Question Atkritumu samazināšana

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Lai kā censtos, man nav izdevies atrast nevienu dokumentāciju par _ iegūšanu no urīna.
Galvenokārt mani interesē amfetamīna(-u) atgūšana.
Tīmeklī atradu dažus .pdf failus, kuros aprakstīts ekstrakcijas process, izmantojot gāzu hromatogrāfijas masspektroskopiju vai kādu citu nepieejami sarežģītu un, iespējams, patentētu tehnoloģiju/procesu.
Tomēr esmu dzirdējis, ka kāds draugs ir minējis terminu "čurāšanas laboratorija", apgalvojot, ka ar to ir saskāries no pirmavota... ne tik labos apstākļos.
Man ir zināmi arī tādi termini kā "tinkle tweaking", kas, ja nemaldos, attiecas tieši uz apburtu čursu dzeršanu... nope.

Lai nu kā, es dalīšos savā stāstījumā par ceļojumu akli pa šo veco dzelteno ceļu.
Man nebija ne jausmas, vai man izdosies apgūt ekstrakcijai nepieciešamo(-ās) tehniku(-as), bet es jutos pamatoti domājis, ka metodei ir jābūt; un tāpēc, kā saka: "dariet sienu, kamēr spīd saule"...




# [KOLEKCIJA]
Urīns tika vākts visa gada garumā, kad salīdzinoši intensīvi lietoja amfetamīnu.
Vairumā dienu tas ietvēra "d-", "l-" un "m..." amfetamīna maisījumu.
* tika aprēķināts, ka vidējā dienas deva m... amfetamīna bija 100 mg (iekšķīgi).
* "d" un "l" variantu formulas/dozēšanas netiks izpaustas (jo tas varētu būt noderīgi netīrajām fašistiskajām cūkām, kas neapšaubāmi patrulēs šajā forumā (pieņemot, ka tas nav medus ņemšanas vieta)).
* antacīdo līdzekļu pastiprinošā iedarbība bija zināma un no tās izvairījās, lai nodrošinātu teorētiski augstas sekvences.

Lielākoties urīns tika savākts uz vietas 500 ml ūdens pudelēs (no kurienes tas nāca).
* laiku pa laikam kādā no šīm pudelēm savākšanas laikā vēl bija kāds (diemžēl šķietami netriviāls) dzeramā ūdens daudzums.



# [METODOLOĢIJA]
Es darīju visu iespējamo, lai saglabātu kontrolgrupas: muglu čurksti tika uzglabāti atsevišķi no apburtajiem čurkstiem.
Es pamanīju, ka apburtajos traukos vienmēr veidojās kristālisku nogulšņu slānis, kas sāka veidoties dažu dienu laikā un, šķiet, pilnībā nosēdās pēc pāris nedēļām.
* Paraugi, kas tika ņemti, selektīvi atturoties tikai no m...amph, veidoja ievērojami plānāku slāni.
* Kontrolgrupas konteineros, kas bija miskastes no mdf, nogulšņu slānis neveidojās.
Es pieņēmu, ka šim kristāliskajam nogulšņu slānim jābūt metabolītu un/vai mērķa materiāla maisījumam.
- Domāju, ka šis pieņēmums bija mana pirmā kļūda, un galu galā - mudināts samazināt urīna krātuves uzglabāšanas platību - es izdomāju, kā atkārtot (iespējamā) mērķa materiāla kondensācijas procesu... un atbrīvoties no augšējā urīna slāņa...



# [APSTRĀDE]
1.) ļaujiet urīnam nostāvēties apmēram mēnesi ,
2.) uzmanīgi izsūknēt lielāko daļu (bet ne visu) augšējā slāņa - izskalojot to tualetē (facePalm-Emoji?).
3.) apvienot atlikušo apakšējo slāni no katras apstrādātās 500 ml tvertnes 2 l sodas pudelēs.
* Es atkārtoju šo procesu - apvienojot nogulsnes arvien lielākos un līdz ar to mazākos traukos, līdz
beidzot man palika vieglāk pārvaldāma apvienotā nogulšņu slāņa krātuve zem šausmīgi melniem nogatavināta urīna maisījumiem... visbriesmīgākā viela, ar kādu jebkad esmu saskāries.
* Pēdējā braucienā, baidoties, ka esmu kļūdaini uzsācis šo grūto procesu, es nolēmu veikt korekciju. Tā vietā, lai augšējo slāni izsūknētu tualetē, viss atlikušais šķidrums tika novirzīts 3 litru krūzī - viss, izņemot vienu 1 litra pudeli, kurā bija izveidojies tik spēcīgs nogulšņu slānis un zem kura bija praktiski dzidrs urīna slānis, ka tā tika atzīta par īpašu un atstāta malā.



