Question Sintezes videomateriāli ir noņemti?

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Es atklāju, ka DOB, DMT un amfetamīna sintēzes videoklipi ir izņemti no YouTube, kāpēc tas tā ir?
 

Nszgent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds varētu sniegt arī saiti, lai lejupielādētu videomateriālus ? Saite, kas jau ir forumā, man nedarbojas
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, mēs saņēmām streikus no YT un izdzēsām šos videoklipus. Jūs tos varat atrast šeit, sadaļā Video (poga kreisajā joslā).
@Nszgent Video var lejupielādēt arī no turienes. Zem katra video ir poga Lejupielādēt. Tie darbojas pareizi. Iespējams, jums ir problēmas ar internetu vai pārlūkprogrammu.
 

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Paldies par atbildi. Vai jūs augšupielādēsiet šajā vietnē vairāk videoklipu? Labprāt redzētu LSD sintēzes vai MDMA sintēzes video! Paldies!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jā, mēs strādājam Meth sintēzes veidā. MDMA būtu reālāks video nekā LSD. LSD sintēze ir sarežģīta, un ir daudz dažādu līdzīgu analogu ar vieglāku sintēzi slepenām laboratorijām.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
YT politika ir tāda, ka nedrīkst rādīt, pārliecināt cilvēkus ražot narkotikas, daudz foršu video par to, kā tiek ražots 4mmc no krievijas, yt ir aizliedzis, es gaidu, kad man salabos klēpjdatoru, jo man ir 2 forši video ar 4mmc ātru ražošanu no krievu foruma
 
Top