Question Pasta neizgulsnējās, tā tikai kļuva zila, kas varētu būt nepareizi?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
a trauks p2np , nabh4, cucl2 ---> a eļļa

Nedēļas nogalē es veicu divas sintēzes. Es visu ievēroju soli pa solim. Šodien gribēju izmēģināt (acetons un sērskābe). Pēc sērskābes pievienošanas maisījums kļuva zils, un reakcija apstājās. Kāda varētu būt problēma? Vai kādam ir noticis kas līdzīgs?
 

Attachments

  • p4IcZaBETo.jpg
    p4IcZaBETo.jpg
    3.5 MB · Views: 106
  • RgpZE1PFw7.jpg
    RgpZE1PFw7.jpg
    5 MB · Views: 87
  • 8dgFuH2lrX.jpg
    8dgFuH2lrX.jpg
    3.5 MB · Views: 81
  • jTbL1qYyED.jpg
    jTbL1qYyED.jpg
    4.8 MB · Views: 91

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Im sorry, bet, godīgi sakot, es nevaru jums palīdzēt, tas varētu būt daudz dažādu lietu, un visi reaģenti un soļi ir skaidri jāizskaidro, lai redzētu, vai nav pieļauta kāda kļūda.
Par attēliem es dont seebñ neko zilā, bet varētu būt kaut kas saistīts ar cucl2, bet Im nav pārliecināts.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es ievēroju šeit sniegto aprakstu. ievērojot tieši visu. Ipa iztvaiko, es izlieku maisījumu no rotovapu, eļļa sāk sasalt, notiek pārmaiņas: nav spirta smaržas, bet tas būs želejveida stāvoklī. Es saprotu, ka brīvai bāzei ir vajadzīgs spirts, lai tā nogulsnētos.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es visu nakti negulēju. tas, ko mans draugs gribēja savākt, bija 2 x 1 litrs eļļas, tajā nebija IPA vai citu spirta produktu. IPA bija pilnībā iztvaicēts (rotovap). Es to darīju tā, lai eļļai nebūtu spirta smaržas. abos gadījumos viņš mēģināja to nogulsnēt bez spirta. viņš to izmantoja: 2 litri acetona, 1 kg kofeīna, apmēram 50-100 ml oleīnskābes. vēl ir puse organiskā slāņa 6 litri. Ipa) bāzes maisījumu. ņem no tā 1 litru un sāk ekstrakcijas procesu. tam vajadzētu izdoties......vēlāk es uzrakstīšu, kas notika.
 
Top