Prolintane

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Sveiki, draugi, man ir jautājums. Vai kāds zina, kā sintezēt kādu vielu? 1-fenil-2-pirolidinilpentāns (AKK=Prolintāns) no metamfetamīna Paldies par atbildi un zināšanām.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Šo vielu nevar iegūt no metamfetamīna. Es ierosinu, ka to var iegūt no atbilstošā fenilacetona analoga, reducējot ar pirolidīnu, līdzīgi kā metamfetamīna sintēzē.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
1Pateicos jums par padomu.
2 Manā valstī prekursori par P2P/P2NP Šīs vielas ir ļoti reti sastopamas.
3 Manā valstī tas nav iespējams. Ja man ir izejviela p2p/p2np tikai 1,mg, es varu nomirt no policijas
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kādu iemeslu dēļ jums ir nepieciešams prolintāns? Tas ir vāji aktīvs, atšķirībā no a-PVP
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Presējiet 500 XTC tabletes ar Prolintane 10.G un nosauciet to par "HYDRA" jauno produktu.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Brāliņ, man ir jauna ideja. Ko tu par to domā? (nikotīns)
Vai es varu sintezēt prolintānu no nikotīna?
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Un vai to var sintezēt no šīs vielas? (alilbenzols)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Nr.
ir grūti iegūt prekursoru prolintāna sintēzei, visticamāk, tas būs jāsintezē pašam. Es nedomāju, ka tā ir laba ideja, pati viela nav tik interesanta, lai tajā ieguldītu tik daudz pūļu.
Vai arī jums ir interese padarīt to legālu savā valstī?
 

BufoKing

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Proliecinieties par to? Tur nebrauciet. Vai tas darbojas? Pilnīgi noteikti! Vai tas darbojas ilgi? Nē. Kompulsīvi uzmācīga atkārtotas devas lietošanas vēlme ir spēcīgāka par kokaīnu.
Jums izpaudīsies spēcīga antisociāla uzvedība. Pēc pirmajām 10 minūtēm jūties kā sūds, un sākas pūķa pakaļdzīšanās. Tā ir ļoti atkarību izraisoša, bet atdeve ir briesmīga. Smarža līdzīga degošai plastmasai. liek man ādai rāpot. Palieciet pie amfetamīna.
Vai pvp, ja tas ir kinda augsts jūs vēlaties. Newmind izmanto, lai pārdotu šo stuff. Tad to nomainīja ar Papp, kas bija vājš. Un tikpat pretīgs.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Āfrikā mana draugu armija lietoja tikai tramadolu. Tas ir tāpēc, ka ar tradicionālajām ķīmiskajām vielām un līdzekļiem nepietiek, lai ražotu zāles. Tāpēc man bija jāatrod aizstājējzāles.
Vismaz tā ir labāka par tramadolu.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Jūs varat veikt benzilmagnija hlorīda grignarda reakciju dietilēterī (vai vēl labāk dibutilēterī) ar butironitrilu un iegūt 1-fenil-2-pentanonu. Pēc tam to kondensē ar pirolidīnu etanola ūdens šķīdumā un veic reduktīvā amināciju ar alumīnija galinstāna amalgamu, lai iegūtu prolintāna brīvbāzi. Filtrē ar Buknera piltuvi un burbuļo HCl, lai iegūtu prolintāna HCl. Prolintāns bija diezgan labs. Ir veids, kā no tiofēna sintezēt metiopropamīnu un etiopropamīnu.
 
Top