Question Triptamīna sintēze no 5-HTP

fckphysicochemistry

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Puiši, es atradu ļoti pieejamu 5-HTP avotu. Vai es varu no tā sintezēt triptamīnu? Es apsveru iespēju izmantot reducējošo vielu, bet, tā kā manas zināšanas ir teorētiskas, es vēlos lūgt jūsu palīdzību šajā procesā. Paldies.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
trryptamīns būtu serotonīns, iespējams, tas ir izdarāms ar hidroksīdu vai PTSA, bet es nekad neesmu redzējis nevienu dokumentālu filmu par serotinīna un pēc tam bufotenīna izgatavošanu no tā. Īpaši bufotenīna izgatavošanai vajadzētu viegli izmantot formaldehīda nātrija bordohidrīdu. Serotinīna izgatavošanu es vienkārši nekad nekur neredzēju, ka kaut kur būtu sciencemadness rodium. Varbūt ir kāds patents vai zinātniskais žurnāls, bet lielākā daļa lietu par serotonīnu ir par to, kā tas tiek ražots fermentatīvi dzīvnieka vai cilvēka iekšienē.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
es arī domāju par bufotenīna izgatavošanu, bet tur ir tikai šulgina metode un viņš savā laikā izmantoja vienkārši citas ķimikālijas un es to varētu izgatavot bez problēmām, bet piroforas lietas vai tāds afforts, kāpēc man to darīt, ja var nopirkt melatonīnu un ar hidroksīda vai skābes metodi no tā izgatavot triptamīnu un tad vienkāršu formaldehidrobohidrohidrīda metanolu tikoo viegli un jums ir produkts, kas ir vēl interesantāks un labāk izmantojams. Vai jūs redzējāt bufotenīnu, kā daži cilvēki vemj, un, ja viņi lieto vieni paši, viņi var nomirt. vienkārši izmantojiet 5-htp labākai dienai vairāk labu sajūtu, jo tas piepilda jūsu serotonīnu un ziema tuvojas, tāpēc lieliski, ka jums tas ir. bet hei, ja es būtu jūs, es vienkārši izmēģinātu to pašu metodi, padarot befotenīnu kā 5 met dmt vai vienkārši dmt, cerams, ka tas darbojas, kristalizē un tad veiciet viršanas temperatūras testu, ja tas der 4-ho-dmt, lieliski, jūsu darbs ir paveikts.
 
Top