Krāsu māksla

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Šajā tēmā es publicēšu zāļu krāsas piešķiršanas mākslu. Kopumā šī māksla jeb metode labi pielāgojas tādām zālēm kā A-pvp, BK-mdma, 4mmc, mdma un iepriekš minēto zāļu analogiem. Iepriekš esmu publicējis skaistu krāsainu kristālu fotoattēlu, taču dažiem lietotājiem radās šaubas par to, vai preparāta krāsa nav radusies pārskābes vai kādas citas sintēzes problēmas dēļ, kuras dēļ preparāts varētu būt ieguvis šādu krāsu. Ikviens, kuram ir plašas zināšanas ķīmijā, ļoti labi zina, ka, ja runa ir par tīrām un pārkristalizētām vielām, zāles būs pilnīgi caurspīdīgi baltas un tām nebūs nekādas citas krāsas (piemēram, brūnas), kā tas notiek, piemēram, ar mūsu novērtētajām zālēm mdma vai bkmdma ... Tā kā, ja viela iegūst tumšus toņus, tas ir simptoms, ka tā satur piemaisījumus un ka, lai gan tā ir tīrākajā formā, piemēram, stikla formā, tā tomēr satur piemaisījumus vai nu tās sintēzes laikā, vai arī tāpēc, ka tā ir sākta no nekvalitatīva prekursora un tāpēc satur piemaisījumus tādā pašā veidā. Bet kas notiek, ja jums ir īpaši tīrs produkts un jūs vēlaties to pasniegt ar krāsām?... Arī tas ir iespējams, un daudzi cilvēki varētu domāt, ka tas ir netīrs produkts, lai gan patiesībā tas ir ārkārtīgi tīrs. Pamatojoties uz to, ka mēs sākam ar tīru produktu, tā iekrāsošana ir iespējama, izmantojot vienkāršu recepti, kas sastāv no jūsu produkta pārkristalizēšanas, pievienojot gabaliņu krāsvielas. Kāda krāsviela un kā iegūt perfektu viendabīgu krāsu? Lai veiktu šo procesu, mums ir jāiegūst tīrs un balts produkts kristalizācijas fāzē, tiklīdz ir izveidojies tā hidrohlorīds vai sulfāts, vai sāls, ar kuru mēs gatavojamies strādāt. Lai to izdarītu, dažkārt ir nepieciešams pievienot tās sālim ledusaukstu acetonu, līdz tas kļūst pilnīgi balts. Pretējā gadījumā šī metode nedarbosies labi, jo neattīrīta vai slikti izskalota sāls radīs tumšāku produktu pārkristalizācijas fāzē, un tas ietekmēs galīgo krāsu, un jūs nekad nevarēsiet iegūt vēlamo rezultātu. Kad sāksim ar baltu sāli, mēs vienkārši sagatavosim mūsu izvēlēto šķīdinātāju maisījumu (cita starpā ūdeni/acetonu/ēteri vai spirtu) un sāksim karsēt iepriekš izvēlētos un savam mērķim piemērotos šķīdinātājus, un, kad tie būs karsti, pievienosim šķipsniņu krāsvielas. pārtikas pulveri, maisījumu uzturēsim pastāvīgā maisījumā, un tā pulveri pievienosim nelielās porcijās, līdz tas būs pilnībā izšķīdis un homogenizēts, maisot pārbaudīsim, vai gan tā pulveris, gan krāsviela ir pilnībā izšķīduši un viņa kolbā nav ne kripatas. Kad šis vienkāršais process ir veikts, turiet kolbu nekustīgu tās pārkristalizēšanās laikā, un radušies kristāli iegūs izvēlēto krāsu. Tagad pievienoju dažas fotogrāfijas ar tīra metilona kristāliem to sākotnējā izskatā un to krāsainajā izskatā, produkts saglabās to pašu tīrību, bet izskats var būt patērētājam tīkamāks, jo mēs visi zinām, ka krāsas piešķiršana lietām vienmēr ir bijis veids, kā piesaistīt cilvēkus, un tas ir vēl viens optimāls mārketinga veids uzņēmējdarbībā, un ķīmija nav izņēmums. SVEICIENI UN SVĒTĪBA VISIEM BBGATERS!!!
 

