Question Dalīties ar domu

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Sveiki visi, es esmu ar šo forumu pirms dažiem mēnešiem, awesome peoples, Es gribētu pateikt paldies visiem par palīdzību viens otram uz ķīmijas ceļu un augt

Es rakstot šo ziņu ir tas, ka man ir jautājums, piemēram, lai uzdotu jums puiši, Es dzīvoju Malaizijā, un es gribētu būt narkotiku dīleris, tiešsaistes narkotiku tirdzniecība, bet realitāte nav tik viegli, lielākā daļa malajiešu joprojām nav pazīstami ar kripto un viņi nav tirgot narkotikas tiešsaistē, es satiku dažus dīlerus vienīgais veids, kā viņi pelna iztiku, ir nokļūt uz ielas un sākt pārdot

Es esmu kvalificēts programmētājs, un es esmu izlietojis visus savus ietaupījumus, lai nonāktu šajā narkotiku dīlera ceļā, vai jūs man varētu dot padomu? vai man vajadzētu turpināt vai atgriezties pie biroja dzīves?

tikai piebildīšu, ka es piedāvāju dažas Malaizijas vielas, piemēram, XTC, ketamīnu, noid u. c. Tagad es esmu saņēmis no vietējā piegādātāja, vai ir kāda iespēja tirgoties starptautiski?

Es pirmo reizi izvēlējos šo ceļu ir tāpēc, ka es gribēju ieguldīt sevi, lai kļūtu par hakeris, bet šis ieguldījums ir neparedzama naudas summa, un es redzēju ļoti maz narkotiku tirgotāji ap mani viņi bija veikuši savus veiksmīgus stāstus, tas ir iemesls, kāpēc es izvēlējos šo ceļu sākumā, lūdzu, netiesājiet mani, man ir jautājums sevi pēdējā laikā man vajadzētu saglabāt to un ļoti neapmierināts, lūdzu, atstājiet savu komentāru es būšu ļoti appreciates, paldies
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Vispirms jums ir jāsaprot, ka tas ir bīstams darbs, jo īpaši tur, lejā, kur cilvēki paņems to, kas jums ir, un nedomās par to jūs nogalināt. Es teiktu, ka, ja jūs spētu nosūtīt kādu augstākas kvalitātes ketamīnu vēl pudelē un kaut kā to nogādāt uz štatiem, jūs ļoti ātri kļūtu ļoti bagāts. Tas ir ļoti populārs, tas pats attiecas uz DMt un 96-48-0. Patiesībā es pats būtu ieinteresēts runāt par K. Ja jūs varētu atrast GBL avotu savā pasaules daļā, jūs būtu visveiksmīgākais dīleris pasaulē, jo jums būtu vajadzīgs tikai viens klients. Es.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bro, lai būtu skaidrs, jūs meklējat dīleri, kas var piegādāt vielu ASV?
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Labdien,

Es esmu burtiski tādā pašā situācijā kā jūs, kļūt par hakeri nav 1 2 3, man ir daudz zināšanu par IT/IKT jomu, bet nauda tik viegli nepienāks. Tāpēc es izvēlējos ienākt narkotiku pasaulē kā laboratoriju veidotājs citiem ķīmiķiem. Tikai meklēju, kur varu atrast tiešsaistes piegādātājus un uzturēt labus kontaktus.

Es gribu kļūt par tiešsaistes laboratoriju veidotāju, ja kādam būs vajadzīga laboratorija, es parūpēšos, lai viņš saņemtu visus nepieciešamos piederumus, es varētu izmantot tevi kā programmētāju.

Parunāsimies privāti.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Nu es varu teikt, ka šeit BB forumā var iegūt visus vajadzīgos piegādātājus un kontaktus, administrators ir ļoti draudzīgs un saprotošs, profesionāļi šeit ir lieliski palīgi.

noteikti 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Mūsu komanda izstrādā jaunas perspektīvas, ko var izmantot daudzi mūsu foruma lietotāji.
Daudzi no jums domā progresīvi, domā par interneta komerciju, drošību, kriptogrāfiju. Bet narkotiku tirgus lielākoties ir konservatīvs, viņi strādā pēc vecajiem noteikumiem, par naudu ar personisku kontaktu. Bet tehnoloģijas un laiks darīs savu darbu, pienāks brīdis, kad visi pircēji un pārdevēji pāries uz darknetu, jo tas ir drošāk, jo tur var atrast vairāk kontaktu, un ir lielākas attīstības iespējas.
Mēs palīdzam risināt daudzus jautājumus, tāpēc arī tika izveidots mūsu forums.
Mēs palīdzēsim jums izstrādāt droša darba shēmu, atrast jaunas vielas tirgum, izveidot laboratoriju, izvēlēties legālas resech ķimikālijas jūsu tirgum un tiesību aktiem. Kopā mēs varam attīstīt.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
paldies par atbildi, tas ir iedvesmojoši, narkotiku tirgus manā valstī darbojas pa veco ceļu, mana pirmā doma ir izstrādāt un popularizēt jaunas/pazīstamas zāles, piemēram, 2-CB un metamfetamīnu, lai mans tirgus šeit, bet es saņemu tik daudz bloķē kopā ar manu uzņēmējdarbību iet, jo šie mērķa klienti vēlas to pa veco ceļu, nomākta, es domāju par eksportēšanu ārā bez jebkādas pasaules mēroga pieredzes, gribēju izmēģināt nosūtīt 1 vai 2 pakas uz tiem sūtījumu ekspeditora pakalpojumu vēl laboratorijas izveide un eksportēšanas tests ir apturēts, jo īss finansējums,

