Īpašie pasta aploksnes, kas tās ir un kāpēc USPIS bija rediģējusi informāciju par tām.

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
DEA (Narkotiku apkarošanas pārvalde), USPIS (Amerikas Savienoto Valstu Pasta inspekcijas dienests) un DHS (Iekšzemes drošības departaments). Šīs aģentūras strādā kopā, lai notvertu tādus cilvēkus kā jūs. To rīcībā ir neierobežoti resursi, neierobežots laiks, un tās ir nežēlīgas savā vajāšanā. Galu galā jūs nokļūsiet viņu redzeslokā, un, kad jūs tur nokļūsiet, tās strādās kopā, lai jūs no tā izdzēstu. Pirms mēs pievērsīsimies "jautrajām lietām", jums ir jāveic izpēte par tiem, kas cenšas atņemt jums brīvību. USPIS parasti būs visa šī darba sākums, tāpēc izprast viņu darbu būs tikai nedaudz labāk.

USPIS nav "nomāti policisti". Viņi ir licencēti nēsāt šaujamieročus un veikt arestus, un dara to bieži. Ja jūs neesat pienācīgi sagatavojis vienu vienīgu iepakojumu, tas var kļūt par dūmu ieroci, kas atgriezīsies, lai iedzītu jums pakaļā. Viņiem ir ne tikai tiesu ekspertīžu laboratorijas, lai noņemtu pirkstu nospiedumus no jebkuras iespējamās virsmas uz iepakojuma, viņiem ir arī ļoti nomelnojošs instruments, ko viņi ir centušies paturēt slepenībā no sabiedrības. Viņi pat ir rediģējuši to no publiskiem dokumentiem.

USPS klasificētās nacionālās drošības informācijas programmas rokasgrāmatas (AS-303) jaunajā versijā ir pievienota jauna 9 lappušu sadaļa, kuru viņi nevēlas izpaust, jo apgalvo, ka tā "atklātu metodes un procedūras tiesībaizsardzības izmeklēšanai vai kriminālvajāšanai vai atklātu vadlīnijas tiesībaizsardzības izmeklēšanai vai kriminālvajāšanai, ja šāda izpaušana pamatoti varētu radīt likuma apiešanas risku". (5 USC 552(b)(7)(E))

Pamatojoties uz informāciju, kas apkopota pasta aploksnēs (Jūs varat pateikties arī informētajai piegādei), USPS ir karte, kas saista jūs ar jūsu adresē saņemtajām pakām. Vai jūs atkārtoti saņemat sūtījumus no tā paša piegādātāja, tajā pašā pilsētā, tajā pašā štatā? Pat tik daudz kā divi pasūtījumi būs cēloņsakarība, kas noteiks, ka esat kontaktējies ar šo personu. Ko darīt, ja viņi tiek aizturēti? Skaidrs, ka, ja viņi ir piegādātāji, viņi izmantos viltotas atpakaļnosūtīšanas adreses, bet vienmēr īstos galamērķus (t. i., jūs) - tāpēc, ja jūsu vārds nejauši būs uz vienas no šīm pakām, jums būs grūti noliegt, ka neko neesat gaidījis, ja tikko pagājušajā mēnesī saņēmāt tādu pašu paku un viņiem ir pierādījumi par to.

Runājot par pēdējo punktu - "es neko negaidu", ko jūs parasti dzirdat, kā to izplata Dread, cita starpā, kā veidu, kā jūs pasargāt, - tas nedarbojas. Kad USPIS ir sasnieguši tādu izmeklēšanas stadiju, ka viņiem ir patīkami jūs informēt par to, ka pret jums tiek veikta izmeklēšana, jūs jau esat izsists. Jūs kaut kur kļūdījāties, un viņi to zina. Gadījumā, ja viņi jums to *nepaziņo* un mēģina uzsākt kontrolētu piegādi, *pakas atstāšana pie durvīm vai atteikšanās no tās nedarbojas.* Vai jūs tiešām domājat, ka viņi vienkārši teiks: "Ak, sūdi, viņš mūs pārspēja!" - nē, vairākās lietās, kuras jūs varat atrast PACER (un RECAP), ir īpaši norādīts, ka apsūdzētais bija atstājis paku pie durvīm x stundu, kamēr policisti vienkārši dzesējās netālu. Viņi šo paku no sava redzesloka nav izlaiduši. Jūs varat uz tās uzrakstīt "RTS", bet viņi vienkārši to paņems un klauvēs pie jūsu durvīm.

