Question Kāds ir labākais veids, kā iznīcināt narkotikas automašīnā? Sadedzināt, iemest skābē...?

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Man ir tik daudz papildjautājumu.

Ko tieši jūs domājat, sniedziet scenāriju, kāpēc tas būtu nepieciešams?

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

rimasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Es domāju gadījumus, kad nepieciešams ātri iznīcināt pierādījumus
Piemēram, jūs redzat, ka policija jums seko
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Bet viss humors malā:
Pirms darāt lietas ar skābi un uguni, pārliecinieties, ka zāles vairs nav jūsu kabatās!
Palieciet glābjami! Un varbūt prom no transportlīdzekļiem un narkotikām, nevar junge par to.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mans cilvēks,

Tātad policija jūs vajā, un jūsu pirmā doma būtu aizdedzināt narkotikas vai apliet ar skābi?

Jūs droši vien jokojat?

Vienkārši izmetiet to pa logu vai paslēpiet, tās ir jūsu vienīgās divas iespējamās iespējas.
 

phwillip

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
Vai vēlaties īstu holyfield atbildi? Lūk, šeit. Brauciet ar hēlija tvertni savā transportlīdzeklī. Ja esi ļoti nervozs, lai tavs sūds būtu piesiets pie 2 vai 3 baloniem. Ja redzēsi, ka ieslēdzas gaismas, vienkārši ļauj man lidot. Tikai pārliecinies, ka tu neatrodies zem kokiem. Uz tikšanos!!!
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
105
Reaction score
66
Points
28
Vienkārši aizmirstiet, ka jums kaut kas ir, un jūs netiksiet aizturēts.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
sadedzināt tos, un jums ir toksiskas gāzes nav gudri filtrēt caur kokogli, un viņi, iespējams, to noskaidros caur sadedzināšanas analīzi - iemest tos skābē, un viņi, iespējams, vienkārši analizēs veidojušos produktus un nepareizi aprēķinās zāļu daudzumu un dos jums vairāk ..... viņam ir taisnība izmest vai izkrāpēt, ja tā daudzums, ko jūs nevarat izdzīvot, lai patērēt vai ātri izdzertu enouth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Iepakojiet tos termītā keramikas traukā bagāžniekā, novietojiet vadu no aizdedzinātāja (elektriskā sērkociņa, magnija lentes, 9 V akumulatora) līdz slēdžam pie vadītāja sēdekļa.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Noteikti interesanta doma, un tai ir tik daudz jēgas!

Vai tā ir teorija, vai arī jums ir praktiska pieredze šajā jomā?
 
View previous replies…

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Es arī domāju par termītu, bet tomēr, ko wil jūs darīt ar gāzi devoloped iekšpusē konteinerā, ja jūs filtrēt to iekšpusē kokogles vai kaut ko.. es bet laba laboratorija var iepakot, ka caur mass spectromy meklē, cik atomi ir tur, un jūs basicly var uzminēt, kas iekšā. varbūt tas būtu nepieciešams labs galvu, lai noteiktu vai pareizi uzminēt, bet viņi defitnetly pārbaudīs jums visu atlikušo dzīvi, un daudzās valstīs tā tagad likumīgi veikt 3 mēnešus 24 stundas insestaging un jūs nekad neredzēsiet tos.. tāpēc, ja viņi atradīs maz narkotikas nolādēt zvaniet advokāts samaksāt un viss labi. bet, ja jūs kaut ko tādu, ka policists būs tik ieinteresēts, lai saņemtu jums, jo viņš domās... lieliski es varu saņemt vairāk naudas .... ja es būtu policists es noteikti gribētu zināt visu, ko jūs darāt. un zvanīt augstāku tiesībaizsardzības dea kāds, lai jūs pārbaudītu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pat ja tas būtu gadījums, ka ir narkotiku atliekas, jūs esat pieķerts ar narkotiku atlikumu, nevis kokaīna ķieģeli.
 
Top