Question Safrole

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Vai Safrole ir pagātne? Citiem vārdiem sakot, vai kāds vairs izmanto dabisko ceļu uz mdma?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Personīgi es esmu zaudējis interesi par safrola lietošanu MDMA. Šķiet, ka to uzrauga vairāk nekā jebkad agrāk, un tā lietošana ir nevajadzīgi sarežģīta.

β-nitroizosafrols man šķiet labāks variants. To var sintezēt no piperonāla. Apskatiet šo Erowid pavedienu (piezīmes lapas apakšā). Pēc tam to var pārvērst tieši MDP2P. Man ļoti patīk, ka šajā maršrutā jūs nekad neizmantojat šo stulbi dārgo palādija hlorīda katalizatoru, kas ir pagātnes lieta, ja kaut kas tāds ir. Agrāk to pārdeva foto veikalos, un tas nekad nav bijis lēts, bet tagad, kad to pārdod tikai ķīmijas uzņēmumi, cenas ir smieklīgas.

Turklāt nezinu, kur jūs atrodaties, bet dažviet β-nitroizosafrols nav nelegāls, bet safrols noteikti ir.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Paldies, ka ir labi to zināt. Es dzīvoju ASV, domāju, ka viss ir nelikumīgi, ja viņi tā saka! lol!
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ja ASV, kā jūs teicāt, jums diezgan daudz jācer, ka viņi to neatradīs, pat pasūtot pelēko ķīmiju. Visticamāk, viņi to vienkārši konfiscēs transportēšanas laikā, ja to noķers, bet tas ir ASV, mēs mīlam savu pārlieku represīvo policiju.

Tikai viedoklis, bet man liekas, ka visvieglāk un visvieglāk pieejamo prekursoru sarakstā ir PMK etilglicidāts un helionals, un tad ir vēl citi, piemēram, viens cits puisis minēja, ticu, ka tas ir mdp2np, bet arī tālāk "atpakaļ", piemēram, piperonilspirts un piperīns. Tas ir atkarīgs tikai no tā, cik lielu risku vēlaties uzņemties un cik daudz darba vēlaties veikt, lai nonāktu līdz amīnam.

Lai cik tas ir vērts, es agrāk strādāju vienā no privātajiem kuģniecības uzņēmumiem, vienā no lielajiem. Tur cauri iet tik daudz sūdu, ka darbinieku līmenī nevienu neuztrauktu, ja no kastes izkristu vesels kilograms. Tas ir ļoti aizņemts, ļoti saspringts, un skaitļi/likmes ir ļoti par labu jums. Reiz mums bija sūtījums, no kura vienkārši smirdēja pēc zāles, un mēs to vienkārši nosūtījām, jo tā ir kāda cita problēma, un mums ir vienalga.

Ja koncentrējaties uz drošību, pasūtiet sūtījumu, izmantojot tor pārlūkprogrammu publiskajā internetā, vienlaikus valkājot daudz apģērba, piemēram, bumbu cepuri un saulesbrilles. Pēc tam iztīriet savu māju no visa nelegālā, un es domāju visu. Tur nedrīkst būt pat džona tarakāns. Viss būs kārtībā.
 
Top