja aizturēšanu?

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Man šķiet, ka autoritātes jeb policija tērē 90 % no sava laika un nodokļu maksātāju naudas, lai meklētu narkotiku lietotāju. kuri parasti ir uz leju, nabadzīgi un nevienam nekaitē! Vai šī pasaule ir īsta? tam nav nekādas jēgas, izņemot to, ka varbūt viņu galvenais uzdevums ir noturēt noteiktu cilvēku grupu, kas cenšas rūpēties par savu biznesu, sistēmas apakšā.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
piekrītu, ka viņi ir diezgan daudz valdības kurvas, kas saņem naudu par darba kārtību, no kuras labumu gūst tikai bagātie. es nezinu, kā viņi naktīs guļ. es domāju, ka vidusmēra cilvēkam tas liek justies labāk, ka apkārt skraida "narkomāni", bet man nepatīk, ka narkotiku lietotāji tiek demonizēti. ja neskaita, ka es lietoju narkotikas, es esmu salīdzinoši normāls cilvēks, kas dod ieguldījumu sabiedrībā, bet cilvēkiem šķiet, ka ikviens narkotiku lietotājs ir slepkava, bandas loceklis vai kas cits.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Kontroles sistēma ir izveidota tā, lai sagrautu ikvienu, kas lieto vai izplata narkotikas. izņemot Pfizer un šos tipus, tā ir pilnīgi atpalikusi sistēma mūsu acīs, protams, bet kristieši pārvalda šo valsti! un lielākoties, pamatojoties uz viņu iepriekš barotajiem uzskatiem. es nevēlos uzbrukt nevienam, kas tic augstākajam spēkam, bet šie puiši ir tiesneši, zvērinātie un apsūdzētāji.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jā, es reiz mēģināju runāt ar mammu par psihodēlisko asistēto terapiju, un viņa teica: "bet kas no tā, ka tas palīdz cilvēkiem, tas ir nelikumīgi un nepareizi." Pamēģiniet to pateikt cilvēkiem, kuriem tas dotu lielu labumu. cilvēkiem ar trauksmi un tamlīdzīgi.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jā halucinogēni ir vismazāk kaitīgi un ar vislielāko potenciālu. Bet jūs varat pārdozēt 5meoDMT
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
man nebija ne jausmas. tur ir arī rcs un shi, kas var tevi nogalināt, manuprāt, bet idk, ja tas skaitās
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
RC viegli (ļoti spēcīga mikrodozēšana) OD KIllers: 5meo-dmt, Nbombs, Noids (galvenokārt mūsdienu)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tas ir kā Džordžs Karlins teica: "Tas ir biiig... [prestižs, ekskluzīvs, ekskluzīvs - visvarenais] ...klubs. Un jūs tajā neesat".
Tā visa liekulība ir tas, kas man liek redzēt sarkanu. Lielā farmācija būtībā var darīt, ko vien vēlas. Cilvēki var nomirt, gūt ievainojumus vai saslimt no viņu produktiem un nolaidības. Daži cilvēki saņems kompensāciju par savu klusēšanu. Ja tas ir pārāk liels juceklis, lai to savaldītu, tad jūs saņemat kolektīvās prasības, parasti tās cietušajiem nenopelna ne uz pusi tik daudz, un tās ir pazīstamas ar laika izšķērdēšanu un laika izniekošanu. Galu galā jūs saņemat mazliet naudas, un sliktākajā gadījumā viņi, iespējams, izlīdzinās. Kā redzat, šiem cilvēkiem ir svarīga tikai nauda... nauda. Nekas netiek atrisināts, un viņi ir gatavi izlaist nākamo potenciāli kaitīgo produktu līniju.

Ja jūs runājat par ASV, tad kristieši tur pavisam noteikti nevalda. Mēs visi tikai aizvien vairāk attālināmies no savas dievišķības. ASV, ES, visas ANO. Tās visas pārvalda viena un tā pati grupa vai ģimenes. Sadalītas apakšgrupās un frakcijās, lai gan, iespējams, nesakrītot par to darbības veidu, tās galu galā darbojas viena mērķa sasniegšanai. Visas ķildas un konflikti ir tikai dūmi un spoguļi, lai radītu ilūziju, ka joprojām pastāv brīva izvēle vai nenoteiktība un ka mūsu balsīm ir nozīme, vai kaut kas cits. Šis plāns tiek īstenots jau simtiem gadu. Tas ir cits stāsts citam laikam.

Tiesībaizsardzības iestādes ir kartelis, par kuru mums patiešām ir jāuztraucas. Cik man zināms, viņi ir lielākā organizēto noziedznieku grupa. Gangsteri ar nozīmītēm. Viņi visi turas kopā un sedz cits citu. Tikmēr cilvēki pārdod savus kaimiņus tikai tāpēc, ka viņiem ir aizdomas par "nelikumīgām darbībām" un "tā ir pareizi".

Mani bieži apstādina policija, un, tiklīdz viņi noskaidro, kas es esmu, viņi sāk ar "tu uzvedies mazliet jocīgi, vai tu kaut ko paņem? kāpēc tavas acis tā izskatās?" "tu iznāc no zināma narkotiku izplatības rajona" "cik daudz tu paņem, kur tu to dabūji utt. utt." Es vienmēr tikai... "Vai kaut kur netrūkst bērnu vai kaut kas cits? Vai jūs nevarat iet darīt kādu reālu labumu sabiedrībai, nevis kratīt un vajāt cilvēkus, kuriem nav tik labi klājies." Jūs domājat, ka mums kā nodokļu maksātājiem būtu lielāka teikšana par tiesībaizsardzības iestāžu politiku un darbību, par to, kā tiek tērēts viņu laiks un resursi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Policisti tikai cenšas pakāpties pa karjeras kāpnēm. Es nedomāju, ka tonnām policistu patiešām rūp lietotājs, bet aresti palīdzēs jums pakāpties augstāk nodaļā vai aģentūrā.
 
Top