Question Nitrometāna destilācija

jzsmluka

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 26, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Iepriekš esmu veicis daudzus ķīmijas eksperimentus, bet šoreiz nolēmu pārkāpt slikto un gatavojos sintezēt MDMA. Man rokās ir MDP-2-P, un es nolēmu veikt reduktīvo amināciju ar nitrometānu un HgCl2. Es varu nopirkt nitrometāna sacīkšu degvielu, bet tā ir tikai 50 % tīra. Kā es varu destilēt/atdalīt nitrometānu no degvielas?
Paldies par palīdzību!
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Esmu daudz reižu destilējis nitrometānu. Es pieņemu, ka jūsu degviela ir uz metanola bāzes. Jūs varat iztikt ar vienkāršu destilāciju, bet jūsu iznākums būs mazāks/ tajā būs vairāk metanola. Es ieteiktu frakcionētu destilāciju, jo tā aizņem vairāk laika, bet var pilnībā atdalīt frakcijas. Es izmantoju 40 cm kolonnu, un tā lieliski veic šo uzdevumu. Uzsāciet zemu temperatūru, lai metanols tikai sāktu pāriet. Turpiniet, līdz vairs nav metanola. Tad palieliniet siltumu. Izmetiet pirmo atdalīto daļu, jo tā vēl satur metanolu. Degviela parasti nesatur ūdeni, bet pārliecinieties, ka jūsu iekārta ir izžāvēta, lai neieviestu ūdeni, jo to nevar noņemt ar destilāciju. Nepārkarsējiet, ja būs pārāk karsts, tas sadalīsies. Tas radīs daudz slāpekļa oksīda un citu bs. Kopumā tas ir diezgan vienkārši un labi uzvedas, un azeotropu ir viegli atdalīt.
 
Top