Question P2NP sintēze

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es mēģināju sintezēt P2NP, izmantojot benzaldehīdu un nitroetānu, ar cikloheksilamīna katalizatoru. To refluksēju 6 stundas, bet neko nesaņēmu. Tikai dzeltena, eļļai līdzīga viela, kas deg, kad to aizdedzina. Vai kāds var man ar to palīdzēt?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Kādu temperatūru jūs izmantojāt?
Vai jūs pievienojāt šķīdinātāju?

GEPUpMmWo9
 

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Instrukcijā bija norādīts, ka relfuksam jābūt 60°C temperatūrā, bet mūsu sistēma to nespēja izturēt, tāpēc temperatūra bija aptuveni 80°C . Un, laikam ritot, tā sasniedza 120°C. Mēs izmantojām sildīšanas mantiju, tajā nav iestatījuma, lai kontrolētu temperatūru.
 
View previous replies…

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Reakcijas masai jāpievieno izopropilspirts un jāuzkarsē līdz 50 grādiem pēc Celsija, pēc tam jāieliek saldētavā, līdz parādās kristāli.
 

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Paldies par atbildi. Vai reakcija darbojas 50°C temperatūrā? Vai man to vajadzētu refluktēt 6 stundas 50°C temperatūrā?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Jūs varat izmantot eļļas vai ūdens vannu ar konstantu temperatūru 60/80
3 stundas, pēc tam noņemiet karstumu un pagaidiet, kamēr atdziest. Ieteicams pievienot IPA divreiz lielāku par benzaldehīda svaru.
ievieto saldētavā, lai kristalizētos.
 

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es neizmantoju nevienu šķīdinātāju, tas bija benzaldehīda, cikloheksilamīna un nitroetāna maisījums. Kādu šķīdinātāju, jūsuprāt, man vajadzētu izmantot?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Parādiet savu reakcijas masas attēlu.
Dažreiz rodas grūtības ar kristalizāciju. Lai uzsāktu procesu, ir nepieciešams atdzesēt saldētavā un pēc tam pievienot P2NP graudiņu kā kristalizācijas ierosmi.
Dažreiz palīdz šķīdumu no glāzes pārliet glāzē oksidēšanai.
 

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Paldies par atbildi. Šī ir mana pirmā reize, kad sintezēju P2NP. Es nevarēju uzņemt fotoattēlu. Arī mana temperatūra nebija pareiza, mana sistēma nespēja izturēt 60 °C nemainīgu temperatūru. Temperatūra bija 80°C un pieauga līdz 120°C. Tā bija nemainīga 120°C temperatūrā, un tā nekad netika paaugstināta. Vai varat ieteikt labāku sintēzes veidu. Es esmu gatavs to izmēģināt, līdz iegūšu pareizo produktu.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Uzmanīgi aplūkojiet mūsu videoklipus par P2NP sintēzi
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/1-phenyl-2-nitropropene-synthesis.69/
 
Top