Atkal, runājot par pēdējo punktu, ja policija klauvē pie jūsu durvīm, NEKAD neatveriet tās, ja vien viņiem nav ordera. Vienkāršu durvju atvēršanu var interpretēt kā policista "uzaicināšanu" ienākt jūsu mājās. Es zinu, ka tas ir viltīgi, bet tā notiek.

Tātad, kā ar šo informāciju mēs varam droši iegūt savu produktu? Cerams, ka bezsaistē. Ja jūs pērkat un pārsūtāt savu produktu, jūs atverat milzīgu uzbrukuma vektoru tiesībaizsardzības iestādēm, un es neiesaku jums turpināt iet pa šo ceļu. Ja produktu saņemat no bezsaistes izplatītāja, pavisam cits stāsts.



[Ņemts no WIP mācību grāmatas, ko gatavoju kopā attiecībā uz stingri sargājamu informāciju par to, kā USPIS, DEA un HSI izmeklē un vajā pārdevējus. Izdošanas datums nav zināms, ir informācija, kurai, manuprāt, nevajadzētu būt publiski pieejamai, un es cīnos ar sevi par tās publiskošanu vai nepubliskošanu].



MqJZ8IvSbo
Pl7XE6tMAg

HOSW2Qj85k
 

Attachments

  • 7jNVRhdt6L.png
    7jNVRhdt6L.png
    483.8 KB · Views: 595
  • tDw3JK4ZuA.png
    tDw3JK4ZuA.png
    159.7 KB · Views: 559

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Zāļu piegāde pa pastu jau sen nav bijusi droša. Pastāv anonīmākas piegādes metodes - Dead drop.
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Tam ir nepieciešami ārkārtēji vietējie sakari. Mūsdienās ir gandrīz pilnīgi jauna narkotiku lietotāju klase, kas ir tik cieši saistīta ar internetu, ka būtu tikai loģiski tos saukt par kibernarkotiku lietotājiem.

Un lielākā daļa šo cilvēku nezina citu veidu, kā piekļūt šīm neskaidrajām narkotikām, un, izplatoties pagrīdes tirgiem, narkotiku sūtīšana drīzumā nekur nepazudīs.

Es iekšēji esmu cīnījies ar to, lai atklātu vairāk par to, *kā* USPIS arestē jaunu pārdevēju, bet kāds draugs man teica šādu informāciju, un es domāju, ka piekrītu.

"Un, manuprāt, šī informācija ir jāaizsargā un jādara zināma cilvēkiem, kuri pierāda, ka vēlas to uzzināt. Es redzu un piekrītu domāšanas virzienam padarīt kopienu labāku ar aktuālāku informāciju, bet tas vienmēr ir ķēriens, vai nu noķerot nepareizo acis, vai, vēl sliktāk, ievilinot šajā telpā cilvēkus, kuriem nevajadzētu būt pārdevējiem. Es saprotu, ka mums visiem bija kāds sākumpunkts, bet daudziem cilvēkiem, arī man pašam, nācās mācīties pašam vai ar tiešu cilvēku palīdzību."
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Es pavadīju daudzas stundas - dienas, nedēļas un mēnešus, pētot informāciju par anonīmām tirdzniecības metodēm. Es nonācu pie nepārprotama secinājuma, ka "mirušā piliena" sistēma ir viegli mērogojama un ir mazāka iespēja, ka to atklās tiesībaizsardzības iestādes. Galu galā ne velti pat izlūkdienesti izmanto šādas metodes konspirācijai, pārsūtot informāciju. Šai izplatīšanas metodei, tāpat kā jebkurai citai, netrūkst trūkumu. Taču, ja organizācija ir pareizi organizēta, tā var pastāvēt autonomi gandrīz bezgalīgi. Viss ir atkarīgs no tā, kā tiek veidota struktūra. Iedomājieties, ka dažu mēnešu laikā var izveidot uz anonimitāti balstītu organizāciju, kurā neviens cits citu nepazīst un kurā ir, piemēram, 100 cilvēku. Un šī organizācija veic vismaz 1000 mazumtirdzniecības darījumu dienā. Un tas ir tikai sākums.
Problēma ir tā, ka esošie darknet tirgi nenodrošina funkcionalitāti, lai to izdarītu. Problēma ir arī tā, ka trūkst "masu patērētāja". Ja "mirušā piliena" sistēma kļūs par masu tirgu un aizēnos pasta pasūtījumu, tad visi tie, kas agrāk pirka narkotikas uz ielas, pāries uz darknetu. Tad sāksies jautrība.
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Patiesībā tas jau ir darīts agrāk, tikai ne Amerikas Savienotajās Valstīs ;)

