Question lietojat etanolu no roku dezinfekcijas līdzekļa?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vai pseidoefedrīna ekstrahēšanai no sudafed tabletēm es varētu aizstāt metanolu, kas atrodams antifrīzā, ar etanolu no roku dezinfekcijas līdzekļa (75% etanolu)? Vai tas dotu tādu pašu rezultātu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Metanols un etanols nav tas pats. Iespējams, metanolu var iegūt no vējstiklu mazgāšanas šķidruma vai siltuma gāzes antifrīza vai bremžu tīrīšanas līdzekļa.
 

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Frit Buchner Mēģināju tiešsaistē meklēt antifrīzu un vējstikla mazgāšanas līdzekli ar metanolu tā sastāvā uz vietas, bet tajos nav norādīts, vai to sastāvā ir metanols vai nav. Tāpēc es jautāju par roku dezinfekcijas līdzekli kā alternatīvu, paldies par norādīšanu, ka esmu ķīmijas iesācējs, man ir daudz jāmācās to novērtēt. Es zinu, ka HEET Gas-Line Antifreeze darbojas, bet manā valstī to vairs nepārdod.

Kad es atradīšu produktu ar metanolu, man būs jādestilē šis vējstiklu mazgāšanas šķidrums, lai atdalītu metanolu no citām ķīmiskajām vielām, vai ne? Vienkārši vēlreiz pārbaudīju, paldies jums vēlreiz.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Parasti jā, jums nāktos to destilēt Es meklēju MSDS, lai pārliecinātos, kādas ķīmiskās vielas kaut kur ir un kāda ir to koncentrācija. Dažreiz var iegādāties krāsu atšķaidītāju, kas ir tīrs metanols.
 
Top