Question nepieciešama palīdzība ar lietu 20320-59-6

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi, nesen pasūtīju Bmk glicidāta eļļu, cas 20320-59-6. lai piedotu piegādes kavēšanos, pārdevējs man atsūtīja arī pulveri 20320-59-6, kā arī visus apstrādes posmus, kas, manuprāt, nav pareizie. kā jūs domājat, kāda ir labākā metode, ko izmantot, lai iegūtu A eļļu un pēc tam iegūtu amfetamīna sulfātu. Man ir nepieciešams, lai kāds mani pamācītu soli pa solim, lūdzu. paldies.
 

pARko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
jā, bet kā...
Lūdzu, vai būtu iespējams saņemt no jums palīdzību vai detalizētu skaidrojumu.

Es pateicos
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Es jau nosūtīju jums tēmas ar skaidru skaidrojumu. Kas jums vēl nepieciešams?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Šī kopiena ir aktīva, manuprāt, jau ilgu laiku, tāpēc vairums biežāk uzdoto jautājumu par ražošanas posmiem jau ir uzdoti un uz tiem ir sniegtas atbildes. Ja jums ir vajadzīga papildu palīdzība, jo jūs kaut ko nesaprotat no sniegtās tēmas, jums vajadzētu lūgt to tēmas komentāros, bet vispirms pārliecinieties, ka esat tos pārbaudījis, jo, iespējams, atbilde ir atbildēs.

Es neesmu cieņpilns ar šo konkrēto rīcību, forumi tiktu sabrukuši ar vieniem un tiem pašiem jautājumiem, tāpat kā daudzas Dread tēmas, un tas apgrūtina precīzas un uzticamas informācijas atrašanu.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Arī es esmu jauns biedrs, bet, tāpat kā jūs, arī es saņēmu mūsu drauga G. Pattona uzmanības zvanu, jo atbildēju uz kādu tēmu par darījumu slēgšanu.

Viņš ir ilggadējs biedrs, ko kopiena atzinusi par ekspertu, un tikai 2 dienu laikā, kopš es reģistrējos, viņš man palīdzēja novērst daudzas šaubas un viltus informāciju, ar ko man nācās saskarties gadiem ilgi, sadarbojoties ar vietējiem tirgotājiem un pircējiem.
Tāpēc, lūdzu, nekrītiet slikti, ja viņš vai kāds cits dalībnieks atgādina jums par foruma labāku praksi, jo viņi patiešām palīdz un rūpējas viens par otru kā dalībnieki.
Es domāju, ka jūs atklāsiet, ka šī ir ļoti tuva un draudzīga kopiena, kas vēlas uzlabot, balstoties uz savstarpēji.
 
Top