Question Dekstromamfetamīna ražošana

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Man ir ADHD, un es gribētu izmēģināt jaunu medikamentu, kura pamatā ir dekstroamfetamīns, bet tur, kur es dzīvoju, tas ir ārkārtīgi dārgs, aptuveni 600 dolāru par kastīti... Es lietoju Ritalīnu ar tūlītēju atbrīvošanu, un efekts nav ilgstošs, un, manuprāt, tas nav pietiekams. Es domāju par to, ka varētu pats ražot dekstroamfetamīnu, bet nezinu, cik tas ir iespējams un vai tas ir daudz lētāk nekā pirkt aptiekā. Paldies par uzmanību!
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
vienīgais veids, kā jums ir izredzes, ir iegūt benzaldehīdu un nitroetānu (ASV aizmirstiet par to, ja vien jums nav sakaru, kas jums droši vien nav, ja lūdzat palīdzību sintēzes jautājumos)...... Ja nē, tā ir diezgan daudz ārpus jautājuma, ja vien jūs nevēlaties nopietni sākt ķīmijas hobijs, kas maksās daudz vairāk nekā tā vērts, espeically ar daudziem, iespējams, neveiksmes un stāvas mācību līkne.. Ja jums izdosies iegūt šīs divas ķīmiskās vielas, visu pārējo nepieciešamo būs vieglāk iegūt. Bet galu galā, cilvēk, ja jums nav kājas uz kājām par dažiem ķīmijas pamatiem, aizmirstiet par to. Jums var būt iespēja to izvilkt ar vienu no tiem adhd dziļi nirst, kur jūs apsēsti ar kaut ko uz brīdi, un pēc tam pāriet uz, ja jūs varat fudge dažas laboratorijas iekārtas un ir stabilu ieguldījumu kapitālu, ar prekursoriem... bet tā māte fucker sintēzes (ar 0 ķīmijas pieredzi), ja jūs nevarat iegūt pareizos prekursorus... un amfetamīns ir vieglāk pusē.

Patiesībā jūsu nākamā labākā iespēja ir vienkārši nopirkt ķekars amfetamīna no kāda šeit, $ 600 jums būs fucktons vairāk slepenā amfetamīna nekā jūs varētu cerēt nopirkt no aptiekas. Viens grams amfetamīna ir x50 20 mg adderala devu. Tas, visticamāk, būs racemic, bet, ja theres viena lieta, ko jūs, iespējams, varētu pull off no vietas, kur jūs esat tagad tā, iespējams, rezolūcija amfetamīna jūs pērkat šeit tā dextro formā... tas būtu jūsu visvairāk saprātīgs un praktisks sākuma punkts...
 

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Es dzīvoju Brazīlijā, es nezinu, cik viegli es varu atrast prekursorus amfetamīna sintēzei un Ritalīna sintēzei( metilfenidāts). Vai jums ir prātā, cik izmaksā pamatlaboratorija, lai ražotu tikai niecīgus daudzumus?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Nu, paskatieties uz to šādi. Jebkuru zāļu izgatavošana patiesībā ir diezgan vienkārša, ja jums ir sastāvdaļas vairāk nekā jebkas cits. Pareiza iekārta ir otrā lieta, jo, ja jūs varat atrast ķīmiskās vielas, tad jūs varat izgatavot adderalu ar dažām stikla burciņām un kafijas filtriem. Ja jums nav visu sastāvdaļu, tad tas ir tad, kad tas sāk kļūt grūti, un tas kļūst par ļoti ilgu sarežģītu projektu.

Tā kā jūs atrodaties Brazīlijā, man nav ne jausmas, cik grūti būtu iegūt nepieciešamās ķimikālijas. Bet jums ir pienācīgas izredzes, jo jūs neesat Amerikas Savienotajās Valstīs, bet jūs tomēr atrodaties attīstītajā valstī, kas, iespējams, ir centusies bloķēt piekļuvi visām ķīmiskajām vielām, lai izgatavotu narkotikas...

jūsu galvenā uzmanība, kā jau teicu, ir jāpievērš ķīmiskajai vielai ar nosaukumu "benzaldehīds" un arī "nitroetāns"... ja jūs to varat atrast un pasūtīt, jūs to varat izdarīt diezgan viegli, nepērkot nekādas laboratorijas iekārtas. Laboratorijas aprīkojums, kas nepieciešams benzaldehīda un nitroetāna pagatavošanai, ir diezgan plašs.....

ja nevarat atrast, varat pasūtīt un importēt no citām valstīm, galvenokārt no Ķīnas. Ķīna jums atsūtīs jebko. Arī Eiropā ir dažas valstis, kurām ir vienalga, vai jums ir pieejamas šīs ķīmiskās vielas. Piemēram, Čehija. Tā ir izplatīta valsts. Vienīgais šķērslis ar to tagad ir importēšana ar jūsu valsts muitu. Varbūt viņiem rūp narkotiku imports un ir aģentūra, kas atklāj nelegālo importu. Tā kā jūs importējat ķīmiskās vielas, nevis narkotikas, jums ir lielākas izredzes. Sūtītājs var arī nepareizi marķēt ķimikālijas, ja reizēm jūs viņam to jautājat. Tas var palīdzēt tās ievest jūsu valstī. Tomēr šādā veidā jūs varat nonākt nepatikšanās. tāpēc šis solis ir ļoti jāpārdomā.

ja jūs šo projektu padarīsiet tikai par pareizo ķimikāliju atrašanu, tas patiesībā būs diezgan viegli. Iemesls, kādēļ iegādāties jebkādu laboratorijas aprīkojumu, ir ķimikāliju izgatavošana, kuras nevar nopirkt.
Jūs varat to izdarīt burkā, ja varat iegūt šādas ķimikālijas.

-Benzladehīds
-Nitroetāns
-nātrija bordhidrīdu (var prasīt zināmu piepūli, bet tas ir salīdzinoši viegli).
-amonija acetāts (iespējams dabūt, tas nav nelikumīgs. Ideālāka ir ķīmiskā viela, ko sauc par cikloheksilamīnu vai n-butilamīnu, ko ir nedaudz grūtāk atrast. Bet jebkurš no tiem derēs)
-99 % izopropilspirts (viegli)
-nātrija hidroksīds (viegli)
-Sērskābe (viegli)
-vara sulfāts vai vara hlorīds (viegli)

Iespējams, es kaut ko izlaižu, un, ja izlaižu, tad tas ir kaut kas nenozīmīgs..... Galvenās lietas ir ņemtas vērā... Tas var būt tik vienkārši..... Ar darbu un laboratorijas aprīkojumu var pagatavot jebkuru no iepriekš minētajām ķimikālijām, izņemot nātrija borohidrīdu. Ja to nevarat atrast, ir vieglākas alternatīvas... jūs varat izmantot dzīvsudraba metālu, no kura es izvairos, bet ir process, kurā izmanto niķeļa hlorīdu (viegli atrodams) un cinka pulveri (arī viegli atrodams). bet jums ir jāmācās, kā šeit veikt reducēšanas procesu, nevis vienkārši sajaukt ķimikālijas... bet tas ir labi, to var izdarīt...
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Sveiki visi, man ir jautājums. vai kāds zina, kā aizstāt amfetamīna sulfāta pulveri=>metamfetamīna hidrohlorīds? paldies par visiem komentāriem.
 
Top