Question testosterons

redbull66

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es gribētu nopirkt testosteronu darknet kāds var ieteikt man uzticamu vietni lūdzu.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
labi šobrīd šeit jūs neatradīsiet nekādus steroīdus, izņemot to, ka jūs varat meklēt tirgus sadaļā pa kreisi un iegādāties dažas citas zāles. ir vēl daži citi tirgi, kur jūs varat atrast testosteronu darknet, bet es nevaru ieteikt kādu konkrētu .

Nākotnē jūs varat atrast steroīdus arī šajā tirgū.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
kas ir testosterons? Neapstrādāts? Eļļa? Acetāts? Enantāts? Propionāts? Ja jūs vēlaties iegādāties pulveri, ejiet jautāt qingdao sigma ķīmisko, tie ir populārākais steroīdi pārdevējs, viņi veic arī eļļu, un tā ir ļoti ļoti lēti, jūs varat doties arī uz catcafe.is, goldenlabs.org pharmoz-labs, granabolic.is, europharmma, tie ir steroīdi pārdevēji ect..

Bet veikt dažus researchs pirms palaist ciklu, iet uz rxmeso :)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ja jūs vēlaties to tālāk pārdot, ejiet pirkt uz Qingdao sigma, ja jūs pasūtīsiet lielu daudzumu (piemēram, 10 E testa flakonu cena ir 60 €, tātad mazāk nekā 10 € par flakonu), varbūt viņa var noteikt jums cenu, un tālāk pārdot to par 17-18 € (dont be like others, Nepārdodiet par 30 €), izveidojiet savu logotipu ect ect ect, un viss, ja vēlaties tālāk pārdot pulveri, to pašu pērciet Qingdao, jo ir mazāka varbūtība, ka izejviela būs slikta (nevis flakoni, Qingdao bija dažas problēmas ar flakoniem, bet tagad tās ir novērstas).

ja jūs vēlaties lietot sev, ja jūs vēlaties, lai trt iet uz qingdao bro x)

bet, ja u vēlaties veikt tikai vienu ciklu, ejiet pirkt uz goldenlabs.org puisis ir ļoti profesionāls un foršs, lēta cena un laba kvalitāte.

jūs varat palaist to tāpat :

nedēļa 1-10 : 500mg / nedēļā E3D
nedēļa 3-10 : 500mcg HCG nedēļā
10-12 nedēļa : nekas
12.-16. nedēļa : 50mg clomid/20mg nolvadex

Jums, iespējams, nepieciešams lietot arimidex, ja jūtat, ka jūsu sprauslas ir saprātīgas, bet sāciet ar 0,25mg 1x nedēļā, lai redzētu atšķirību, ja jūs lietojat vairāk tieši, jūsu E2 izslēgsies un ciklam tas ir ļoti ļoti slikti. 10 nedēļas ir minimums, jūs varat lietot vēl vienu flakonu, lai turpinātu, bet 4,5 nedēļas pie 125mg vai smtg, piemēram, lai palīdzētu jūsu organismam saglabāt savu peļņu un pagaidiet 2,3 nedēļas ans palaist PCT , pasakiet man, ja u ir citi jautājumi. ;)
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pārbaudiet kafijas aptiekas no Ķīnas. Viņi ir clearnet, bet legit. Esmu no viņiem veiksmīgi pasūtījis.

 
Top