Lūdzu, aplūkojiet manu recepti

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Ja jūs. Varat pamanīt kādas problēmas vai papildināt, būtu ļoti pateicīgs. Es centīšos izveidot videoklipu sēriju. Lai sniegtu ieguldījumu forumā un veiktu produkta dāvināšanu, tāpēc gribu, lai tajā būtu pēc iespējas vairāk informācijas un produkts būtu puslīdz pieklājīgs patēriņam.

Feel.free varbūt ieteikt tvit vai triks, kas palīdz jums, un es to iekļausiet. Zināšanas ir spēks, cilvēki, izplatīsim to.

Fāze 1. (100g bk4 + 300ml DCM)
Izšķīdina 2b4mp dihlormetānā (DCM) reaktorā / apaļā plakandibena kolbā.
(nedaudz uzsildiet, lai veicinātu atšķaidīšanu 25ºC).

un 3. fāze (200 ml MA 40 %)
Pievieno 40 % metilamīna ūdens šķīdumu pa daļām, lai temperatūra nepaaugstinātos virs 40 °C. 50 ml ik pēc 5 minūtēm (kopā 30 minūtes) NEPĀRSKARSO 40ºC

[metilamīna pievienošana izraisa eksotermisku reakciju].

Fāze 3 (nepārsniedz 40 °C)
Šķīdumu maisīt 4 stundas ~ 35 °C temperatūrā.
Ieslēgt karstumu, tiklīdz temperatūra sāk pazemināties.
PĒC 4 stundām pārnest uz stikla mērglāzi.

Stikla mērglāzi uz maisītāja
Fāze 4.
PIRMĀ MAZGĀŠANA: Pievieno 500 ml 5% nātrija bikarbonāta šķīduma apmēram 30ºC temperatūrā.
(Pēc iespējas vairāk nodalīt slāņus ar augšējo maisītāju).

Pārnes uz atdalīšanas piltuvi.
Ļauj nostāvēties 60 minūtes (iztukšojiet apakšējo slāni).

STIKLS PĪLĒTNE / maisītājs / maisītājs
2. mazgāšana 200 ml deminutrīta ūdens 30ºC temperatūrā
Labi maisīt apmēram 10 minūtes.
Pārnest uz atdalīšanas piltuvi.

ATDALĪŠANAS PILTUVE.
Ļauj 4MMC šķīdumam nostāvēties 30 min.
Ja nedaudz duļķains, pievieno nedaudz nātrija bikarbonāta, sakrata dalāmajā piltuvē un atstāj nostāvēties 30 minūtes. Nosusināt apakšējo ūdens slāni. Pārnes uz stikla vārglāzi.

STIKLA VĀRGLĀZE
Fāze 5 (150 ml acetona + 30 ml HCL)
Pievieno ledaini aukstu paskābināšanas maisījumu pa pilienam 4 mmc šķīdumā, kamēr magnētiskā maisītāja iestatījums ir augsts. Turpināt pārbaudīt ph līmeni. Kad PH līmenis sasniedz 5, pārtrauciet un pārlejiet uz plastmasas vārglāzi. Uz 10 stundām ievieto ledusskapī.

( Jums nav jāizlieto viss šķīdums, svarīgs ir tikai PH līmenis).

Stikla mērglāze maza ( kvalitātes pārbaude)
Fāze 6.
Sasmalcina 4 mmc cietās vielas līdz pulverim
Ņem 1 gramu pulvera un izšķīdina 90 ºC temperatūrā.
Tagad mēs varam redzēt šķīduma krāsu.
Jo tumšāka krāsa, jo vairāk piemaisījumu. Mēs vēlamies redzēt dzidru šķīdumu. Ja tas nav dzidrs, nepieciešama papildu attīrīšana. ( vismaz tumšāka par citrona krāsu).

Vakuuma filtrs.
BUCHNER FUNNEL / Stikla lāpstiņa
Fāze 7. (Ledus auksts acetons)
Ievietojiet sasmalcinātu pulveri piltuvē un vispirms ielejiet nedaudz auksta IPA, pēc tam izskalojiet acetonā, visu laiku uzmanīgi maisot 4 mmc uz filtrpapīra. Ļaujiet IPA un acetonam iztvaikot, pirms uzklājiet vairāk, lai 4 mmc neizšķīdinātu spirtā.
Pārliecinieties, ka pulveris ir vairāk brīvi kustīga, bieza šķidruma konsistences. Ja tas ir mālains, tas var aizsērēt filtrpapīru.
Atstājiet ieslēgtu putekļsūcēju uz brīdi, līdz ir sausa konsistence.
Pulveri pārnesiet uz trauku un, izmantojot infrasarkano staru gaismu, pabeidziet žāvēšanu siltā un sausā telpā.
Pulveris ir gatavs, kad tam ir pulverveida lauzuma izskats.
NEIZMETIET ŠĶIDRUMA ATKRITUMUS

