Question Kas ir D-lizergīnskābes metilesteris

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Sveiki.
D-lizergīnskābes metilesteris cas 4579-64-0 ir psihoaktīvs vai lsd prekursors? Devas?
Paldies!
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Perfekts jautājumu brālis.

Es domāju, ka ar šo vielu var saražot 100 gramus LSD.

Vispirms metilesteris ir jāhidrolizē par karboksilskābi, kas ir LSA, un tad jāpārvērš par LSD.
Iespējams, šeit ir aprakstītas 2 metodes, kas LSA pārvērš LSD.

Kā esteri pārvērst skābē? Tas ir ļoti vienkārši. Vienkārši pievienojiet tam jebkuru bāzi, lai skābe pārvērstos par metāla sāli un būtu tīra. Šo rokasgrāmatu var atrast erowid.

Mums nopietni nepieciešama ekspertu uzmanība. @G.Patton @HIGGS BOSSON @William Dampier un @hisenberg
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Labdien. Kas tieši jums ir nepieciešams? Jūs jau aprakstījāt LDS sintēzes veidu no cas 4579-64-0.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hidrolizējot D-lizergīnskābes metilesteri ar HCl, piemēram, tiks iegūts d-lizergīnskābes amīds(LSA), bet ar šiem produktiem jābūt uzmanīgiem attiecībā uz tempiem un laikiem, parasti tiek izmantoti zemi tempi un gari laiki Man nav precīzu skaitļu par to.
LSA pati par sevi ir psihoaktīva, līdzīgi kā LSD, bet LSD līdzīgai iedarbībai nepieciešamas lielākas LSA devas.
Par LSA pārvēršanu LSD es nezinu precīzu procesu, bet es varu to sameklēt.
Vai es varu par to palīdzēt ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Liels paldies! Es to rūpīgi pārbaudīšu, šķiet interesanti.
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Vai es varu kādam lūgt soli pa solim aprakstīt, kā no lizergskābes izgatavot D-lizergskābes metilesteri?
Vai kādam ir pietiekamas zināšanas vai vēlme man palīdzēt? Ja ir kāds, kas var būt man mentors, tad es uzdrošinātos sākt. Sapnis piepildītos. Es negribu palīdzību par velti.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Esmu nedaudz apjucis, bet, iespējams, kļūdos. Kāpēc D-lizergskābes metilestera hidrolīzes rezultātā veidotos LSA (AMIDS), nevis vienkāršā lizergskābe (Karboksilskābe). Jo, cik esmu novērojis, reaģējot esterim ar skābi, piemēram, HCl, veidojas karboksilskābe, nevis amīds. Bet tad atkal, es varu kļūdīties, bet tam vajadzētu būt kā,
D- lizergskābes metilesteris + HCl --> lizergskābe, kas pēc tam var pārvērsties LSD bez LSA uz LSD.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
LSA ir lizergskābes brālis.
Tātad jūs runājat tieši to pašu. LSD ir amīds LSA nav amīds, tā ir tikai karboksilskābe. Pārvērsiet lizergskābi par amīdu.
 
View previous replies…

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Paskaties internetā mate, lizergīnskābe un LSA ir divas dažādas molekulas, lizergīnskābe ir tiešs LSD-25 prekursors, arī tas nav aktīvais savienojums un tiek iegūts ergotamīna hidrolīzes rezultātā. Savukārt LSA ir aktīvais savienojums, kas atrodams rīta kauliņu sēklās un Havaju mazo mežrozīšu sēklās. Vienkārši sameklē to internetā, un uzzināsi.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Viss ir kārtībā, draugs, galvenais ir tas, ka tas ir fucking amazing, tas, ka tu vari pasūtīt dažus gramus pulvera no Ķīnas un pārvērst to tūkstošiem LSD devu. Labprāt kādu dienu strādātu ar šo ķīmiju.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Esmu nedaudz apjucis, bet, iespējams, kļūdos. Kāpēc D-lizergskābes metilestera hidrolīzes rezultātā veidotos LSA (AMIDS), nevis vienkāršā lizergskābe (Karboksilskābe). Jo, cik esmu novērojis, reaģējot esterim ar skābi, piemēram, HCl, veidojas karboksilskābe, nevis amīds. Bet tad atkal, es varu kļūdīties, bet tam vajadzētu būt kā,
D- lizergskābes metilesteris + HCl --> lizergskābe, kas pēc tam var pārvērsties LSD bez LSA uz LSD.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Kāpēc neizmantot to kā galaproduktu un neražot no šī produkta blāķus?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lai gan jūs varat, devu režīms ir līdzīgs, tas nav klasisks psihedēliķis, ietekme galvenokārt ir uz izziņu un garastāvokli kopā ar ietekmi uz ķermeni(bieži vien nepatīkama), vizuāli ļoti vāji psihedēliska.
 
Top