Un jā, tas kļuva par Krievijas lielāko tumšā tīkla tirgu, un bija vērsts tikai uz baiļu pilieniem.

Kas zina, kāda nākotne sagaida citas valstis, kad pasta sūtījumu sistēma kļūs pārāk riskanta? Ir jābūt izgudrotājiem inovācijām tirgus ainā, bet šobrīd viss, ko mēs redzam, ir slinki copy/paste Eckmar skripti (pamatotu iemeslu dēļ - tie pelna naudu.).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Lietas mainās. Varbūt mūsu komanda tuvākajā nākotnē spēs visus pārsteigt. Tomēr zāļu izplatīšanas sistēma ir pārāk konservatīva, un būs grūti kaut ko mainīt. Ir jādod izvēle un iespējas, laiks parādīs, kurš modelis ir izturīgāks pret mainīgo pasauli.
 
Last edited by a moderator:

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Manuprāt, vislabāk to esat izteicis pats savā sadaļā "Par uzņēmumu": "Inovācijas sekmē mūsu ikdienas mērķi veidot nākotni!".

Dread tika izstrādāts pirms /r/DarkNetMarkets tika slēgts, un tajā laikā tas faktiski bija inovatīva platforma. Bet pēc aizlieguma tā kļuva daudz, daudz citādāka. Masveida lietotāju pieplūdums gaidīja "jauno /r/darknetmarkets", un daudzas no tām inovatīvajām funkcijām, ko ieviesa HugBunter, tika vienkārši pilnībā likvidētas, piemēram, tirgus drošības analīzes ziņojumi.

Inovācijām ir nepieciešams apdāvināts prāts. Cilvēkiem ir grūti ielikts spēks pretoties pārmaiņām. Lai mainītu šo cilvēku mentalitāti, ir nepieciešams drastisks notikums vai vienkārši talantīgs prāts ar tik grandiozu vīziju, ka tā kļūst gluži vai iedvesmojoša.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Interesanta doma!

Mani interesē jautājums par šādas darbības mēroga palielināšanu valsts mērogā, piem.

Agrāk vai vēlāk būs nepieciešams pasts/mule!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Protams, organizācijai būs nepieciešami zāļu pārvadātāji, noliktavas, kurās uzglabāt lielus sūtījumus. Taču tas viss var lieliski darboties, šādi zāles tiek tirgotas Austrumeiropas valstīs, tur šī sistēma ir praktiski pilnveidota. Tikai desmit gadu laikā tur izzuda ielu dīleri, un tagad visi tirgo tieši tāpat. Ja šajā forumā ir pārstāvji no valstīm, kur šī sistēma ir plaši izplatīta, būtu labi, ja viņi detalizēti aprakstītu procesus.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Tā noteikti būtu sistēma, ko grūtāk izsekot LE, un ar atbilstošu komandu/organizāciju to noteikti varētu paplašināt un aizstāt parasto zāļu tirgu gandrīz jebkur!

Es labprāt uzklausītu arī pieredzējušus cilvēkus par šo jautājumu!
 
Top