Question Neliela mēroga nezāļu tirdzniecības uzņēmējdarbības konsultācijas.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Sveiki!
Man ir nepieciešams padoms. Es esmu viens no diviem brāļiem, kas pārdod vienkāršu nezāli mazā pilsētā.
Es un mans brālis vēlamies pakāpties augstāk ar vienu vai diviem pakāpieniem.
Pašlaik mēs pārdodam aptuveni 40 g zāles nedēļā, vidēji 100 g mēnesī. Mēs esam vienkārši tālākpārdevēji, pērkam no Spānijas un pārdodam šeit ar nelielu peļņu, lai varētu samaksāt par studiju maksu. Nesen saņēmām ziņu, ka viens no mūsu pircējiem pērk no mums un pārdod kaimiņpilsētā, kas nozīmē, ka šai pilsētai nav pārdevēja, vai ne?

Pirmais jautājums ir, kā mums tagad rīkoties? Vai mums vajadzētu nolīgt kādu, kas tur pārdotu? Vai mums vajadzētu nolīgt to cilvēku, kurš jau pārdod? Mēs zinām, mēs zinām, tas izklausās ļoti alkatīgi, bet šobrīd mēs gūstam varbūt 250 $ peļņu katru mēnesi, ja atskaitām visas nodevas, naudu par degvielu un īri.

Otrais jautājums, šobrīd mēs pārdodam mazos plastmasas maisiņos, plastmasas tējas maisiņos, ja tā var teikt, vai mums vajadzētu to mainīt?

Trešais jautājums, pieņemsim, ka mēs pieņemam šo puisi darbā, kā mēs varam būt droši, ka viņš mūs nenodos? Mēs esam brāļi, mēs uzticamies viens otram, mēs to darām kopā dienu un nakti un visu dalāmies. Kā mēs varam būt pārliecināti, ka šis jaunais puisis mūs nenodos?

Piezīme: Mēs nemēģinām pārdot neko citu, šajā pilsētā viss ir kārtībā, mēs šeit "kontrolējam" tirgu, mūsu policisti ir mierā ar mūsu biznesu, ja vien mēs pārdodam tikai nezāles.

Paldies, ka izlasījāt!
 
Solution
Yo man :)

I wouldn't put out that detailed information about your structure into the open tbh.

Also, and this is just my thought, don't think like one of these kingpins shown on TV when your business scale is yet not big enough to put you into prison :)
Live and let live, if you do trust each other, never change a running system. Maybe rather try to find new customers that buy from you directly instead of introducing new people to your business that most likely don't think like you and mess things up longterm

vacuum sealed bags increase the safety for your...

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Yo man :)

Es neizpaudīšu tik detalizētu informāciju par savu struktūru atklātībā tbh.

Turklāt, un tā ir tikai mana doma, nedomā kā viens no tiem TV rādītajiem karaļpēriem, kad tava biznesa mērogs vēl nav tik liels, lai tevi iesēdinātu cietumā :)
Dzīvo un ļauj dzīvot, ja jūs uzticaties viens otram, nekad nemainiet darbojošos sistēmu. Varbūt labāk mēģiniet atrast jaunus klientus, kas pērk tieši no jums, nevis ieviest savā biznesā jaunus cilvēkus, kuri, visticamāk, nedomā tāpat kā jūs un ilgtermiņā visu sabojā.

vakuuma maisiņi palielina jūsu klientu drošību.
Iepriekš dalījos ar savu viedokli par šo jautājumu - nekad nemainiet darba sistēmu.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Paldies, ka atbildat un uztraucaties par mums. Paldies, bet nebaidieties, ka mēs pārspīlēti dalāmies, es šaubos, vai kāds par mums rūpēsies vai spēs mūs atrast.

Mēs pilnībā saprotam. Mēs vienkārši domājām, ka ir vērts izmantot šo iespēju, bet šķiet, ka mums nevajadzētu.

Paldies, ka atbildējāt un ieteicāt vakuuma maisiņus.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vakuuma hermētiķi maksā 100-150, un arī maisiņi ir samērā lēti :). Tas jums piešķir nedaudz vairāk profesionalitātes, un, atceroties tos laikus, kad es pārdevu mazos maisiņus, klientiem patīk personīgais zīmols!

Starp citu, nav nekādu iebildumu..un arī jums ir taisnība, apjoms, ko jūs spiežat, manuprāt, būtu pārāk mazs, lai veiktu jebkādu izmeklēšanu, bet es tomēr ieteiktu jums mēģināt lidot zem radara pēc iespējas zemāk. Nekad neatklājiet darknetā/internetā, ka strādājat ar ģimenes locekļiem, nekad pārāk detalizēti neaprakstiet savu atrašanās vietu un publiski nerunājiet par skaitļiem, ko darāt..paturiet to privātām sarunām ar cilvēkiem, kuriem varat uzticēties (ja uzticība šeit var būt, bet es domāju, ka tā).
Es iedomājos, ka nav pārāk grūti atrast divus brāļus nelielos ciematos, kas varētu būt tuvu spānijai (Francijā vai portugālijā).
 
Solution

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Hei, šķiet, ka jūs braucat no savas valsts uz spāniju, un es varu jums pateikt, ka tas ir riskanti, jo es esmu braucis uz Holandi dažu gadu laikā, un ceļus ļoti kontrolē policija un muita. Ja jūs veiksiet apmēram 50 braucienus, ir diezgan droši, ka jūs arestēs. Es labāk pasūtīšu daudzus nelielus daudzumus DNM ar viltotu adresi un vārdu...
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Sveiks brālis!
Pieņemsim, ka jūs uzminējāt pareizi. Mēs braucam no Spānijas ar nezāli atpakaļ uz savu dzimto pilsētu.

