Question Izliets ūdens kafijas filtrs ar metamfetamīnu tajā. Kā to iegūt?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Es nejauši izlēju ūdeni uz kafijas filtra, kurā bija daži g metamfetamīna. Tagad šis kafijas filtrs izvilka visu ūdeni, un mets ir kafijas filtrā :-D. Kāds būtu ātrs un viegls veids, kā to izņemt no slapja kafijas filtra?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Proti, es zinu, ka to var izšķīdināt lielākā ūdens daudzumā un vienkārši iztvaicēt ūdeni, bet kā tad tas joprojām būtu pa kafijas filtriem (vai tajos?). Vai ir kaut kas, ko es varu izmantot, lai to atdalītu no kafijas filtriem?
 

schwabbi

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Dec 22, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
ko vēl u wanna darīt? tikai pie pietiekami daudz ūdens, lai viss izkļūtu no coffefilter un iztvaicētu ūdeni. ja u jau ir zaudējis "izlietā" ūdens u būs zaudējis meth
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Es neesmu pazaudējis nevienu no izlijušā ūdens. Tagad es pievienoju daudz ūdens un noņēmu filtrus. Kādai jābūt maksimālajai iztvaikošanas temperatūrai?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
To labāk ir veikt vakuumā. Pretējā gadījumā nevajag pārāk karsēt. Gaisa iedarbība pārī ar temperatūru var sabojāt nelielu daļu jūsu produkta.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Patiesībā man nav vakuuma. Es pievienoju pārāk daudz ūdens, jo domāju, ka varbūt varēšu ātri iztvaikot ūdeni. Līdz šim man bija tikai 30 grādi pēc Celsija, jo es nezinu, cik liels karstums būtu ok, bet tas patiesībā ir ārkārtīgi lēni. Es domāju, ka varbūt kaut kas tāds kā izopropanols būtu bijis labāks.

Cik daudz naoh man būtu nepieciešams apmēram 2 g? Vai es ar to visu dabūtu?
Man te ir tikai sērskābe. kāds būtu ātrs veids, kā pagatavot sulfātu?

Vai šajā procesā ir sagaidāmi zaudējumi? Ja jā, varbūt es to vienkārši turēšu šķidrā veidā un lietos tā :-D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki. atkārtotas ekstrakcijas gadījumā noteikti ir daži zaudējumi. Patiesībā to var dzert =) Tas ir vienkāršākais veids.
 
Top