Question Uzticami TDP planšetdatoru pārdevēji

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Labdien,
Man ir vajadzīgas TDP veidnes tablešu izgatavošanai, bet man ir grūti tās atrast. Daudzās novecojušās tīmekļa vietnēs un forumos joprojām tiek ieteikts pārbaudīt Alibaba un AliExpress, bet šķiet, ka ikreiz, kad atrodu kādu pārdevēju, viņa produkti jau ir noņemti.
Es ļoti ceru, ka šis forums man var palīdzēt. Ja kāds no jums zina legit pārdevējus, kuri patiešām piegādā solīto un ne apkrāpj cilvēkus, es labprāt to uzklausītu.
Paldies par palīdzību
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Šķiet, ka šajā veikalā ir jauka un liela izvēle gan štances, gan dažādu veidu tablešu preses. 💊 Arī cenas šķiet godīgas.
Taču es nezinu, vai tie ir droši un uzticami. Es tos atradu reddit, un šķita, ka tie ir legit. Varbūt kādam jau ir bijusi pieredze ar viņiem vai vismaz kaut kas dzirdēts par šo veikalu?
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Paldies par atbildēm un PM.

Es sazinājos ar šo TDP dīleru piegādātājiem, un viņi tos joprojām pārdod AliExpress, taču ar citu produkta nosaukumu un aprakstu. Jums ir jāsazinās ar piegādātājiem, izmantojot WhatsApp vai WeChat, lai saņemtu pareizas saites uz šiem sarakstiem. Tas, ko es atradu, ir zīmols ar nosaukumu "Candyland", un tos pārdod par aptuveni 50 ASV dolāriem bez piegādes izmaksām.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Pirkt no Ķīnas. Palūdziet nosūtīt ar dažām metāla daļām, lai nerastos aizdomas.
 
Top