# [RECOVERY]
Iepriekš aprakstītā procesa produkti:
(A paraugs): Iepriekš minētā "īpašā" 1 litra pudele, kurā, pēc aplēsēm, bija ~ 300 ml nogulšņu.
(paraugs-B): kvaziizolēta kristālisku nogulšņu putra <= 900ml (ar rūpību šis daudzums varēja būt daudz lielāks... šis fakts mani vairs nesatrauc, ņemot vērā, ka esmu diezgan pārliecināts, ka tas ir nederīgs, kā drīz redzēsiet).
(C paraugs): 3L gadu veca šausmīga melna šķidruma čursu maisījuma ar nezināmu daudzumu (ja vispār) veidojošos nogulšņu slāni.

* Nebiju pārliecināts, kuru šķīdinātāju izmantot (acetonu vai IPA vai IPA????), nolēmu sākt ar acetonu paraugam-A un turpināt atkarībā no rezultātiem.

(A): Pēc tam, kad A parauga šķidrais sūklis tika iepildīts C paraugā (kas lieliski piepildīja 3 l trauku), "mērķa" materiāls tika iegūts, iemaisot acetona porciju un pārnesot to nelielā stikla bļodiņā. Otru acetona porciju izmantoja, lai atgūtu atlikušo materiālu un apvienotu to minētajā bļodiņā.
(A): Maisījumu samaisīja un pēc tam divas reizes filtrēja caur kafijas filtriem, bet tad atstāja iztvaikot. Izmantotos filtrus paturēja un uzglabāja burkā.
(A): Iztvaicēšana bija jāveic oportūnistiski, tātad ar pārtraukumiem; ja pareizi atceros, iztvaicēšana bez palīglīdzekļiem ilga apmēram nedēļu.
(A): Nekad nenotika "kristalizācija", bet pēc izžūšanas bļoda bija pārklāta ar kaut ko līdzīgu pulverveida lauskām, kurām bija duļķaini balta, bet diezgan dzidra krāsa... Tas izskatījās ļoti līdzīgi... no kurienes tas nāca... Es cerēju.
* A parauga subjektīvā analīze:
- Aromāts: nav
- dedzinoša sajūta, uzpūšot: nav.
- Ietekme(-es) no ~ 50 mg perorālas devas: nav.
...A paraugs tika ieskrāpēts mazā stikla flakoniņā, kur tas joprojām tiek glabāts.

(B): Vairākas porcijas IPA tika pievienotas ~900 ml nogulšņu putraimu un enerģiski sakratītas.
(B): Pēc tam šķīdumu vairākas reizes filtrēja caur kafijas filtriem un beigās iepildīja tīrā iztvaicēšanas traukā.
(B): Izlietotos kafijas filtrus savāc burkā. Tika uzkarsēts pietiekami liels katls ar ūdeni, lai tajā varētu ievietot burku. Izslēdza karstumu un burku ielika katlā. Pēc apmēram 30 minūtēm burku izņēma no vēl karstā ūdens un spēcīgi sakrata. Es to darīju 3 reizes.
(B): Pēc tam burkas saturu - filtru un visu - vakuumfiltrēja, kamēr tas vēl bija karsts.
(B): Nofiltrētos kafijas filtrus atkal uzglabāja burkā un novietoja.
(B): Pēc tam šo filtrēto šķīdumu pievienoja iztvaicēšanas traukā un minimāli samaisīja.
(B): Šķīdums iztvaikoja vairākas nedēļas bez jebkādām pārkristalizēšanās pazīmēm.
(B): Es pārnesu to uz 18 stundām uz saldētavu. Nekādas izmaiņas netika novērotas.
(B): Pēc tam es sāku bļodu atstāt virs mērena siltuma avota, lai paātrinātu iztvaikošanu.
(B): Es biju uzmanīgs, lai tas nekad nenovestu līdz vārīšanās temperatūrai, un tikai reizēm pamanīju tvaiku.
(B): Kad tas bija noņemts no karstuma, to uz dažām stundām pārcēla uz saldētavu, un pēc tam novietoja drošā slēptuvē.
(B): Šī karstā/aukstā apstrāde tika veikta trīs reizes apmēram nedēļas laikā, kuras sākumā tilpums tika lēsts ~ 100 ml.
(B): Dīvaini, ka pēc šķīduma samazināšanas līdz ~75 ml tas daļēji sasalst, bet, izņemts no saldētavas, tūlīt izkusa.
(B): Šobrīd esmu nolēmis vienkārši atstāt bļodu nesaldētā, bet joprojām vēsā un tumšā telpā. Šorīt šķita, ka tas ir apmēram 50 ml. Tā ir duļķaina, dzidra/balta krāsa (līdzīga A parauga galaproduktam) ar nelielu netīrumu krāsas piemaisījumu slāniņu, ko nebija iespējams filtrēt un kas, šķiet, dabiski atdalās, ja tiek atstāts netraucēts. Tomēr, tā kā mans vienīgais atdalīšanas kanāls ir neapstrādāta personīga konstrukcija, es nedomāju, ka būtu iespējams mēģināt caur to palaist tik mazu materiāla daudzumu.