IZNĀKUMS.
Ja jūsu kopējā masa ir zaudējusi lielu masas %, iespējams, ka 4MMC joprojām ir IPA un acetonā. Ļaujiet lēnām iztvaikot vairāk nekā 50 % šķidruma un palaidiet to cauri. Vēlreiz filtrējiet

KRISTALIZĀCIJA (pēc izvēles)

Stikla birste / sildāms maisītājs.
(1 g uz 1 ml Demi ūdens/1 ml IPA)
Sajauc 4 mmc šķīdumā, uzkarsē līdz aptuveni 80 °C (ļoti mazi burbuļi), vienlaikus enerģiski darbinot magnētisko maisītāju.

KRISTALIZĀCIJAS TRAUKS
(Pyrex var izturēt karstumu un aukstumu)
9. fāze.
Ielej trauciņā 4 mmc šķīdumu.
vēlams atstāt kristalizēties sausā telpā 18-20 °C temperatūrā. Vēlams izmantot gaisa kondicionieri. Kad kristalizācija ir beigusies, ievietot saldētavā uz 8 stundām.
Jo vairāk ūdens, jo lielāki būs kristāli un jo ilgāk tas aizņems vairāk laika, kad tas būs izdarīts, izņemiet kristālus no trauka.
Kristālus vienu vai divas reizes izmazgā ar ledus aukstu acetonu Buknera piltuvē.
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3

Jūsu izklāstītā procedūra šķiet detalizēta un labi organizēta. Tomēr ir daži punkti, kas jāņem vērā:

  1. Drošības piesardzības pasākumi: Uzsveriet drošības pasākumus visā procesa gaitā, tostarp atbilstošu individuālo aizsardzības līdzekļu (IAL), piemēram, cimdu, aizsargbriļļu un laboratorijas mēteļu, lietošanu. Turklāt nodrošiniet pareizu ventilāciju un gaistošo vielu ierobežošanu.
  2. Juridiskie un ētiskie apsvērumi: Ir svarīgi atgādināt skatītājiem par juridiskajām sekām un ētiskajiem pienākumiem, kas saistīti ar kontrolējamo vielu sintēzi. Veiciniet atbildīgu rīcību un vietējo likumu un noteikumu ievērošanu.
  3. Ietekme uz vidi: Uzsveriet pareizas atkritumu iznīcināšanas un ietekmes uz vidi samazināšanas nozīmi. Mudiniet skatītājus atbildīgi atbrīvoties no ķīmiskajām vielām un blakusproduktiem un izvairīties no kaitējuma videi.
  4. Kvalitātes kontrole: Ietveriet norādījumus par kvalitātes kontroles pasākumiem, lai nodrošinātu galaprodukta tīrību un drošību. Tas var ietvert piemaisījumu testēšanu, savienojumu identitātes pārbaudi un standartizētu procedūru ievērošanu.
  5. Kopienas pamatnostādnes: Atgādiniet skatītājiem ievērot kopienas vadlīnijas un foruma noteikumus, jo īpaši, apspriežot jutīgus tematus, piemēram, zāļu sintēzi un izplatīšanu. Veiciniet cieņpilnu un konstruktīvu dialogu kopienā.
Attiecībā uz tvītu vai padomu, ko iekļaut, varat ieteikt kādu drošības padomu, piemēram: "Ķīmiskās reakcijas vienmēr veiciet labi vēdināmā vietā un lietojiet atbilstošus aizsardzības līdzekļus, lai samazinātu kaitīgo vielu iedarbību. Drošība pirmajā vietā! #ChemistrySafety #LabSafety".

Kopumā jūsu centieni sniegt ieguldījumu forumā un nodrošināt informatīvu saturu ir apsveicami. Tikai pārliecinieties, ka jūsu videoklipos un diskusijās prioritāte ir drošība, likumība un ētiskie apsvērumi.

Veiksmi!
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
280
Reaction score
82
Points
28
u ir daudz kļūdu šajā procesā
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Kuras ir ?
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
280
Reaction score
82
Points
28
veikts pats kā video būs daudz vieglāk u
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Jūs joprojām neesat atbildējis, par kādām kļūdām jūs runājat.
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
280
Reaction score
82
Points
28
Šķīdinātāja daudzums reakcijas laika summas, attīrot brīvo bāzi pārāk augsta temperatūra pārāk ilgs laiks starp reakcijām Bāla kristalizācija. Videomateriāls ir paredzēts jūsu lietošanai
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
280
Reaction score
82
Points
28
Pēc 8 stundām kristāls neveidosies, tas joprojām būs mīksts ar lielu ūdens daudzumu, pat pēc skalošanas ar acetonu acetonā paliks daudz pulvera, un pati žāvēšana ilgs mūžīgi. Metanols ir labākais kristalizācijai, bet esiet uzmanīgi, tas ir indīgs.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
viņš ražo pulveri, nevis kristālus
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Ja jūs runājat par 4. fāzi, tas tiek veikts saskaņā ar exeprts vadlīnijām. Tieši tā viņi man teica, kā to darīt, un tas ir tas pats veids, ar kuru es dalījos ar @freedum, viņš tikai 1. mazgāšanai izmanto vairāk nātrija bikarbonāta šķīduma.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
280
Reaction score
82
Points
28
Piemēram, kā šis izskatās kristāls no ūdens.
Paskaties video par nmp u veikts 20min
dcm u nepieciešams karsēt 2h ne 4h sakratīt vai samaisīt haha.
Uz ūdens kristāls izskatās kā sūds
 

