Question Jautājumi ražotājiem šeit, BB forumā. Kāds ir jūsu veiksmīgākais iesūtīto paku apcerējums?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Domājiet par to kā par sava veida aptauju. Es veicu pētījumu par to, kas, šķiet, ir veiksmīgākā metode starp zāļu sūtījumiem pircējiem. Mums visiem ir savi unikāli paņēmieni, kā aizsegt pakas ar narkotikām, lai izvairītos no to konfiskācijas sūtīšanas laikā. Tāpēc es gribēju pajautāt citiem ražotājiem, kāds ir jūsu veids, kā jūs to darāt?

Lai saglabātu amata tīrību, būtu labi, ja jūs aprakstītu savu paņēmienu un norādītu, uz kuru konkrētu narkotiku tas attiecas (dažādas vielas var aizsegt dažādos veidos). Būtu jauki atzīmēt, vai šādi iepakots iepakojums kādreiz ir konfiscēts. Lūdzu, aprakstiet, ar ko jūsu metode ir unikāla un kādas ir tās priekšrocības / drošības pasākumi. Būtu arī lieliski, ja jūs būtu izmantojis dažādus veidus virsstundās, lai tos individuāli salīdzinātu, pamatojoties uz savu personīgo viedokli. Iespējams, vissvarīgākais, dalieties ar mums ar etiķetēm, kas saistītas ar konkrēto narkotiku (kā jūs marķējāt iepakojumu no ārpuses, lai muitnieki to varētu izlasīt).

Šis ieraksts patiešām ir domāts cilvēkiem ar pieredzi. Ja jūs nosūtījāt vienu paku un nosaucāt to par pilnu, tad tas nekādi nepierāda jūsu pieejas efektivitāti. Es neesmu iedomīgs un sūdi. Lai iesaistītos šajā tēmā, jums nav nepieciešams būt ar birku "Ražotājs". Tikai daži personīgā pieredze yk.

Es domāju, ka neliela diskusija nevienam nekaitētu.
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Viss, ko jebkad esmu sūtījis pa pastu, tika sūtīts dubultos vakuuma maisos (maisiņš maisiņā). Es valkāju cimdus, un katrs maisiņš tiek tīrīts, izmantojot izopropilspirta vai etanola vannu, un pēc aizzīmogošanas rūpīgi noslaucīts. Tas būtībā novērš jebkādu smaku nokļūšanu ārā, un vakuuma maisi paši par sevi ir diezgan lēti.
Nekad neesmu konfiscējis nevienu sūtījumu, bet es nekad neesmu sūtījis starptautiski, tāpēc tas var nebūt pilnīgi būtiski. Šādi esmu veiksmīgi sūtījis sēnes, nezāles un meskalīnu.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Forši. Paldies par jūsu ieguldījumu. Vai jūs iepakojumā ievietojat vēl kaut ko citu, izņemot dubultai noslēgtu vakuuma maisiņu, lai to sajauktu?
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Nē, bet pie tā man vajadzētu vairāk piestrādāt. Tāpat esmu dzirdējis par dažām metodēm, kā noslēpt kokaīnu, piemēram, adsorbēts uz kokogles vai sajaukts ar tiocianātu.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Izlasiet tēmu, kuru komentējat, ja kāds saka, ka metode kokaīna slēpšanai ir tiocianāts, ir normāli pajautāt, kā tas tiek darīts, ne visi zina, kas ir tiocianāts.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nu, jūs to iepriekš tā neesat formulējuši. Gandrīz šķita, ka jūs komentējat nepareizajā tēmā. Ja jūs būtu teicis kaut ko līdzīgu: "Es redzēju cilvēkus, kas izmanto tiocianātu. Kāpēc? Kā tas palīdz?", tas būtu bijis jēgpilni, bet jūsu izteiciens nemaz neliecina par kuģniecības attiecībām.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ko jūs domājat par vielu iepakošanu, izmantojot mājas 3d printeri?

Nosūtot vielas, ir svarīgi atdarināt pareizu leģendu, kas ir norādīta dokumentos (konosamentā).

