Looking for a vendor Nepieciešams partneris

Werner

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es meklēju partneri, lai sāktu ražot nāves pilienus, ja ir kāds intrested anawer pavediens, paldies par jūsu uzmanību.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ja meklējat partneri (latīņamerikā), jums vajadzētu apskatīt dažas kopienas grupu sadaļā pa kreisi. tur ir grupas no brazīlijas, venrnecuēlas, argentīnas utt. tur jums būs lielākas izredzes atrast īstu partneri.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jā, ir svarīgi, kurā valstī jūs plānojat šādā veidā pārdot zāles. Kopumā būs interesanti novērot pieredzi, ieviešot šo izplatīšanas veidu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Pirmkārt, kas ir nāves pilieni? Otrkārt, Heizenberga kungs, es atsaucos uz jūsu memorandu par zīmolu partneriem, lai palīdzētu uzlabot pasaulē pārdoto vielu kvalitāti. Es esmu par to, es esmu nonācis līdz galējībām, kas liek maniem partneriem pārvērtēt mūsu partnerību, jo es cenšos samazināt iespēju, ka kādam radīsies problēmas ar mūsu produktu. tagad galu galā es nopirkšu produktu, lai to pārdotu saviem klientiem, bet es esmu centies izvairīties no tā, lai saņemtu kaut ko, kas ir zemākas kvalitātes. Vai jūsu projekts nebūtu labi kalpo, ņemot to uz kā veids, kā nodrošināt, ka allot cilvēku saņemt vislabāko produktu, kā iespējams, un tajā pašā laikā, lai iegūtu līdzekļus, darot to, ka kas zina, ko projekts var sasniegt ar.
 
Top