Attachments

  • dLPBQA8c4x.jpg
    dLPBQA8c4x.jpg
    5.9 MB · Views: 240

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Domāju, ka jums varētu būt grūtības ar angļu valodas izpratni.

Pēc jūsu domām: "u ir daudz kļūdu šajā procesā".

Jūs joprojām neesat norādījis nevienu kļūdu.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Kādi kristāli mate. Es gatavoju pulveri. Un es esmu vairāk nekā gatavs mācīties, bet tu neko nesaki, tikai kritizē. Man liek domāt, ka tu esi troļlis.

Berlīne šeit ir aprakstījusi lielākoties visu, tāpēc es vienkārši nospiedīšu to ziņojuma pogu.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Beidzot jūs izmantojāt tulkotāju. Atšķirīgs ceļš nav vienāds ar kļūdu. Protams, es neesmu profesionāls ķīmiķis, tāpēc gatavoju pēc BB ekspertu receptes. Vispirms pagatavojām dažus paraugus, tad veicām korekcijas un vienkārši pie tās pieturējāmies. Ja esat pieredzējušāks un jums ir vairāk zināšanu nekā viņiem, es varu tikai apskaust un ieteikt izveidot savu forumu īstiem profesionāļiem, nevis tādiem amatieriem.

Jūs atkal daudz runājat par dažādām metodēm, kas nav saistītas ar šo tematu. Atšķirīgs ceļš nav vienāds ar kļūdu.
Vai tas, ka metanols dod labu rezultātu, nozīmē, ka šajās metodēs "šajā procesā ir daudz kļūdu"?

"Metkatinona sintēze ir tāda pati kā 4metilēnmetkatinona sintēze, tikai mēs izmantojam 2b1p, nevis 2b4m" Kāda ir jēga par to runāt? Es domāju, ka jums vajadzētu pārtraukt lietot šos pirms piekļuves internetam. Jūs tikai daudz runājat, bet nepiedalāties nekādā vērtībā.

Tajos visos, iespējams, ir arī daudz kļūdu, jo - "To pašu kristalizāciju var veikt tāpat kā metamfetamīna gadījumā, jo 4mmc ir arī hidrohlorīds, t.i., 1g 4mmc uz 0,8ml metilspirta, tā dara metamfetamīns".
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
280
Reaction score
82
Points
28
Nē, es neesmu eksperts, par kādu kļuvu ceturtajā sintēzes dienā, lai izprastu metodi.
Es tikai runāju par visiem soļiem, kas jums ir 4. metodes video. Nezinu, kurš arī izmanto DCM, tas prasa daudz darba.
Etil acetāts nmp dmso thf darbojas ļoti ātri un viegli, nav nepieciešama karsēšana.
Toulen 2h 60°C maisīšanas karstums
Dcm 2h 40°C maisīšanas karstums
Neizmantojiet benzolu, tas ir toksisks.
nmp/dmso/thf 20 min maisīšana
etilacetāts 30 min maisīšana
Nav jāizmanto acetons, var izmantot skābi un iegūt ph4 un karstumu, lai zaudētu visu šķīdinātāju.
vai 30 minūtes izmantot sauso ledu

IPA nav piemērots kristalizācijai, tikai acetons + ūdens, un jums nav jāizmanto gatavs šķīdums 1 g 4mmc uz 4 ml šķīduma, jūs varat izmantot 1,5 ml šķīduma vismaz 25 °C temperatūrā.
 

Attachments

  • dCIaxK8QN0.jpg
    dCIaxK8QN0.jpg
    5.9 MB · Views: 233

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
IPA
 

Attachments

  • Cd1hwIlPEu.jpg
    Cd1hwIlPEu.jpg
    4 MB · Views: 77

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Es neesmu profesionālis, bet, cik redzu, jūs varētu pārcelt filtrēšanu no 7. soļa, lai tā atrastos starp 5. un 6. soli. jo jums ir jāiegūst un jāfiltrē nogulsnes, pirms jūs varat veikt "kvalitātes pārbaudi".
 
Top