Attachments

  • CTjeakhf9s.jpg
    CTjeakhf9s.jpg
    154.5 KB · Views: 82
  • LV5NoZwJj8.jpg
    5.6 MB · Views: 253
  • CmcSbRZU6P.jpg
    9.7 MB · Views: 246
  • 718rmu9koR.jpg
    4.2 MB · Views: 85

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kāpēc pēc bāzes paskābināšanas ar HCl + acetona šķīdumu es iegūstu bk-MDMA HCl, kas ir spilgti balts un kristālisks, lai gan pH vajadzētu būt 5, es nezinu, vai es pievienoju vairāk šķīduma nekā parasti, vai nepietiekami , jo man ir grūti atšķirt krāsu pH mērīšanas strēmelēs, bet, neskatoties uz to, saskaņā ar Wikipedia, bK-MDMA HCI jābūt ar šādu formu un krāsu, un kāpēc tad, kad es kristalizēju-rekristalizēju minēto bk-MDMA HCl, es iegūstu kristālus ar oranžu vai brūnu krāsu?
Izskats
Tīrā veidā metilonam ir smalka kristāliska pulvera izskats, bālgana vai dzeltenīga krāsa. Melnajā tirgū to var atrast gan pulvera, gan kapsulu veidā, dažkārt pievienojot citas vielas, piemēram, mefedronu vai kofeīnu.
Tātad, ja es iegūstu spilgti baltu kristālisku metilona HCI, kāpēc pēc kristalizācijas-rekristalizācijas es iegūstu oranžus vai brūnus kristālus? Es domāju, ka tas ir tāpēc, ka es atstāju metilonu kristalizēties-rekristalizēties atklātā gaisā un tajā iekļūst putekļi un citas daļiņas, vai tāpēc, ka es neizmantoju labus šķīdinātājus, es izmantoju dejonizētu ūdeni.
Paldies!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ja jūs jau esat mēģinājis labi izmazgāt savu brīvo bāzi pirms paskābināšanas un izmazgāt savu produktu (hidrohlorīdu) ar ledusaukstu acetonu, līdz tas ir pilnīgi balts, un pēc pareizas pārkristalizēšanas tas joprojām paliek tumšs tīrā kristāliskā formā, varu jums apliecināt, ka tādā Tas ir tāpēc, ka izejas prekursors satur daudz piemaisījumu pēdu, kuru rezultātā rodas tumšs produkts.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Pēc brīvās bāzes paskābināšanas metilona HCI iznāk, kā tam vajadzētu būt, spilgti balts kristālisks pulveris, ja to izgaismo ar gaismu, problēma ir pēc kristalizācijas vai pārkristalizēšanās, kad tiek iegūti oranži vai brūni kristāli. , es metilona HCl pirms kristalizēšanas-rekristalizēšanas nemazgāju ar aukstu acetonu, bet vienkārši izžāvēju metilona HCl ar filtrpapīru, ko izmantoju arī, lai filtrētu metilona HCl no šķidruma, kas paliek pēc paskābināšanas beigām, kad viss HCl ir izkļuvis virspusē vai ir iekšpusē.
Es dodu priekšroku atstāt bk-MDMA HCl nekristalizētu, jo arī tam ir būtiska ietekme.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ja jūs jau esat mēģinājis labi izmazgāt savu brīvo bāzi pirms paskābināšanas un izmazgāt savu produktu (hidrohlorīdu) ar ledusaukstu acetonu, līdz tas ir pilnīgi balts, un pēc pareizas pārkristalizēšanas tas joprojām paliek tumšs tīrā kristāliskā formā, varu jums apliecināt, ka tādā Tas ir tāpēc, ka izejas prekursors satur daudz piemaisījumu pēdu, kuru rezultātā rodas tumšs produkts.
 
Top