Ja iespējams, labāk izmantot automātisko piegādi, jo sūtījums iziet cauri kontroles skeneriem gaisā.

Ir nepieciešams noformēt, izmantojot viltotus personas un kontaktinformāciju datus.

Dažreiz es paslēpju vielas elektronikā.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Patiesībā es arī par to domāju. Daudzās valstīs ir elektronikai veltīti atkritumu konteineri, kurus var izlaupīt, lai iegūtu dažādu salauztu elektroniku, tostarp shēmas plates un tamlīdzīgi. To blīvums pa visu virsmu ir ļoti atšķirīgs, un tieši to pārbauda rentgena skeneri. Tas patiešām šķiet vislabākais veids, kā noslēpt vielas, ja tās kaut kā vienmērīgi sadalītas pa, teiksim, nejaušas shēmas plates virsmu. Jauki.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ja tiek sūtīti dārgi un apjomīgi apjomi, tam ir jāatbilst stāstījumam. Tas nevar būt lēts atšifrējums, ja sūtījums maksā 2000usd vai smth. Tam ir jāatbilst stāstam. Ja māneklis izskatās dārgs un labi izgatavots, tas ir ticams, ka cilvēki to pērk un maksā tūkstošus vai vairāk par tā nosūtīšanu. Lai pelnītu naudu, ir jābūt radošam.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Es saņēmu kodeīna paraugu no Ķīnas, un, kad tas ieradās, es saņēmu augļu kūku. Tas mani samulsināja, un es sāku domāt, ka tas it kā ir iesūcies kūkā vai kaut kas tamlīdzīgs, līdz beidzot sapratu, ka tam ir viltus centrs. Tad es varēju atrast sānu, kuru atvēra, un pārliecinājos, ka tur iekšā bija liess maisiņš. Un tas tika cauri Ķīnas un ASV muitai. Tas bija diezgan velnišķīgi glīti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Interesanti, vai tas tika pasūtīts, izmantojot Alibaba?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Patiesībā tas bija kāds pārdevējs no šejienes, viņš parauga forumā ievietoja ziņu ar vairākiem dažādiem medikamentiem, ko piedāvāt. Es ar viņu sazinājos pirmais un ieguvu ķīmisko vielu, ko vēlējos, un viņš to nosūtīja pāris dienu laikā, un tā mani sasniedza ASV, šķiet, pēc nedaudz vairāk nekā 2 nedēļām. Es biju psihed rakstīt viņam atsauksmi un darīt kādu reālu biznesu ar viņu, bet viņš ir pazudis. Es nevaru atrast ne viņu, ne viņa amatus nekur, un es pat jautāju modam, un viņš teica, ka neko par to nezina. Tas ir traki.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Damn man o_O

