Dead Drops Cenas uz ielas?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es vienmēr esmu gribējis to pajautāt, bet nekad neesmu varējis!

Teiksim, es esmu ASV, austrumu piekrastē, jussaiyan, un man ir 10 g 3MMC un 10 g MDMA. Es to visu samazinu līdz 1g un izmantoju Dead Drop, tātad 20 acīmredzami ļoti mazas paciņas, kas tiek izsūtītas bariņam stulbu bagātu koledžas bērnu... Ko es iekasēju? Pieņemsim, ka tas ir labākais produkts! (Shout-out to @DutchNarc0s!!!)

Es sāku un gribu pārbaudīt savas iekārtas kaulus, pirms ar galvu ienirt, lai iegādātos aprīkojumu, kā arī man ir vajadzīga "sēklas" nauda...

Kādu summu es varētu iekasēt, un tas joprojām pārdot? Vai es varētu nopelnīt pietiekami daudz ar šiem pirmajiem 20 g, lai varētu atļauties vismaz pamata aprīkojumu, vai arī, jūsuprāt, man būs jāpārdod vairāk partiju nekā tas?

Ja šeit kaut kas nav košer, lūdzu, vienkārši sitiet man pa kājām un dzēsiet. Es nemēģinu pārkāpt noteikumus, par kuriem nezinu!..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es redzu, ka MDMA cena par gramu ir aptuveni 150 ASV dolāru. vai tas ir tikai sapnis? (iespējams, $2400 kopā), ja viss noritētu perfekti? Nekādā gadījumā, vai ne? lol?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Zāles nedrīkst būt lētas. Tas parasti notiek šādi:
Jums ir laboratorija, un no tās sāk veidoties produkta cena. Jūs ražojat 2,5 kg nedēļā (neliels apjoms). Jūs aprēķināt produkta izmaksas par gramu. Izgatavojot 3 MMC vai 4 MMC, izmaksas būs no 2-3$ par gramu (tā ir maksimālā cena). Jūs izgatavojat savus 1 kg "mirušos pilienus" un nolīgstat pārvadātājus, kas pārvadās jūsu preces uz citām pilsētām un izgatavos tur "mirušos pilienus" pa 100 gramiem.
Tad šajās pilsētās jūs nolīgstat cilvēkus, kuri saņems 100 g mirušo pilienu un no tiem izgatavos 50-100 1-2 g mirušo pilienu.
Galapatērētājam būtu jāsedz izmaksas, kas sedz visas jūsu izmaksas, un uzņēmumam būtu jābūt vismaz 100 % uzcenojumam.

Veiciet aprēķinus:
Galaprodukta izmaksas ir 3000$.
Pārvadātājs saņem 100 $ par katru 100 g beigto pilienu + transporta izmaksas, kas aprēķinātas kā 1 km ceļa izmaksas = 1,5-2 $.
Mazumtirdzniecības kurjers saņem $12 par katru veiksmīgi nopirkto mirušā pilienu, ko viņš saražojis.


Kopā, ja esat organizējis izplatīšanas tīklu 1000 km rādiusā no laboratorijas, ražošanas izmaksas ir:
3000+100*10+2000+1000*12=$18000+100%=36000
Tādējādi 1 grams galapatērētājam maksās 36$, un jūsu peļņa no 1 kg būs 18000.

Tā kā ir ļoti aptuvena matemātika. tā kā, lai saražotu 1000 mirušo pilienu pa 1 g, ir nepieciešams diezgan ilgs laiks, ir vieglāk saražot 2 g un pārdot galapatērētājam par cenu, kas ir mazāka par $72. Teiksim, jūs varat pārdot jau par 60, šajā gadījumā jūs neko nezaudējat peļņā.

Varbūt jūs varat samazināt transportēšanas izmaksas mazumtirdzniecības kurjeriem. Bet pat ja jūs samazināsiet cenas un strādāsiet aptuveni pēc šīs shēmas, tad no katra kg jūs nopelnīsiet 10000 dolāru.

Tāpat neaizmirstiet, ka šis bizness nebalstās uz uzticību, un jūs nevarat kļūt par vardarbīgu blēdi. No pārvadātājiem un mazumtirdzniecības kurjeriem jāņem depozīti, lai viņiem nebūtu izdevīgi piesavināties preces un jūs apkrāpt. Arī pret to nevajadzētu izturēties kā pret kaut ko tādu, kas nav ļoti svarīgs. Jums pastāvīgi jānodrošina darbs saviem darbiniekiem, kad darbinieki sapratīs, ka pie jums viņiem vienmēr ir darbs un stabili ienākumi - viņi visu laiku būs ar jums.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Liels paldies par sadalījumu!
Man absolūti patīk ideja par cilvēku algošanu un tik dziļu iedziļināšanos, bet nākamās dažas nedēļas, kamēr mācos, es diemžēl esmu mazs kartupelis un pagaidām to vadīšu pats!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pietiek patstāvīgi saražot pirmo kilogramu, pagatavot 500 mirušo pilienu un tos pārdot, lai viss process sāktos un vairs neapstātos. Ir jāsāk ar maziem darbiem.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
35eur par mdma, 40eur par 5g ampf Balkānā (kā gala lietotājam)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Šī man ir ārkārtīgi vērtīga informācija, paldies @Jorg!
meklēju vispārēju "sajūtu" par tirgiem "24".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
150 ASV dolāru, iespējams, ir tikai sapnis. 100 $/g ir tas, ko cilvēki šeit maksā, un cilvēki ir dīvaini. Daži labprātāk pērk muļķības, jo tas ir lētāk, nevis maksā par kvalitāti. Problēma, ar ko jūs saskaraties, ir tā, ka neviens nezina, ka jums ir vislabākais materiāls. Lai iegūtu augstāku cenu, būs vajadzīgs laiks un mārketinga stratēģija. Jums ir nepieciešams, lai produkts nonāktu uz ielas, lai radītu vārdu.
 
Top