Question Testosterona pulvera pārvēršana injicējamā formā?

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, nesen man rokās nonāca testosterona pulveris, nevis citi atvasinājumi, piemēram, testosterona enantāts, tikai vienkāršs testosterona pulveris. Mani interesēja, vai tā pārvēršana injicējamā formā ir tāda pati kā citu steroīdu pulveru pārvēršana injicējamā formā. Kas ir, izmantojot benzilbenzoātu, benzilspirtu un vīnogu sēklu eļļu? šeit ir formulas formula, cik daudz katras ķīmiskās vielas izmantot, Guide to Make Steroīdu pulveri gatavās injekcijās. tas saka ievadā, ka "Šī steroīdu konversija ir paredzēta ilgāk estered anabolisko steroīdu, piemēram, deka durabolīns, testosterona enanthate, trenbolona enanthate uc ",bet nepiemin vienkāršu Testosterona pulveris. vai tas joprojām darbojas?
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Un, ja kādam ir interesanti, ar uzglabāšanu man ir konteiners, kas padara labu hermētiskumu, tad es ieliku kalcija hlorīdu konteinera apakšā, "lai konteinerā būtu sausa atmosfēra", un man ir Testosterona pulveris teflona konteinerā ar testosterona pulveri, tas ir novietots tumšā vēsā telpā.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kāds ir precīzs pulvera nosaukums? Jums ir varbūt cas numurs? Lielākā daļa testosterona pulvera nāk formā/sālījumā, un katra forma ir atšķirīga.
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
paldies par atbildi, tas ir vienkārši testosterons, CAS 58-22-0
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Izšķīdiniet to fizioloģiskajā šķīdumā. Tas ir drošākais lietošanas variants.
 
Top