man bija tas pats ar puisi no Spānijas, nosūtot man 10 pudeles kodeīna par pārsteidzošu cenu un nekad vairs neparādās pēc pirmā veiksmīgā pasūtījuma, tas sāpina. :D :D
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Velns, tas ir skarbi, vienmēr sāpīgi zaudēt šādu kontaktdakšu.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Populāru vielu sūtīšana ir murgs. Ja suņi var sajust to smaržu, jūsu darbs kļūst daudz grūtāks. Zāles, koce, xtc, metamfetamīns utt... Nepieciešams vakuumblīvējums, un pat tad tas nav garantija. Ar šīm vielām jūs būtībā spēlējat spēli, vai tās tiks vai netiks noķertas. Ja esat patiešām labs, varbūt 5% no jūsu iepakojumiem tiks konfiscēti. Ir gandrīz neiespējami panākt, ka netiek konfiscēts neviens. Cilvēki to neapzinās, jo tas vairāk ir atkarīgs no tā, kā pakete tika nosūtīta, nevis no kā cita. Ja sūtījumā ir kāds sarkans karodziņš, ir liela varbūtība, ka tas tiks pārmeklēts. Nav atpakaļnosūtīšanas adreses, neskaidrs apraksts, etiķete izveidota tiešsaistē, zema deklarētā vērtība utt.
Attiecībā uz to, ko es pašlaik sūtu, tas ir diezgan vienkārši. Atkarībā no valsts dažreiz man tas vispār nav jāslēpj, jo tas ir likumīgi. Viņi nevar konfiscēt preces, kas nav aizliegtas. Tomēr parasti es to paslēpju preces iekšpusē. Kaut ko mazu, ko var izdobt, lai tajā ietilptu pāris grami pulvera. Jūs arī nevēlaties, lai priekšmets būtu viegli atverams. Lai piekļūtu priekšmetam, tas ir jāiznīcina. Ja vien tas ir labi iesaiņots, rentgenā tas arī neizskatās aizdomīgi. Es izmantoju vates bumbiņas, lai iepakotu to patiešām cieši, lai nebūtu tukšas vietas. Priekšmets arī nedrīkst būt ne pārāk smags, ne viegls, ņemot vērā tā svaru, tāpēc vienā priekšmetā var ievietot tikai tik daudz, vai arī tas patiešām jāaizpilda ar kokvilnu vai kaut ko citu, lai svars būtu lielāks. VISU NOSLAUKIET!!! Tā vietā, lai atlauztu priekšmetu, ja viņiem tas šķitīs aizdomīgs, viņi noslaucīs to no ārpuses un pārbaudīs, vai tajā nav atliekvielu. Cerams, ka tas palīdzēs
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Testēšana no ārpuses. Interesanta piezīme...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Atvainojiet, nē, es domāju tikai preci, kuras iekšienē atrodas produkts. Piemēram, ja es paslēpšu kokaīnu rotaļu lācītim, viņi, visticamāk, neiznīcinās rotaļu lācīti, bet tā vietā pārbaudīs, vai iepakojuma vai rotaļu lācīša iekšpusē ir neliels daudzums. Ja rezultāti būs pozitīvi, tad viņi tevi dabūja. Man vajadzēja to paskaidrot skaidrāk, es saprotu, no kurienes rodas neskaidrības. Nē, viņi neņem uztriepes no ārpuses.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jā, es sapratu. Es patiesi uzskatīju, ka jūsu komentārs ir interesants. Nav iesaistīta ironija
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Spēle kļūst sarežģītāka, kad nonākat līdz simts gramu sūtījumiem.
Bet jā.
Pirmais sarkanais karodziņš ir izcelsmes valsts. Ja dzīvojat narkotiku valstī, jums būs problēmas ar nosūtīšanu uz citiem kontinentiem, piemēram, ASV.
Es redzēju dažus maz G piedāvājumus no eiropas, kas ekspressūtījumu sūta uz usa vai austrāliju. Nekad īsti nedarbojās, lēns un vienmērīgs ir labākais risinājums, un es zinu daudzus gudrus pārdevējus, kas piedāvā tikai pasta regulārā pasta iespēju tikai uz šīm valstīm. Jums vajag tikai vienu paketi, kas konfiscēta, lai sāktu lietas veidošanu un izmeklēšanu. Palieciet droši G's un pēdējais.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Ja sūtāt lielus apjomus, tas viss ir skaitļu spēle. Nepieciešama ir viltotu adrešu izmantošana. Saņēmējam jāizmanto p.o. kaste ar viltotu vārdu. Sūtiet ar ekspressūtījumu. Mērķis ir vienkārši pārspēt sistēmu. Sekojiet līdzi izsekošanas numuram. Pārbaudot izsekošanas numuru, izmantojiet VPN!!! Ja sūtījums aizkavējas, aizmirstiet par to. Tā ir aizgājusi. Ja nav kavējumu un tā tiek piegādāta laikā, ir labas izredzes, ka jums viss ir kārtībā. Šī nav spēle, ko var spēlēt mūžīgi. Saņemiet naudu un aizbrauciet, pirms pret jums ir ierosināta patiešām spēcīga lieta. NEĻAUJIET SEV JUSTIES KOMFORTABLI! Nekad nedomājiet, ka tas, ka vienreiz tas darbojās bez problēmām, darbosies arī turpmāk.
 
Top