Question Vai man vajadzētu iekrāsot savu produktu

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Vai man vajadzētu iekrāsot savu amfetamīnu, lai man būtu ielas nosaukums gluži kā seriālā Breaking bad?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jā, es mēdzu darīt, ka sākt kā turf karš, ka veids, kā vērst cilvēkus viens pret otru iet uz balto apkaimē un izplatīt tikai brūnas un melnas tabletes un iet uz melno apkaimē un visi šajā tribute baltas tabletes un tad iet un pārtraukt to darīt, jo, ja jums ir nepieciešams triks jums ir bunkurs sūdi
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
wtf
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sarkasam : kad tieša atbilde vienkārši nav pietiekami laba.
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ne tikai tas padara to super neaizsargāti, lai būtu in tampered kopēts un jūs izlikt biznesa elle arī iesaistīt jūs bez muļķīgs iemesls vienkārši darīt visu šo biznesu un rūpēties par citu biznesu, kas nav jūs redzēsiet, ka ir daudz mazāk, ja jūs esat godīgi
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Nē, kāpēc jūs to darītu? ppl vēlas tīrus produktus, tāpēc, ja jūs tad piegādāsiet viņiem netīrus krāsainus produktus, viņi prolly vairs neatgriezīsies, tas ir vienkāršs bizness 1/1 arī es nedomāju, ka zilais mets vai smt ir vairāk nekā 1 reizes ballīte gag. id vairāk ieteiktu jums spiest tabletes un apzīmēt tās ar logotipu, nekā to darīt.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jā, neesiet tas puisis, kas fuck trikus piegādā produktu un iekasē atlīdzību
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Tie ir viltojumi! Cuz viņš deva man sūdus pārdot un yo es smēķēju visu saišķi
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tā ir laba mārketinga stratēģija, ja jums jau ir izstrādāta klientu bāze, jūs varat paspilgtināt lietas tikai tāpēc, lai cilvēki zinātu, ka tas ir jūsu produkts, ko viņi izmanto vai pārdod.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Izgatavojiet izcilu produktu un pēc tam to iekrāsojiet. Cilvēki vēlēsies jūsu izstrādājumus, un jūs iegūsiet lielāku pārdošanas apjomu. Galvenais vispirms ir labs produkts
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
ja jūs patiešām "vēlaties" to krāsot.. Es domāju... Vai esat redzējuši šo izrādi? Krāsotais produkts 99 % gadījumu nebija īstais "Heizenberga" zilais, ko izraisīja īpašas sastāvdaļas pievienošana metilamīnam, izraisot ķīmisku reakciju... Bet es, iespējams, pārāk daudz domāju par to lol, krāsas ir jautri, es domāju.

Mans galvenais un īstais jautājums ir šāds: vai tas nerada lielāku mērķi PoPo? Viņi sāk atrast zilus maisiņus apkārt, un būs vieglāk savienot atpakaļ uz jums, es domāju, un bez tik daudz vajadzība agri uz izmeklēšanu piesaistīt Narkotiku policistus.

Pēdējā, iespējams, stulba doma: Kāpēc es neesmu dzirdējis par ķiršu (vai, manuprāt, tavā gadījumā) zilo aveņu aromāta metamfetamīnu??
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Aromatizēta met? Man tas patīk. Man vienmēr it kā patika mana presētā adija rūgti saldā garša.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
vai kā ar šo pārklājumu uz Advil?? Sūdi ir saldi! YUMMY! Kad es sāku smēķēt cigārus un iepazinos ar visām "garšām", es tās ienīdu, kāpēc es vēlos, lai mana tabaka būtu salda? Pretīgi. Reiz es nejauši uz cigāru bez aromāta paciņas uzsmērēju sulas no savas liellopa gaļas lo mein. Ilgs stāsts, kāpēc, bet es to nepamanīju, un tie šādi izžuva. Tie garšoja Brīnišķīgi, un man pagāja laiks, līdz es sapratu, kas notika. Cigāri ar gaļas garšu! KĀPĒC TAS JOPROJĀM NAV IZPLATĪTS????? Izsmēķējiet cigāru un sakiet, ka tas negaršo labāk ar "speķa" piedevu lol. Kopš tās dienas es esmu visu darījis ar garšām un mainīju to garšas.

Pilnībā atklājot, es vēl neesmu mēģinājis Meth, bet es pieņemu, ka tas ir vismaz līdzīgs 4MMC garšas, jo tas viss būtībā ir ķīmiskas vielas? Kāpēc ne ķiršu nokrāsa vai kaut kas cits, ja tas nekādā veidā neietekmē kvalitāti? Es (joprojām) neesmu ķīmiķis, tāpēc nevaru par to runāt tieši, tāpēc man tiešām interesē, vai konfektēm līdzīgas garšas patiešām ir iespējamas jebkurai no šīm narkotikām...

Es domāju, ka jums būtu jāzina, ka to nedrīkst smēķēt vai injicēt.. Tas varētu būt slikti.. Iespējams, es tikko atbildēju uz savu jautājumu... Vismaz par to, ka es joprojām domāju par gaļas aromāta cigāriem... 🤔
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Jā, labi policistiem, lai ātrāk atrastu saites uz to pašu apli.
 
Top