Question P2P līdz amfetamīna sulfātam ar Leukkarta Vallaha reakciju! Vai kāds var man palīdzēt?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Sveiki visiem,

Es atradu stabilu P2P avotu no Ķīnas, tas maksā tikai 350 USD/L, un tā ir patiešām dzidra bezkrāsaina eļļa, nevis oranža, dzeltena vai ar piemaisījumu pazīmēm, un tā smaržo nedaudz kā ziedi un āboli, kā P2P vajadzētu smaržot!
Tagad es gribu sintezēt amfetamīna sulfātu, izmantojot Leuckaerta - Valasa reakciju, es saprotu, ka tā ir 2 soļu reakcija, kā redzams pievienotajā attēlā, es esmu no Nīderlandes, tāpēc es gribu to izdarīt, kā parādīts attēlā, "holandiešu veidā" ar H2O, vai kāds var uzrakstīt man detalizētu sintēzi ar visu pārējo nepieciešamo, jo es neesmu ķīmiķis!
Es gribu sākt ar 100 ML P2P....
Paldies visiem, kas iesaistās!
 

Attachments

  • HCQi7TkJRy.png
    HCQi7TkJRy.png
    87.9 KB · Views: 128

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
ja esi no nīderlandes, tad dodies uz www.laboratoriumdiscounter.nl/de/ nopirkt nātrija borohidrīdu un reducēt ar to. var izmantot arī p2p ar borohidrīdu. amfetamīnu sadaļā ir rokasgrāmata, kā reducēt p2p ar nātrija ciānborohidrīdu, un tas ir vēl vājāks nekā borohidrīds. un, ja jums ir slikts rezultāts, jūs varat viegli sintezēt nātrija ciānbirohidrīdu ar nātrija borohidrīdu. un neizmantojiet Leukarta metodi, tā vienmēr prasa vairāk laika un iznākums ir slikts. 30 % ir normāli, pat sliktam borohidrīdam vajadzētu būt labākam, un jūs atrodaties nl. tāpēc viegli piekļūt borohidrīdam, netērējiet laiku.
 
Top