DROŠA PASŪTĪŠANA

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Tumšajā tīmeklī mums ir tik daudz iespēju, kur iegādāties jebko. Bet jautājums ir, cik daudz iespēju mums ir piegādes jomā.
Protams, jūs varat izmantot savu mājas adresi (par ko man nepatīk domāt) un dažus saņemšanas punktus. Kas cits?:unsure:
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ja vien iespējams, mēģiniet iegādāties tikai nedzīvus pilienus. Pretējā gadījumā atradīsies tādi asli kā inkognito tirgū, kuri sāks jūs šantažēt.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Paldies par ātru atbildi:sneaky:
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Bet "miris piliens" nekur nestrādā.. Tātad, ja es gribu Dead drops Čehijā, tas var būt atkarīgs no pārdevēja, vai ne?
 
View previous replies…

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Es nezinu, vai Mirstās pēdas pamācība to aptver, bet jums ir jāmeklē apartamenti, kuros neviens nedzīvo. Piemēram, rbnb, appartments for rent/sale utt.
Ja u nepieciešama papildu informācija, vienkārši jautājiet.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
interesanti. es par to padomāšu. Es to nenoraidu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Arī PGP vajadzētu būt jūsu draugam, ja nevarat izvairīties no tā nosūtīšanas uz adresi. Nekad neuzticieties tirgiem, kuros iebūvēts šifrēšana. Paši šifrējiet sensitīvu informāciju, izmantojot savu lietojumprogrammu
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Miner21....... Lūdzu, pastāstiet vairāk par to, ko jūs domājat par "PGP". Kādas ir vēl citas apspriežamās iespējas. Es vairākas reizes esmu sūtījis zāles uz mājām pa pastu, jo nezināju, ko citu darīt. Nesen es sūtīju narkotikas pa pastu uz drauga māju. Man zināmajā manā pasaules rajonā nav neviena mirušā piliena. Es tikko lasīju par to, ka kāds sūtīja uz tukšu māju, bet pēc tam paku nepiegādāja un tā būtībā tika pazaudēta. Tātad pastāv zināms risks. Protams, man ir pieņemami uzņemties risku, jo ir daudz pasta sūtījumu, kas pārvietojas apkārt. Es tikai gribētu zināt, vai es nepalaidu garām acīmredzamu risinājumu. Piemēram, VPN OpSec ir viegli, vienkārši to izdariet. Tor ir vienkārši, vienkārši to dariet. BTC ir viegli, vienkārši to izdariet. Anonīms nereģistrēts e-pasts ir vienkāršs, vienkārši to izdariet. Monero ir mazliet grūtāk, bet ir tā vērts, vienkārši to izdariet. Iziet cauri tam visam, un tad es to nosūtīšu pa pastu uz drauga māju, un es esmu vienas pakāpes attālumā no apcietinājuma. Tas ir galvenais vājais punkts manā plānā. Kādas idejas mums ir?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tādējādi PGP aizsargā jūs no tā, ka trešās personas neredz jūsu informāciju. PGP apzīmē diezgan labu privātumu. Būtībā jūs un cita persona apmaināties ar atslēgām, lai jūs varētu atšifrēt ziņojumus viens otram, un neviens cits nevar atšifrēt jūsu ziņojumu bez jūsu atslēgas. Kelopatra un GnuPG ir labas programmas. Izlasiet par to un atgriezieties ar jautājumiem vai ja jums nepieciešama prakse.

Man ir bijuši paketes iet pie draugiem, kā arī. Kamēr viņi zina, ka jūs kaut ko saņemat, un nav tāda tipa cilvēki, kas nozog jūsu narkotikas, tas darbosies.

es nezinu labāku veidu, kā nosūtīt to uz savu māju vai draugam. Varbūt, ja jums ir uzņēmums, uz kuru varat nosūtīt? I dont iesaku PO box tomēr, jo tas nav uz jūsu īpašumu, kā arī valdības ēkā.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tādējādi PGP aizsargā jūs no tā, ka trešās personas neredz jūsu informāciju. PGP apzīmē diezgan labu privātumu. Būtībā jūs un cita persona apmaināties ar atslēgām, lai jūs varētu atšifrēt ziņojumus viens otram, un neviens cits nevar atšifrēt jūsu ziņojumu bez jūsu atslēgas. Kelopatra un GnuPG ir labas programmas. Izlasiet par to un atgriezieties ar jautājumiem vai ja jums nepieciešama prakse.
 
Top