Question Sākt savu zāļu biznesu

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es nepārtraukti sastopos ar problēmām, pārdodot savas zāles , jo manas zāles ir ļoti dārgas i.t.i., 61 dolārs par vienu gramu, un ne visi var atļauties tos iegādāties, un pašlaik man nav klientu bāzes, es esmu mēģinājis sazināties ar daudziem cilvēkiem bezsaistē, bet nav nekādu rezultātu, tāpēc tagad es mēģināju savu veiksmi internetā, ko es domāju, ir vai nu es izstrādāju savu tīmekļa vietni, vai arī ar instagram es mērķētu savu potenciālo auditoriju, uz instagram mērķēt savu potenciālo auditoriju ir viegli, bet kā es to darīšu internetā, jo man nav nekādas stratēģijas mērķēt savu auditoriju un man nav nekādas pieredzes tīmekļa vietņu veidošanā, un viena liela problēma ir arī tā, kā es saņemšu maksājumus, ir daudz bitcoin maki, kas ir privātuma vērsta, piemēram, wasabi un samurai, bet tie ir uzticami un kā es cash manus bitcoins manā vietējā valūtā, ja kāds bija kāda pieredze reagarding šo pavedienu, lūdzu, palīdziet man, un, lūdzu, arī var sniegt man dažas stratēģijas, kā es varu mērķēt savu potenciālo auditoriju un veidot savu klientu bāzi gan par instagram un varbūt tīmeklī.

Paldies
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Varbūt jūsu produkts ir sūdīgs, lai iegūtu lielu auditoriju? Vai tas rada atkarību vai ir populārs?
 
Top