Question Looking for a vendor pseidoefdrīna jautājumi plz palīdzība!!!

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, es dzīvoju ASV ziemeļrietumu daļā, un man ir lielas grūtības dabūt pseidoefedrīnu. vai kāds zina, kur es to varu atrast vai pasūtīt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Jūs liekat katram no saviem draugiem doties uz aptieku un nopirkt kastīti. Jūs viņiem sakāt, ka par 15 ASV dolāru vērtu vispārīgu kastīti jūs viņiem dosiet 25 ASV dolārus, bet kāds jūsu paziņa jums dod 30 ASV dolārus. Persona var iegādāties 2 kastes gadā. jums ir jāuzrāda ID. 2 pagarinātās atbrīvošanas kastītes satur 5 gramus, un 2 parastās kastītes satur 3,2 g . Vēl labāk samaksājiet kādam citam 30 dolāru par kastīti. Vai arī apsoliet viņiem kādu tiešu Dextro
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Nē, es esmu labs. Es nevēlos, lai manā uzņēmumā būtu tik daudz cilvēku, lai viņi man pirktu kastes
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Es saprotu. Jūs varētu barot raugu ar butānu, ievākt L-paku un pārvērst to prekursorā. Vēl viena iespēja ir Ķīna. Bez komentāriem 😐
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ja es zinātu, kas vai kur Ķīnā, es to izmēģinātu. Nekautrējieties un sūtiet man pm ar jebkādām norādēm vai atziņām, ar kurām jūs varētu dalīties. Butāns tomēr? Nekad par to neesmu dzirdējis. Tikai benzaldehīda variācijas
 
Top