Question Jauna prekursoru paaudze?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Es zinu, ka tas nav svarīgi/neietekmē daudzus šeit klātesošos, bet nesen DEA savā "īpašās uzraudzības sarakstā" iekļāva virkni ķīmisko vielu.

Es zinu, ka tas nenovērš nepareizi marķētus iepakojumus, bet tas nodrošina mazāku tiesiskās aizsardzības līmeni mājas ķīmiķiem, ja iepakojums tiek konfiscēts kāda iemesla dēļ.

Tā kā man juridiskā drošība ir pirmajā, otrajā un trešajā vietā pirms visa pārējā, šī ir graujoša ziņa.

Mani interesē, kā jūs, puiši, domājat, kurp virzīsies prekursoru nākotne?

Attiecībā uz amfetamīnu dietilfenilacetilmalonāts joprojām ir labs, tāpēc par to nav jāuztraucas. Šķiet, ka tos ir viegli izgatavot jaunus, tāpēc es neesmu pārāk noraizējies.

Attiecībā uz mdma tas ir sarežģīti. Visi glicidāti tagad ir nelegāli. Es domāju, ka 3,4 MD-APAAN būs jauns ceļš, jo, šķiet, var nopirkt 3, 4 MD fenilacetonitrils ir pieejams.

Mefedronam 2 jodo 4 metil propiofenons joprojām ir lega, tāpēc tas ir labi. Varbūt ir arī citas grupas, ko var viegli pievienot un noņemt no 2. pozīcijas?

Vai ir vēl kādas domas par citiem prekursoriem?
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
2hlor4metilēnpropropiofenons var izmantot 4mmc
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Es aizmirsu par hloro šķirni! Droši vien arī lētāks nekā jodo. DEA, šķiet, diezgan lēni mainās, tāpēc šķiet, ka vislabākā metode ir mainīt pa vienai ķīmiskajai vielai, tad pāriet uz nākamo, t. i., hloro, tad jodo, metilglikidātu uz etilglikidātu utt.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Prekursoru tirgus var attīstīties divos virzienos:
- dizaineru prekursori ir sarežģītas molekulas, no kurām var iegūt aizliegtās vielas (piemēram, BMK glicidāts).
- prekursoru sintēze no vienkāršākām atļautām vielām (piemēram, 4-metilpropiofenons, ko savukārt var iegūt no vienkāršāka toluola).

Ir iespējama vēl viena iespēja, tā ir galaproduktu aizstāšana ar analogiem, piem:
metamfetamīns (no fenilacetona) - 2-fluormetamfetamīns (iegūts no legāla 2-fluorofenilacetona).
mefedrons - 3-hlormetkatinons
MDA - 4-FA (no 4-fluorobenzaldehīda)
Ir daudz piemēru, un es domāju, ka nākamajā desmitgadē būs pietiekami daudz ideju, kā apiet tiesību aktus.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Viņi vienkārši vēlas, lai viņiem būtu vieglāk strādāt es domāju, ka ir programmas (var pārbaudīt, ka viņi publicē informāciju, piemēram, ''blabla mums vajag kādu programmatūru, lai kataloģizētu ķīmiskās vielas ar aprakstu'' tas nozīmē, ka, ja kaut kas ir pasūtīts, viņi to noklikšķinās un pat visstulbākais cilvēks zinās, kam tas tiek izmantots, jo visām ķīmiskajām vielām ir apraksts, piemēram, ''potenciāli zāļu ražošanas reaģents'' utt.
 
Top