Question Kāds varētu būt visvienkāršāk pagatavojamais stimulējošais līdzeklis, ko pagatavot mājas apstākļos?

martincrackman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Labdien. Iepazīstināšu sevi, sakot, ka esmu kļuvis atkarīgs no modafinila, jo pēc aptuveni gada pastāvīgas lietošanas (200 mg/dienā) tas it kā pārstāja darboties. Tāpēc es palielināju tos, pagāja pusgads un tagad es lietoju vairākas tabletes dienā. Esmu konstatējis, ka lielākās devās tā iedarbība sāk kļūt līdzīga amfetamīnu iedarbībai. Taču vairāku iemeslu dēļ es nevaru turpināt šādi lietot modafinilu. Sākotnēji mana speciāliste man to izrakstīja, lai cīnītos pret stresa izraisītu vispārējo nogurumu, bet tagad viņa vairs nevēlas, lai es to lietoju, jo baidās no sirds vai smadzeņu bojājumiem.
Tāpēc es cenšos pats ražot amfetamīnu vai metamfetamīnu. Man tas ir vajadzīgs, lai paveiktu lietas.
Man nav laboratorijas aprīkojuma, bet es varu dabūt visu, kas nepieciešams. Manas zināšanas ķīmijā ir nelielas, bet es izlasīšu grāmatas un visu šeit sniegto informāciju. Man ir nepieciešamā telpa, lai izveidotu laboratoriju. Es atsakos pirkt muļķības uz ielas.
Ar ko man vajadzētu sākt?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, man patīk jūsu jautājums man.thats ko im vēlas noskaidrot, kā arī.gatavs iegādāties jebkādu laboratorijas aprīkojumu šeit, kā arī.i tikai nepieciešams chemist.lol.good luck jums, im šeit, lai redzētu to caur sevi.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
visvienkāršākais, iespējams, ir amfetamīns ar p2np, izmantojot boro reducēšanu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ir diezgan daudz tādu, kas ir
1 reaģents un 1 reaģents un 2 šķīdinātāji, un varbūt krizralizācija vai varbūt protonizācija un ekstrakcija. Ja jūs varētu iegādāties fenilmagnēzija bromīdu vai citus grignardus. Es domāju, ka kālija permanganāts noteikti litija bronza.
 
Top