Uz privātumu vērstas mobilās komunikācijas ideja

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Sveicieni!

Es vēlos ar jums visiem parunāt par visām šīm diskusijām, kuras redzat visapkārt, kad cilvēki runā par to, kāda lietotne ir visdrošākā, ko lietot, vai tās ir uzlauztas un tā tālāk.
Izmantojot parastu lietotni, kas apgalvo, ka tā nodrošina privātumu, piemēram, whatsapp, viņi saka, ka saziņa ir no gala līdz galam šifrēta.
Iespējams, ka tā arī ir. Taču problēma ar šīm lietotnēm ir tā, ka tās nav decentralizētas,
komunikācijas dati iet caur kādu serveri, pirms tie nonāk pie saņēmēja.
Tāpēc, to zinot, jums vēlreiz jāuzdod sev jautājums, vai es uzticu šai trešajai daļai savus datus,
vai arī pastāv neliela iespēja, ka kādu dienu viņi pārdosies vai vēl sliktāk,
jau to ir izdarījuši?
Tas, kam es ticu un kas šobrīd ir labākais risinājums, ir decentralizētās saziņas lietotnes.
Un viena no tām, ko es ieteiktu, saucas Briar. Un es paskaidrošu, kāpēc.

Parastās ziņojumapmaiņas programmatūras paļaujas uz centrālajiem serveriem un pakļauj ziņojumus un attiecības uzraudzībai.

UbzZGjw0xC

Atšķirībā no tradicionālajām ziņapmaiņas lietotnēm Briar nav atkarīga no centrālā servera - ziņojumi tiek sinhronizēti tieši starp lietotāju ierīcēm.
Ja internets nedarbojas, Briar var veikt sinhronizāciju, izmantojot Bluetooth vai WI-Fi, tādējādi saglabājot informācijas plūsmu krīzes situācijā.
Ja internets darbojas, Briar var sinhronizēt, izmantojot Tor tīklu, tādējādi pasargājot lietotājus un viņu attiecības no uzraudzības.
Tas ir pareizi, ar to joprojām varat sazināties bez interneta! Briar veido tīklu, privātu starptīklu šajā scenārijā.


Lai novērstu novērošanu un cenzūru, Briar izmanto šifrētus savienojumus starp lietotājiem.

F7W1lItxNH



Izmantojot Briar lietotnē, ir iespējams izveidot arī grupu tērzēšanu, privātus emuārus un forumus.
Pagaidām tā ir pieejama tikai Android ierīcēm. Esmu to izmantojis jau kādu laiku, un esmu ar to apmierināts.

Sīkāku informāciju un instrukcijas var atrast viņu tīmekļa vietnē
 
Top