Question valerfenons

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
vai kāds var ieteikt piegādātāju, varbūt savienotajās štatos, lūdzu, paldies!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Es ļoti iesaku to izgatavot pašam, izmantojot Frīdela-Krafta benzola acilēšanu ar valerila hlorīdu un bezūdens AlCl3... tas jums daudz ko iemācīs (diemžēl jums būs nepieciešams vakcdestilēt)... Es esmu pārliecināts, ka jūs atradīsiet vajadzīgā savienojuma avotu, bet jāuzmanās no bromēta starpprodukta, kas ir briesmīgs lahrimators (kā ieroču viela)... Veiksmi!
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ak, paldies par ātro atbildi. tagad es esmu nobijies. nav nekā slikta, ja mani māca, bet es esmu mazliet pārslogots ar ķīmiju, ko es gribu sintezēt, tas ir, iegūt valerfenonu pilnā stāvoklī. būtībā šobrīd es zinu ļoti maz.Ļaujiet man jums jautāt, kā var zināt, ka viņš gatavojas saņemt bromētu starpproduktu? vai tas ir raksturīgi tikai noteiktiem tā pārdevējiem? es, iespējams, esmu pārgājis pāri savai galvai, bet es neatsakos patiešām no nekā. ok acu kairinātājs, es to tagad saprotu, bet es esmu nedaudz apmaldījies par starpprodukta vārdu lietošanu, vai jūs varat, lūdzu, to izskaidrot. thanksku.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
daudz labāk ir iegādāties jau halogenētu materiālu un ātri pārvietot to reaktorā, ko labi noslēdzat, un pēc tam reaģēt ar amīnu saskaņā ar metodi, kas jums patīk (ir daudz iespēju izvēlēties).
 
Top