Question PMK etilglicidāts no Alibaba

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Vai PMK/BMK etilglicidāta iegāde no Alibaba ir droša?

Es runāju ar dažiem pārdevējiem, viņi pieprasa 30 % no maksājuma pirms nosūtīšanas un pārējo pēc pakas saņemšanas, viņi arī garantē, ka tā iziet muitu, un saka, ka nosūtīs citu paketi, ja kaut kas notiks.

Pirms atkal sazināties ar pārdevējiem, vai kāds, kam ir bijusi iepriekšēja pieredze, pērkot šīs ķīmiskās vielas no Alibaba, varētu man pateikt, vai šīs reklāmas ir viltotas, lūdzu.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U var izmantot, lai veiktu mdma

(3,4-(metilēndioksi)fenilmetanols)

 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Kas tas ir (3,4-(metilēndioksi)fenilmetanols)? Vai to var iegādāties bez ierobežojumiem?

PMK etilglikskābes gadījumā to var hidrolizēt, un no tā tiks iegūts reduktīvai aminācijai gatavs MDP2P.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Samaksāt 30 procentus u0 avansā un pārējo, kad tas piezemējas, ir labs piedāvājums. Vai daudzi pārdevēji piedāvā šo
 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Es grasījos iegādāties, bet draugs teica, ka visas reklāmas ir viltotas, viņiem es gāju soli atpakaļ, jo tagad es neesmu pārliecināts, vai es uzticos šīm reklāmām vai ne
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tās visas nav viltotas. Vienkārši saņemiet paraugu par 120 dolāriem vai pēc pašreizējā kursa. Samaksājiet 36 dolārus un redzēsiet, vai viņi nāk cauri. Jūs riskēsiet ar lielāko daļu piegādātāju no turienes. Ikviens to dara
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
3,4-metilēndioksifenilpropān-2-ons mdp2p

3,4-(metilēndioksi)fenilmetanols) un ir par eiropas cik daudz u nepieciešams
 

Attachments

  • 13VzRWEC5n.png
    13VzRWEC5n.png
    5.8 KB · Views: 120

adbb5clsupplier

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Ja jūs veicat pasūtījumu, viņi, iespējams, pateiks, ka muita to konfiscējusi, un nosūtīs jums veselu kravu cietes.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Lai gan neesmu pasūtījis no alibaba, esmu pasūtījis no līdzīga uzņēmuma. 300 usd par kilogramu pmk etilglikcidāta, ieradās apmēram pēc 3 nedēļām, ja pareizi atceros.
 
Top