Question Nepieciešama palīdzība sintēzes izvēlē.

PabloEscobar

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi Es esmu jauns forumā. Mans jautājums ir, kāda sintēze, jūsuprāt, ir visizdevīgākā no visām un ir arī vērts izmēģināt? Paldies.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

tas ir atkarīgs no jūsu klientiem vai no tā, ko jūs varat pārdot
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
viegli LSA jums pat nav jāsintezē, vienkārši jāveic ekstrakts ir diezgan vienkāršs un ir kā nedaudz vājāka LSD versija.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Metakvolons (Qualuudes). Par šo savienojumu valda milzīga ziņkāre. Diskobiskvīti un kas tik vēl ne. Tajā pašā laikā apkārt nav neviena. Samērā viegli izgatavojams, bet efekta panākšanai nepieciešamas lielas devas (4-600 mg:s), kas nedaudz ierobežo komerciālo dzīvotspēju.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Domāju, ka visienesīgākās ķīmiskās vielas ir tās, no kurām lielākajai daļai cilvēku drīzāk vajadzētu turēties tālāk (karfentanils, fentanils, alprazolāms utt.).
Amfetamīns ir diezgan izplatīts, un forumā ir daudz cilvēku, kas var jums palīdzēt šajā jautājumā. :)
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Etanolu var iegūt ļoti vienkārši, izmantojot fermentāciju. Mefedrons jeb metamfetamīns ir ļoti vienkārši. Tomēr tas ir atkarīgs arī no tā, kas jums ir. Domāju, ka DMT var pagatavot no triptamīna vienpakāpes reakcijā (iespējams, to vajadzētu pārbaudīt). Tāpēc nevar teikt, kas ir vieglākais.
 
Top