Question Spice palīdzība

helion60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, es gribētu noskaidrot, vai ir kādi kārtīgi spice(k2/legal highs) veikali, kas piegādātu uz ES vai Lielbritāniju?
Otrs jautājums ir, vai es varētu iegūt visu nepieciešamo, lai pagatavotu dažas pats (man ir cilvēki austrumu ES, kas var iegādāties, ja tur ir pieejami, bet es vēl neesmu pārliecināts, kādus produktus es meklēju) es daudz lasīju šajā forumā (man nav nekāda priekšstata par ķīmiju), es atceros, ka savulaik es mēdzu iegūt šo produktu, ko sauc par damnesiju (attēls1&2), ja būtu vieta, kur es varētu to iegādāties, vai kāds var man palīdzēt ar dažiem padomiem vai saiti uz pamācību par to, kā to pagatavot, Paldies.
 

Attachments

  • MW9BRInKvO.png
    MW9BRInKvO.png
    134.8 KB · Views: 250
  • UY9lQqr4DF.png
    UY9lQqr4DF.png
    82.2 KB · Views: 230

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Pēdējā laikā ir grūti iegādāties sintētiskos kanabinoīdus smēķēšanas maisījumu ražošanai. Mēs ļoti ceram, ka kāds no mūsu lietotājiem spēs organizēt sintēzes laboratoriju un pārdos noīdus.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya, bet tik daudz scammer pārdevēji, joprojām ceļā uz mūsu iegādāties ķimikālijas un testa pārdevēji, ātrums ir kļuvis negaidīti lēns.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vai kāds, ko nozīmē mans pārdevējs, pērk ADBB? Es nevaru atrast vienotu atbildi.
 
Top