Question Polija-Vācija robežkontrole?

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Es domāju par ķīmisko vielu pasūtīšanu no Polijas uz Vāciju, vai kādam ir pieredze ar robežkontroli, izmantojot sūtījumus? Mazliet baidos, ka kāds zvanīs uz manām durvīm.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Es pazīstu kādu, kurš pasūtīja kaut ko no Polijas, kas bija patiešām slikti slēpts, un līdz šim nekas nav noticis, protams, tas nenozīmē, ka viņš tagad nav iekļauts kādā sarakstā vai ka viss būs pagājis, tāpēc esiet uzmanīgi.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Labdien, no personīgās pieredzes varu teikt, ka nekad nav bijušas nekādas problēmas.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Es pasūtīju no @Constantylious777, un man nebija nekādu problēmu ar iestādēm vai tamlīdzīgi. Pakete ieradās vairāk nekā labi iepakota, un es jau plānoju nākamo pasūtījumu.

Jūs nevarat kļūdīties ar viņu.

Ļoti ieteicams arī @HEISENBERG eskropa pakalpojums!
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ja neesat pasūtījis ierobežotas ķīmiskās vielas, tām nav atļauts piezvanīt pie jūsu durvīm.
Jums ir jāsaņem Vācijas ķīmisko vielu kontrolsaraksts un jānoskaidro, kas ir 1. un 2. kategorijas ierobežojumu sarakstā.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Es zinu, ka tikai to pārdošana ir noziegums šeit attiecībā uz lielāko daļu lietu. To pirkšana nav, bet p2np pasūtīšana kā piemērs izskatās ļoti sus
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tas ir ļoti aizdomīgi, bet tas joprojām ir likumīgi, un viņi nepiešķir budžetu, lai pārbaudītu, vai cilvēki pasūta legālus reaģentus. Izņemot gadījumus, kad jūs pasūtāt dažas metriskās tonnas, un pat tad tas ir iespējams.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
No Polijas uz Eiropu, nekādu problēmu. ja varat izvēlēties kuģniecības uzņēmumu, izmantojiet tādu, kas darbojas Polijā un jūsu valstī. tad esat vēl drošāks.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Tas patiešām ir atkarīgs no tā, kādu reaģentu jūs pasūtāt. Ikreiz, kad es kaut ko pasūtu no ārvalstīm, es nosūtu e-pastu muitai, lai pajautātu, vai šo reaģentu ir atļauts importēt vai nē. Vēl viena lieta... nemēģiniet rīkoties pilnīgi slepeni, piemēram, aplīmēt iepakojumu ar līmlenti un uzlikt uz tā marķējumu CuRcUMa PoWdeR, jo tas, visticamāk, liks muitai to saplēst... Daudz personīgas pieredzes ar šo lol.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Šķiet, ka ir daudz nepareizu priekšstatu par to, kā tiek apstrādātas muitas un paku piegādes caur valstu robežām.

Pirmkārt, ja jūs izmantojat kurjeru vai pasta pakalpojumu sniedzēju, nav nekāda "šim cilvēkam ir pieredze", jo paku sūtīšana caur valstu līnijām nav nekas cits kā azarts, PERIOD!

VIENĪGAIS IZIMUMS ir sindikātiem, karteļiem un personīgām piegādēm PĒC VIENKĀRŠAIS!

Kā jau minēts iepriekš, ja sūtāt sūtījumu starp dažādām valstīm, jums ir jāiepazīstas ar dažādām klasifikācijām, tās ir visās Eiropas valstīs, un tās attiecas uz aparatūru, prekursoriem, pārtiku, iekārtām utt. Jūs varat piezvanīt muitai, lai uzzinātu, kur meklēt un saņemt šo sarakstu.

Ja kāds jums saka, ka zina, kā "slepeni" nosūtīt sūtījumu, un garantē, ka sūtījums tiks piegādāts, viņš melo, PERIOD!

Ir pārāk daudz detaļu, lai tās iztirzātu, bet, lai to izklāstītu ļoti vienkāršotā piemērā, lūk, viens no tiem. Starp Vācijas un Polijas robežām eksports no Polijas uz Vāciju 2020. gadā bija 73,1 miljards ASV dolāru!

Tagad ņemiet vērā, ka saskaņā ar muitas kontroles datiem netiek pārbaudīts pat 0,1 % no visa eksporta/importa, tāpēc, lai "noķertu" un izlases veidā pārbaudītu nelielu sūtījumu vai aploksni, iespēja ir astronomiska, bet tomēr ticama.

Tātad, lai to noapaļotu. Jūs varat sūtīt pakas, izmantojot kurjerus un pasta pakalpojumus, bet vienmēr pastāv iespēja, ka tās tiks pārbaudītas, nav svarīgi, kas tās sūta, nav "pieredzējušu" paku piegādes dienestu, viss ir nejaušība.

Ja patiešām vēlaties būt drošībā, starp Vāciju un Poliju uz Polijas A6 > Vācijas 11. šosejas un Polijas 10 > Vācijas 104. šosejas nav robežkontroles.

Veiksmi
 
Top