Ko, jūs domājat, mēs darām tā vietā?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Atrodiet veidu, kā to nosūtīt, un palieliniet iepirktos daudzumus, lai samazinātu cenu, tādējādi gūstot lielāku peļņu un retāk veicot sūtījumus.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Pārdodiet vairāk nezāļu. Jūs pārdodat 40 g nedēļā, daudzi cilvēki paši izsmēķē tik daudz.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Es nezinu, kur jūs atrodaties, bet jums noteikti vajadzētu iegūt pāris 🔫, drošības apsvērumu dēļ, jums ir nepieciešama arī darbības bāze, tad atrodiet pāris lojālus cilvēkus(arī biedējoši darbi), teiksim, 6 kopā. Piespiediet viņus izplatīt jums, lai viņi tehniski paši būtu vainīgi. Pēc tam, kad viņi būs ērti paklausīgi (un jūs būsiet palielinājis savu ieguldījumu/izlaidi. Cik jūs iekasējat par gramu? Kāpēc tik zema izlaide?) sadaliet tos starp sevi un brāli tā, lai 3 no viņiem tieši atbildētu katram no jums. Tad paplašiniet savu darbību uz otru pilsētu. Nosūtiet vai nu jūs, vai jūsu brālis katrs būs visi 3 padotie ļaujiet jums kontrolēt vienu pilsētu, un viņš ņem savus peonus uz otru pilsētu, lai nopirktu bas operāciju e
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
"Es nezinu, kur jūs atrodaties, bet..." Vai jūs to vispār izlasījāt? Rietumeiropā viņi pārdod mazliet nezāles. Vietā, kur būtībā NAV neviena šaujamieroča, viss šis mafijas sūds ir mazliet par daudz, vai ne?
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ja viņi gribētu turpināt strādāt tajā pašā līmenī, iespējams, bet, ja vēlaties paplašināties un kļūt par ienesīgāku organizāciju, jums būtu jānodrošina sava produkta un padoto drošība un aizsardzība. Tiesa, mēs, amerikāņi, mīlam savus ieročus, bet īpaši, ja to ir daudz un maz, kā gan citādi labāk to darīt?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Jūs nevarat būt droši, ka viņš jūs nenodos. Agrāk vai vēlāk jūs kāds izdīdīs.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Padariet cenu augstāku, ja viņš nevēlas strādāt ar u, vāciet informāciju, lai būtu pārsvars, ja viņš dara jums pāri, un par maisiņiem, ko varat iegādāties vairumā Aliexpress.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ja kāds vēlas konsignāciju par lielāku daudzumu, ir atkarīgs no tā, kā jūs jūtaties, uzticoties šim cilvēkam. Vai viņi ir tā vērti? Kāds ir risks? Daži simti eiro? Ja tas izdosies, jūs ilgtermiņā attiecību laikā gūsiet daudz lielāku peļņu, un, ja esat viens no vienīgajiem marihuānas avotiem tuvumā un darāt labu biznesu, cilvēki būs lojāli. Dodiet konsignāciju dažas reizes, līdz viņiem ir pietiekami daudz naudas un viņi var iegādāties lielāku apjomu, un jūs varat viņiem piegādāt, kā jūsu piegādātājs jums. Šajā biznesā jūs nekad nevarat būt pārliecināts, ka neviens jūs neapmeklēs, bet jūs varat samazināt risku. Kādēļ gan piepūlēties un riskēt ar "darbinieku nolīgšanu" un būt atbildīgam par sazvērestību organizēt un pārkāpt likumus ar cilvēkiem, par kuriem neesat pārliecināts, ka varat viņiem uzticēties? Jūs varat mēģināt audzināt pircējus un palīdzēt viņiem augt, bet saglabāt viņus kā klientus. Ļaujiet viņiem nodarboties ar saviem darījumiem, labāk neļaut sevi pieķert kā "EL JEFE" ¿tu sabe?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Jūs nenorādāt savu atrašanās vietu, un, ja jūs pārdodat mazākā mērogā, neviens nav ieinteresēts tik mazā tirgū, es teiktu, ka tas, ko viņi dara, ir labi. Es esmu kolumbiete, un man ir liela pieredze.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ja sākat darbu tirgū Pārdodiet labu kvalitāti un nepārdodiet apjomā, ja vien neesat bijis ar klientu jau ilgu laiku. Tie ir 2 brāļi, 1 var iet dzīvot tajā nozarē, kur persona, kurai jūs sakāt, pārdod, lai kontrolētu tirgu un produkta savākšanu nedaudz labāk un pārdotu tai personai, kurai jūs sakāt. Cita lieta, ka tu esi šīs personas piegādātājs, tu nepiegādā preci un pēc tam saņem samaksu, tā ir jāpiegādā un jāsamaksā, viņš kontrolēs savu tirgu tajā sektorā, par kuru apgalvo, ka viņam ir, jo, ja tu nevari būt 2 vietās, tad labāk, ka tu pārdod viņam par 1 cenu, ka abi uzvar. . Ja jūs piegādājat preci un viņi jums samaksā vēlāk, jūs varat riskēt to zaudēt, jo viņi jums teiks, ka prece ir nozagta, ka policija to viņiem atņēmusi, ka viņiem nav naudas, īsi sakot, daudzām lietām vislabāk ir piegādāt un samaksāt.
 
Top