Question rekristalizācijas problēma

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, vai kāds var man palīdzēt ar metamfetamīnu pārkristalizāciju pēc izomēru atdalīšanas, kā arī acetona mazgāšanu. Katru reizi man ir problēma, ka neveidojas īsti kristāli. Tas tika pārkristalizēts ar dcm/acetonu arī ar h20 (7 dienas) . Bet es vienmēr iegūstu plakanus papīrus. Vai kāds var man pateikt, kur ir problēma? Kvalitāte ir laba - arī pēc reaģentu testa tas ir pareizais produkts. Paldies par palīdzību
 
  • Like
Reactions: Leo

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Kristālu formu nosaka šķīdinātājs. Varbūt izmēģiniet dažus dažādus maisījumus? Vai jūs to iztvaicējat, līdz sākat redzēt sniegpārsliņas? Izmantojot izo/acetonu, es iegūstu mirdzošas pārslas, bet, izmantojot izo/h2o, es iegūstu dzeloņainus plankumus, kas līdzinās jūras ežiem. Es gribētu redzēt kādus dīvainus kristālus un kāds bija šķīdinātājs.
 
Last edited:

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Kādu šķīdinātāju jūs ieteiktu, lai iegūtu tādus kristālus kā btcboss2022? Es izšķīdu produktu šķīdinātājā un ļauju tam iztvaikot, līdz uz virsmas veidojas ādiņa, tad to lēnām atdzesē 24 istabas temperatūrā, tad 48 stundas ledusskapī, ja ne ar h2o, tad vēl 72 stundas, tad nepārtraukti iegūstu šo rezultātu. Sākumā es domāju, ka tas ir saistīts ar izomēru atdalīšanu, ka ee vērtība ir pārāk zema, bet tagad es to esmu atdalījis 2 reizes pēc kārtas ar līdzīgu gala rezultātu.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
DCM/acetons
A9PvpO8jaf
 

Attachments

  • CWxoDusgl2.jpg
    CWxoDusgl2.jpg
    4.7 MB · Views: 144

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Uh, tas ir tieši L- mets, manā skatījumā, labākajā gadījumā racēmisks
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Liels paldies, mans draugs, jums bija taisnība, ka tas bija L izomērs. Vai visas manas nogulsnes no izomēru atdalīšanas, paskābinātas, acetona sabrukuma un pārkristalizētas tagad izskatās kā vēlamais produkts. Es varu apstiprināt, ka L(+) vīnskābei ir vēlamais izomērs nogulsnēs, nevis h20 šķīdumā. Mani fascinē tas, ka cilvēki uzskatīja, ka L- mets ir ļoti labs un aktīvs. Sirsnīgs paldies :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tā sagadījās, ka es pavadīju stundas, medījot literatūru, kurā bija redzamas atšķirības. Mikroskopiskā līmenī D- mets ir "staru ", garš un tievs, bet L- mets ir kvadrātveida, un tam ir četrlapu āboliņa izskats. Racemiskais mets nevar radīt stellagtīta formas lauskas, un, uzmanīgi ieskatoties, var saskatīt 2 dažādas kristāliskās struktūras.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Atvainojiet, es īsti nesaprotu viņu atbildi, spriežot pēc iedarbības, tas ir d-mets vai L-mets, kad viņi to piemin. Diemžēl racēmiskais produkts nav tik vēlams, es arī dotu priekšroku. Vai jūs domājat, ka kristāli joprojām ir racmic?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Vai, jūsuprāt, šis ir nevēlamais izomērs? Tas būtu aizraujoši
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Jums ir nepieciešams d mets, nevis l mets, jūs varat izmest l mets, tas ir bezjēdzīgs.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To var pārvērst D-metamfetamīnā, izmantojot vairākus ceļus viens no veidiem ir sn2 reakcija (inversija, aizmugures uzbrukums).
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Jā, es jau esmu par to informējies, kādu veidu jūs ieteiktu L-metha racēmizācijai?
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Jā, bet lietotājs jautāja, kāpēc viņa kristāli izskatās šādi, un es atbildēju. Un labāk ir uzreiz kristalizēt d metamfetamīnu, tad izgatavot l metamfetamīnu, vai es kaut ko esmu pārpratusi? Vai lietotājs izgatavojis l metamfetamīnu, nevis d metamfetamīnu?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Jā, pareizi, tas bija L- mets, nevis vēlamais d-mets.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
😁 Lūk, kā tie izskatās šodien, par ko vēlreiz pateicamies
 

Attachments

  • swJBgZjExH.jpg
    swJBgZjExH.jpg
    3.3 MB · Views: 139

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Jūs to paveicāt ar d-metu tagad?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Jā, atribūti par izomēru atdalīšanu ar L-vīnskābi bija nepareizi. Tur bija teikts, ka d-meth ir mātes šķīdumā, bet diemžēl tas bija nepareizi, vēlamais izomērs bija nogulsnēs. Par laimi, es saglabāju visas nogulsnes un varēju tagad tās izdalīt.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Tātad man bija taisnība, un l-mets bija balts, bet d-mets caurspīdīgs, pareizi?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tas mazāk attiektos uz L-metāna, kā arī d-metāna dzidru un baltu krāsu. Manuprāt, tas vairāk bija saistīts ar kristāla veidu vai formu, L-mets veido vairāk kvadrātveida kristālus. Savukārt d-mets veido iegarenus kristālus.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Grats
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Diemžēl es nesaprotu, drīzumā sniegšu detalizētāku atjauninājumu par izomēru iedalījumu. Tiklīdz būs pieejams mans polarimetrs.
 
Top