(C): gatavībā...




# [SECINĀJUMI]
(*) Tālāk minēto iemeslu dēļ es uzskatu, ka procesa sākumā es pieļāvu traģisku kļūdu, pieņemot, ka kristālisko nogulumu slānim jāsatur mērķa materiāls.
- Šķiet, ka A parauga produkts nesatur mērķi.
- Lai gan paraugs-B joprojām iztvaiko, fakts, ka tik liels nogulšņu daudzums ir samazinājies līdz tik mazam šķidruma tilpumam, bet nav pārkristalizējies, neko labu neliecina.
- Noskatoties dažus Volta video (piemēram, "Preparation_of_2-Bromovalerophenone", "1-Phenyl-2-nitropropene_P2NP_synthesis" un "Amphetamine_synthesis_via_NaBH4") , es novēroju modeli, kurā vienmēr, kad bija nepieciešama atdalīšana, attiecīgais mērķa materiāls atradās augšējā slānī. Iespējams, ka tas ir nejaušība, bet es domāju, ka nē.

(?): Vai es esmu izniekojis pēdējo gadu savas dzīves, slepus spēlējoties ar čurāšanu?
(?): Vai ir lielāka iespēja, ka vēlamais(-ie) materiāls(-i) atradās izmestajā augšējā šķidruma slānī?
(?): Ko varēja darīt, lai tos iegūtu?
(?): Vai mērķa materiāls sadalās? Ar kādu ātrumu? Kādi faktori to ietekmē? (Atcerieties, ka man joprojām ir paraugs C...)
 

Zephry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tas lika man smieties tik smagi, es nevaru pateikt, vai tas ir izstrādāts troļļu amats vai ne xD. MAmph ir tik lēts, kāpēc kāds varētu tērēt laiku un spēlēt ar piss 0.0. Daudz mazāk šņaukt čurāt kristāli
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Tas ir gan. Ticiet man, rakstot šo tekstu, es visu laiku plīsu... bet tas ir reāli. Paturiet prātā, ka "eksperiments" notika, pirms es uzzināju par šo forumu. Esmu pārliecināts, ka informāciju, ko meklēju, varētu ekstrapolēt no dažiem jau publicētajiem materiāliem. Tāpēc ļaujiet man pazemīgi lūgt, ja iespējams, lai kāds mani norāda uz kādu atbilstošu materiālu, atslēgvārdiem vai jebko citu. Es paveikšu nepieciešamo darbu, bet man labāk negribētos tumsā meklēt sākumpunktu.
Acīmredzot es esmu garas starpnieku ķēdes galā, jo man nekad nav izdevies atrast to par mazāk nekā 100 dolāriem/g.
Pieņemsim, ka ik pēc divām nedēļām patērēju gramu, un 50 % (pētījumi liecina, ka tuvāk 70 %) tika izniekoti. Gada laikā tas būtu 13 grami jeb 1300 ASV dolāru, kas nevajadzīgi izskaloti kanalizācijā, un tas ir piesardzīgs aprēķins.
Es cerēju, ka izdosies izstrādāt atkārtojamu atveseļošanās procesu, pirms nabadzība mani atkal noķers.

...ir vēl kas.
Es plānoju uzbūvēt kādu specializētu ierīci, lai pēc iespējas vairāk automatizētu. Es iedomājos, ka melnā rūtiņa būs tuvu 3d printera un kameras podiņa krustpunktam.
Piemēram, ja man būtu jādara "sālīšana", tad viena koda daļa varētu izskatīties šādi:
blackBox() { if pH.check() < [ideālais diapazons] salt.add(); maisīšana(on); blackBox(); else maisīšana(off); return } }
Iekļūst apburtais urīns, izplūst mugļu urīns, un _amph tiek saglabāts turpmākai apstrādei, kas varētu būt nepieciešama.
Bezmaksas prototipi būs pieejami ikvienam, kas man sniegs noderīgu informāciju.

Visbeidzot, vēlos norādīt, ka šī ir uzkrītoša iespēja samazināt kaitējumu. Lai cik tas nebūtu smieklīgi, patiešām ir cilvēki, kas taisni dzer čurāšanu. Piemēram, ir stand-up komēdijas šovs, man šķiet, ar nosaukumu "Es nevaru noticēt, ka tas notiek", kura epizode saucas apmēram tā: "dzer metamfetamīna čurkas". Komiķis, kurš stāstīja šo stāstu, mēģināja izdomāt, kā iegūt mamfiju no urīna, bet "ķīmija ir grūta", un sāka dzert savu čurumu.
 

Zephry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ah damn tas ir dārgi, kur es dzīvoju, tā ir $ 40 par 8 bumbiņu / 3,5 gramus.
 

Zephry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Arī TLC, kušanas temperatūras un reaģenta testa veikšana ir daudz precīzāks veids, kā pārbaudīt, vai ir tas, ko meklējat.
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Top