Question Ko darīt, ko darīt (ar šo ķīmiju)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
X6j4JrvpmK
Tas ir tavs tētis, simtiem lietu, b feniletilamīns (2-feniletilamīns) Es biju uztura bagātinātāju veikalā un ieraudzīju to, un nopirku to ar ceļgala reakciju, jo man bija nauda, un, cik man zināms, viņi to nedrīkst pārdot. Es visu nakti gulēju, laužot slikto un mēģinot atrast kaut ko labu, ko no tā pagatavot. Es lasīju stāstus par alfa metilēšanu, izmantojot formaldehīdu, folkloru par ceseuma katalizatoru. Es redzēju faktisku rakstījumu, ka no tā varētu pagatavot kaut kādu fentanila analogu..... Bet es neesmu pietiekami pieredzējis, lai uzrakstītu savu procedūru no 0. Mani interesē iet ātrāk, bet ne " paaugstināt savu vibrāciju" fikal stilā. Turklāt, ja es varētu izvairīties no retro sintēzes, es to labprātāk darītu. Ja man tas ir jādara, man tas ir jādara, bet es nezinu, kā, par savu. Vai kāds vēlas norādīt man labu virzienu? Es neprasīšu, lai jūs mani turētu par roku, es pats to izstrādāšu un aprēķināšu. Es vienkārši nevarēju atrast labu vietu, kur ar to izlēkt. Iespējams, vajadzēja doties uzreiz uz 1900-1930. gada patentiem.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
I dont nē par 100% jūs izmantot šo vietā metilamīna p2p synths snd tā domājams, lai gibe jums dmeth. Tā vietā racemic meklēt šo uz reddit
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Es esmu skeptisks. Tas varētu būt taisnība attiecībā uz 1-feniletilamīnu, bet šis ir 2-feniletilamīns. Kopš šī ziņojuma esmu izlasījis dažus veidus, kā to metilēt līdz kādām interesantām ķīmiskām vielām, bet vēl neesmu to izmēģinājis. Dimetilfenilfeniletilamīns izklausās pēc metamfetamīna, bet patiesībā tas ir vairāku veidu bullshit. Pārejot uz savu jaunāko iedzerto pirkumu, ko man darīt ar šo proprionskābi? Esmu redzējis ļoti iesaistītus ceļus uz propriofenonu, 4-metilpropriofenonu, efedronu un efedrīnu... līdz šim.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Jūs varat veikt reduktīvo amināciju, bet produkts būs amfetamīns, sadalījums ir pie slāpekļa.
Proprionskābes dzelzs II sāls vai kalcija sāls + benzoskābes sāls -> sausā destilācija -> propiofenons.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Nu labi, paldies par padomu, amfetamīna pārvēršana metamfetamīnā ir labi zināma alkilēšanas reakcija. Manuprāt, Rodija arhīvā vien ir 2 ceļi.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Lai gan visbiežāk to sauc par "formilēšanu", tā ir tikai formaldehīda reduktīvā aminācija, ko vislabāk veikt ar paraformaldehīdu, kas ir daudz labāk apstrādājams un palīdz pret pāralkilēšanu līdz terciāram aminam.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Man neviens nav mācījis ķīmiju, tāpēc es varētu teikt halogenēšana vai es varētu teikt hlorēšana es varētu teikt alkilēšana vai metilēšana. Es zinu, ko tas nozīmē, tikai nezinu, kā pareizi lietot šos terminus. Vai tā ir fenildaļiņa vai aromātiskais benzols? Man tas viss ir kā jūras putas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Arī vēl viens atjauninājums, kingdraw, kas pieejams lietotņu veikalā, veic retrosintēzi ( un sintēzes prognozēšanu ar blakusreakcijām) tas, iespējams, ir par 10 % vieglāk nekā rakstīt reakciju 😀 jums ir jāapmuļķo, lai tas domātu, ka jūs neražojat zāles.
 
Top