noguris no šiem scammers, par laimi, mums ir zeroday šeit, lai nodrošinātu mūsu RC vielas var būt piegādes garantija, tikai pasūtīts pirms dažām dienām joprojām gaida, tāpēc es nolēmu virzīt to mazliet vairāk, daloties ar manu BB grupas saiti uz sociālo mediju manā valstī, lai reklamētu manas vielas uz rokas, jebkurā gadījumā es gonna iegūt finansējumu atpakaļ un darīt jaunas narkotikas vai varbūt jauns veids, kā patērēt, piemēram, padarot amfetamīna deguna stick vai krākšana aerosols, jo šis tirgus viņi joprojām darbojas vecās stuffs
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Viņi nezina, ko viņi vēlas. jaunu vielu virzīšana tirgū ir grūtāka nekā to, kas jau ir nostiprinājušās. sazinieties ar esošajiem izplatīšanas elementiem un dodiet viņiem bezmaksas paraugus bez jebkādām saistībām. augsta tīrība un laba cena, un jūs varēsiet virzīties tirgū. vienkārši esiet labs pārdošanas runas meistars, pazīstat īstos cilvēkus un sākumā jums ir augstas kvalitātes produkts, ko var izbrīvēt.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Man bija "bezmaksas paraugi" aizmirsu, man, iespējams, vajadzētu darīt, ka tā vietā turpināt spiest reklāmas
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Sveiki, puiši, izskatās, ka mēs varam izveidot malaizijas IT-darba grupu. ;)
Dariet man zināmu, vai es varu sadarboties. Es arī esmu programmētājs no Malaizijas. Bet mans galvenais mērķis patiesībā ir atrast labākās kvalitātes zāles no vietējiem piegādātājiem. Lol. Varbūt es labprāt dotu savu ieguldījumu kopā, jo tas vēl ir kaut kas jauns Malaizijā. Es domāju, darot to tiešsaistē.

Sveiki.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
pārliecināts vīrietis, priecīgs es atradu kādu, kurš gandrīz bija tādas pašas intereses kā man un no tās pašas fona lol, es mēģināju dažas metodes, darot to tiešsaistē, tas ir šeit es esmu, ir nepieciešams spēcīgs piegādes ķēdi, pirms jūs varat to darīt tiešsaistē, es izmantoti, lai tālākpārdot narkotikas no DN uz vietējo, izrādās, es zaudēju visus savus klientus, un viņi nekad nākt atpakaļ, kad mans suppler ķēdes sadalīti

Tāpēc es nolēmu to darīt pats bez mazumtirgotāja, un es varu iegūt vislabākās kvalitātes zāles no savas laboratorijas hahaha, labi jūs pazīt, PM jums, kad vien man būs vajadzīga jūsu palīdzība vai tā.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
kāds ir gadu skaits par narkotiku kontrabandu jūsu valstī ?? Kā jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu piegādātājs neziņos policijai, ka jūs pārdodat narkotikas? Kā jūs varat būt pārliecināts, ka policija nepārtvers sūtījumu?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
King
King, vai jūs varat saņemt CAS #96-48-0 Malaizijā, tas ir ļoti izplatīts šķīdinātājs, bet šeit tas ir stingri kontrolēts, un mans draugs no Malaizijas saka, ka jūsu valstī tas nav stingri kontrolēts?
Vai es meklēju kādu, kas var nosūtīt uz ASV? Jā, noteikti.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 gadi nezāļu tirdzniecības
1 gads par nezāļu audzēšanu
2 gadi par citu vielu kontrabandu

nekad nenotika tikšanās aci pret aci starp piegādātāju un manu grupu (šeit ir iemesls, kāpēc es saņēmu daudz krāpniecības)

man ir savs veids, kā veikt satiksmi un piegādi, bet man nekad nav bijusi pieredze ārzemēs.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya jums draugs ir taisnība, tā nav ļoti kontrolēta MY

nē, nevar darīt, man nav zivju eksporta bizness, piemēram, lai sasniegtu jums, bet es meklēju citas metodes, lai atbalstītu ASV, nedarīt, ka, kamēr es 100% pārliecināts, ka tas ir iespējams.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jā, tas nav tik sarežģīti, jums vienkārši ir jāmaksā piemaksa, ko es esmu atradis, un jums vienkārši jāatrod ekspeditors, un es varu jums palīdzēt ar to, ka galvenais ir iegūt šos priekšmetus par likmi, ar kuru jūs varat nopelnīt naudu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ir jauns veids, kas nesen parādījās. kravas kuģi pārdod biļetes pasažieriem, kuriem ir krava, ko viņi vēlas paturēt Theo vai acīm tās ir ļoti lētas, un jūs varat ņemt līdzi 1500 mārciņu kravas.
 
Top