Question Nepieciešama palīdzība

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
"Es plānoju izmantot kalcija hipohlorītu un etanolu, lai iegūtu hloroformu. Vai jūs, lūdzu, varētu ieteikt, vai es varu tos vienkārši sajaukt proporcijā 1:1, vai ir kādi citi piesardzības pasākumi? Nevarēju atrast atbilstošas lietošanas instrukcijas tiešsaistē. Vai jūs laipni varētu mani iepazīstināt ar šo procesu vai norādīt uz kādiem īpašiem piesardzības pasākumiem?"
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
MbvCWHVnZY
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Manā valstī nav iespējams iegādāties acetonu un toluolu, tāpēc apsveru iespēju kā alternatīvu nepolāru šķīdinātāju izmantot hloroformu. Hloroformu parasti gatavo, izmantojot acetonu, bet, tā kā man nav pieejams acetons, man ir jautājums, vai tā vietā es varētu izmantot etanolu un kalcija hipohlorītu. Vai hloroforma ražošanai var izmantot etanolu un kalcija hipohlorītu?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Nagu lakas noņēmējs varbūt...! Vai izopropanola oksidēšana nekad nav mēģinājis to tikai redzējis atsauces
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
To sauc par haloforma reakciju, un YouTube ir uzticams avots. Vienīgais apdraudējums ir spēcīgais eksotermiskais efekts, kas ierobežo lietas nelielā mērogā. Tāpēc mēģiniet kontrolējamā partijā, kuru nevēlaties iegūt, kur siltuma kontrole tiek zaudēta.
 
Top